BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 43-zNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | +31 | 1 | |
11-oEW | Tomasz Pawluk-Rafał Niedzielski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +31 | 2 | ||
3 | 13-oNS | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | S: BSBS II Bielsko-Biała | +29 | 3 | |
4 | 31-zEW | Waldemar Burakowski-Sławomir Kowalczyk | NE: KBS Legionowianin | +25 | 4 | |
5 | 34-zEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | +24 | 5 | |
6 | 14-oNS | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | +23 | 6 | |
8-oEW | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | +23 | 7 | ||
38-zEW | Longin Bartnik-Maciej Boczek | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +23 | 8 | ||
3-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | +23 | 9 | ||
10 | 43-oEW | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | +22 | 10 | |
11 | 5-zNS | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration | +21 | 11 | |
29-zEW | Robert Głowacki-Waldemar Kałużyński | NE: Hefajstos Otwock | +21 | 12 | ||
15-oNS | Krzysztof Góra-Michał Wróbel | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | +21 | |||
33-zNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | +21 | |||
15 | 35-zEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST I Gliwice | +20 | ||
16 | 26-oEW | Aleksander Gruca-Zbigniew Pinkiewicz | NE: Atut Rumia | +19 | ||
17 | 30-zNS | Arkadiusz Górzewski-Adam Suchodolski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | +18 | ||
40-oNS | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | SW: BINŻ Bełchatów | +18 | |||
19-zNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +18 | |||
42-oNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | SE: POMTECH Zwoleń | +18 | |||
21-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +18 | |||
22 | 37-zEW | Jerzy Serafin-Sławomir Wiszniewski | SW: RSB RODŁO | +17 | ||
12-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT Pabianice | +17 | |||
7-oEW | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | +17 | |||
48-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | +17 | |||
26 | 34-oEW | Andrzej Bondarewicz-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS | +16 | ||
11-zNS | Grzegorz Rewer-Jerzy Brzustowski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +16 | |||
28 | 36-oEW | Krzysztof Dziekański-Aleksander Poznysz | SW: Invenio Bona Fide | +15 | ||
45-oNS | Dariusz Kępa-Janusz Kucharski | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | +15 | |||
1-oNS | Piotr Wasylko-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +15 | |||
42-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +15 | |||
23-oNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +15 | |||
33 | 37-oEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | SW: KS Gwardia Strachota | +14 | ||
36-zEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +14 | |||
39-zNS | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: KS BARD13 Franciszków | +14 | |||
46-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: AZS AGH Kraków | +14 | |||
37 | 17-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +13 | ||
20-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +13 | |||
39 | 44-zEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +12 | ||
25-zEW | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: SPEKTR Mińsk | +12 | |||
35-oEW | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +12 | |||
24-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +12 | |||
3-oNS | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | +12 | |||
13-zEW | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | S: BSBS II Bielsko-Biała | +12 | |||
45 | 4-oEW | Paweł Pietrażycki-Konrad Wójcik | N: BIOPAX.PL | +11 | ||
24-zEW | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: PIONIER Entuzjaści | +11 | |||
22-zNS | Wojciech Dolny-Zbigniew Jasiecki | NW: BTG Bydgoszcz | +11 | |||
33-oEW | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | +11 | |||
49 | 7-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | +10 | ||
30-oNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | +10 | |||
16-oNS | Tomasz Sielicki-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | +10 | |||
47-oNS | Andrzej Byzdra-Wojciech Paszko | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +10 | |||
28-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | +10 | |||
32-zNS | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | NE: DARLES SANTERM | +10 | |||
55 | 39-oEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: KS BARD13 Franciszków | +9 | ||
18-oNS | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | +9 | |||
10-oEW | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | +9 | |||
58 | 41-zEW | Jarosław Kaczorowski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +8 | ||
25-oNS | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | +8 | |||
16-zNS | Karol Gałązka-Jan Betley | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +8 | |||
61 | 38-oNS | Andrzej Jurkiewicz-Mieczysław Małek | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +7 | ||
15-zEW | Jacek Radomski-Michał Witkowski | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | +7 | |||
63 | 12-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +6 | ||
27-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +6 | |||
14-zNS | Maciej Mąka-Janusz Buksa | S: LESKOWIEC-BESKID | +6 | |||
66 | 41-oNS | Jakub Jagodziński-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +5 | ||
44-oNS | Ludwik Murat-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +5 | |||
21-oNS | Andrzej Parmonik-Krzysztof Tumielewicz | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +5 | |||
47-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +5 | |||
22-oEW | Leszek Hejne-Roman Woźniak | NW: BTG Bydgoszcz | +5 | |||
32-oNS | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT Warszawa | +5 | |||
5-oEW | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | N: Bluerefrigeration | +5 | |||
73 | 9-zEW | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | +4 | ||
8-zNS | Anna Kręglewska-Wnuk-Piotr Lutostański | N: GRICON STARKA PAB | +4 | |||
6-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | +4 | |||
31-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | +4 | |||
28-oEW | Monika Suchodolska-Piotr Suchodolski | NE: Game Over Gdańsk | +4 | |||
48-zEW | Cezary Przasnek-Karol Konopko | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +4 | |||
79 | 2-zNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | N: AD | +3 | ||
4-zNS | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL | +3 | |||
40-zEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | SW: BINŻ Bełchatów | +3 | |||
29-oNS | Sławomir Bąk-Dariusz Węgrowicz | NE: Hefajstos Otwock | +3 | |||
46-zNS | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS Skawina | +3 | |||
27-zNS | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | +3 | |||
18-zEW | Tomasz Borucki-Artur Chibowski | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | +3 | |||
86 | 2-oEW | Andrzej Jeleniewski-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | +2 | ||
10-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | S: KDK I Kutno | +2 | |||
88 | 19-oEW | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +1 | ||
45-zNS | Jarosław Duda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | +1 | |||
9-oNS | Kacper Kopka-Piotr Jasiński | S: Akademia Brydża AZS UW | +1 | |||
20-oNS | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | +1 | |||
26-zNS | Edward Bednarczyk-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | +1 | |||
6-zNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | +1 | |||
23-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +1 | |||
17-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +1 | |||
1-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +1 | |||
97 | 1-zNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: VĘGORIA WCK | -1 | ||
6-zEW | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | -1 | |||
17-oEW | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -1 | |||
9-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: Wisła - MILO | -1 | |||
26-zEW | Jarosław Łosiak-Przemysław Zyśk | NE: PDM TREFL Pisz | -1 | |||
19-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -1 | |||
45-zEW | Lech Adach-Jacek Baka | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -1 | |||
20-oEW | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -1 | |||
22-zEW | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -1 | |||
23-zEW | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -1 | |||
107 | 2-oNS | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | -2 | ||
10-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | -2 | |||
109 | 40-zNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | SW: KBS Legionowianin 2 | -3 | ||
46-zEW | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: AZS AGH Kraków | -3 | |||
29-oEW | Jan Kuchta-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -3 | |||
27-zEW | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | NE: Hetman Białystok | -3 | |||
18-zNS | Marek Klatkiewicz-Janusz Przybysz | NW: ADMIRA PAB Poznań | -3 | |||
4-zEW | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | -3 | |||
2-zEW | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | -3 | |||
116 | 6-oEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA | -4 | ||
48-zNS | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | SE: WISŁOKA Dębica | -4 | |||
28-oNS | Jan Kandybowicz-Zbigniew Skibicki | NE: Autostrada Eksploatacja | -4 | |||
31-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: KBS Legionowianin | -4 | |||
9-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | -4 | |||
8-zEW | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | N: JANTAR | -4 | |||
122 | 41-oEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | -5 | ||
21-oEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | -5 | |||
44-oEW | Adam Cichoń-Tadeusz Garbacik | SE: MK GALICJA Kraków | -5 | |||
47-zNS | Jakub Kowal-Grzegorz Gawron | SE: MTS PIAST Skawina | -5 | |||
22-oNS | Wiesław Żegilewicz-Robert Karanowski | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -5 | |||
32-oEW | Elżbieta Czekaj-Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM | -5 | |||
5-oNS | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB | -5 | |||
129 | 12-oNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | -6 | ||
27-oNS | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | -6 | |||
14-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -6 | |||
132 | 38-oEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -7 | ||
15-zNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB Ełk | -7 | |||
134 | 41-zNS | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | SE: TS WISŁA Kraków | -8 | ||
16-zEW | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | -8 | |||
25-oEW | Adam Amrozy-Leszek Szeląg | NE: Mazowia OZBS Płock | -8 | |||
137 | 39-oNS | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: LKS Piast Sieradz | -9 | ||
10-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | -9 | |||
18-oEW | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA PAB Poznań | -9 | |||
140 | 30-oEW | Zbigniew Prasek-Wojciech Romaszko | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -10 | ||
47-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SE: MTS PIAST Skawina | -10 | |||
28-zNS | Grażyna Brewiak-Mariusz Brewiak | NE: Game Over Gdańsk | -10 | |||
32-zEW | Joanna Przytycka-Piotr Zieliński | NE: ABNEGAT Warszawa | -10 | |||
16-oEW | Paweł Szymaszczyk-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -10 | |||
7-zNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA PAB | -10 | |||
146 | 4-oNS | Jerzy Nowak-Piotr Walczak | N: RAL | -11 | ||
24-zNS | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -11 | |||
33-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -11 | |||
149 | 35-oNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | -12 | ||
44-zNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | -12 | |||
25-zNS | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | NE: Mazowia OZBS Płock | -12 | |||
13-zNS | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: ZIELONY Starachowice | -12 | |||
3-oEW | Ireneusz Dzikowski-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | -12 | |||
24-oNS | Katarzyna Abratkiewicz-Ryszard Smejda | NW: PIONIER Entuzjaści | -12 | |||
155 | 17-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -13 | ||
20-zEW | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | NW: MLKS Solec Kujawski | -13 | |||
157 | 36-zNS | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | SW: Invenio Bona Fide | -14 | ||
46-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | -14 | |||
39-zEW | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | -14 | |||
37-oNS | Andrzej Materla-Marek Oliwa | SW: RSB RODŁO | -14 | |||
161 | 23-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -15 | ||
42-zEW | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | SE: POMTECH Zwoleń | -15 | |||
1-oEW | Dariusz Kozłowski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | -15 | |||
45-oEW | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | SE: J&J Kraków | -15 | |||
36-oNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -15 | |||
166 | 11-zEW | Arunas Jankauskas-Sonata Simanaitiene | S: SUDOVIA | -16 | ||
34-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -16 | |||
168 | 37-zNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | SW: KS Gwardia Strachota | -17 | ||
48-oNS | Dariusz Puczyński-Arkadiusz Zadworny | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -17 | |||
7-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: GSBS KART-EL | -17 | |||
171 | 40-oEW | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | SW: KBS Legionowianin 2 | -18 | ||
19-zEW | Janusz Hliwa-Roman Klejny | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -18 | |||
42-oEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | -18 | |||
21-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -18 | |||
30-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Rebid | -18 | |||
176 | 26-oNS | Dariusz Filipek-Jan Romot | NE: PDM TREFL Pisz | -19 | ||
177 | 12-zEW | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | -20 | ||
35-zNS | Adam Waszkiewicz-Marek Woźniak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | -20 | |||
179 | 33-zEW | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -21 | ||
15-oEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | -21 | |||
29-zNS | Michał Górski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -21 | |||
5-zEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | -21 | |||
183 | 43-oNS | Krzysztof Gałda-Nikander Kuszewski | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -22 | ||
184 | 14-oEW | Robert Różak-Piotr Radzikowski | S: LESKOWIEC-BESKID | -23 | ||
8-oNS | Dominik Kaszowski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | -23 | |||
38-zNS | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -23 | |||
3-zNS | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | -23 | |||
188 | 34-zNS | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS | -24 | ||
189 | 31-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: Expres z Kaszub | -25 | ||
190 | 13-oEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: ZIELONY Starachowice | -29 | ||
191 | 43-zEW | Waldemar Haponiuk-Piotr Szczygieł | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -31 | ||
11-oNS | Janusz Kowalewski-Jerzy Gober | S: SUDOVIA | -31 | |||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |