BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 44-zEW | Wojciech Kurkowski-Marek Tekieli | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +44 | 13 | |
2 | 25-zNS | Leszek Łuniewski-Maciej Wiącek | NE: Mazowia OZBS Płock | +38 | 14 | |
3 | 19-zEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +34 | 15 | |
21-oEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +34 | 16 | ||
18-zNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA PAB Poznań | +34 | 17 | ||
6 | 37-oNS | Andrzej Materla-Marek Oliwa | SW: RSB RODŁO | +33 | 18 | |
7 | 30-oNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | +30 | 19 | |
8 | 43-oEW | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | +29 | 20 | |
41-oNS | Jakub Jagodziński-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +29 | 21 | ||
10 | 22-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +28 | 22 | |
11 | 9-zEW | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | +27 | 23 | |
12 | 19-oEW | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +25 | 24 | |
3-oNS | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | +25 | |||
38-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | +25 | |||
15 | 33-oEW | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | +24 | ||
12-oNS | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Szepczyński | S: CZARNA PAPUGA | +24 | |||
13-zNS | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: ZIELONY Starachowice | +24 | |||
18 | 42-zEW | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | SE: POMTECH Zwoleń | +23 | ||
19 | 48-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | +21 | ||
45-zEW | Sławomir Piętak-Robert Rostek | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | +21 | |||
40-zNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | SW: KBS Legionowianin 2 | +21 | |||
31-oNS | Waldemar Burakowski-Sławomir Kowalczyk | NE: KBS Legionowianin | +21 | |||
23 | 24-oNS | Katarzyna Abratkiewicz-Ryszard Smejda | NW: PIONIER Entuzjaści | +20 | ||
41-zNS | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | SE: TS WISŁA Kraków | +20 | |||
25 | 34-oEW | Maciej Hutyra-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS | +19 | ||
39-zEW | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | +19 | |||
27 | 37-zNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | SW: KS Gwardia Strachota | +18 | ||
35-oNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | +18 | |||
28-oNS | Jan Kandybowicz-Zdzisław Kowalewski | NE: Autostrada Eksploatacja | +18 | |||
30 | 34-zEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | +17 | ||
15-oNS | Krzysztof Góra-Agnieszka Pietrzyk | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | +17 | |||
32 | 39-oEW | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: KS BARD13 Franciszków | +16 | ||
12-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT Pabianice | +16 | |||
34 | 15-zNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB Ełk | +15 | ||
23-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +15 | |||
20-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +15 | |||
35-zNS | Bernard Jadczak-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +15 | |||
4-oEW | Paweł Pietrażycki-Konrad Wójcik | N: BIOPAX.PL | +15 | |||
11-oNS | Janusz Kowalewski-Jerzy Gober | S: SUDOVIA | +15 | |||
8-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Piotr Lutostański | N: GRICON STARKA PAB | +15 | |||
16-zNS | Paweł Szymaszczyk-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +15 | |||
42 | 11-zEW | Gintaras Simanaitis-Vołodymyr Dragan | S: SUDOVIA | +14 | ||
1-zNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: VĘGORIA WCK | +14 | |||
44 | 32-oNS | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT Warszawa | +13 | ||
2-oEW | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | N: AD | +13 | |||
33-zNS | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | +13 | |||
47 | 24-zEW | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: PIONIER Entuzjaści | +12 | ||
3-zNS | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | +12 | |||
49 | 25-oNS | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | +11 | ||
30-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Rebid | +11 | |||
38-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | +11 | |||
1-oNS | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +11 | |||
53 | 42-oNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | SE: POMTECH Zwoleń | +10 | ||
36-oNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +10 | |||
40-oEW | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | SW: KBS Legionowianin 2 | +10 | |||
7-zNS | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: ELEKTROWNIA PAB | +10 | |||
57 | 47-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SE: MTS PIAST Skawina | +9 | ||
47-oNS | Andrzej Byzdra-Wojciech Paszko | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +9 | |||
5-oNS | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB | +9 | |||
6-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | +9 | |||
61 | 14-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +8 | ||
28-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | +8 | |||
32-zEW | Rafał Wojtczuk-Dorota Tokaj-Wojtczuk | NE: ABNEGAT Warszawa | +8 | |||
64 | 46-zEW | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SE: AZS AGH Kraków | +7 | ||
27-zNS | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | +7 | |||
44-oNS | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +7 | |||
67 | 36-zEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +6 | ||
6-zEW | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | +6 | |||
14-oNS | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | +6 | |||
70 | 18-oEW | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA PAB Poznań | +5 | ||
22-oEW | Leszek Hejne-Roman Woźniak | NW: BTG Bydgoszcz | +5 | |||
46-oNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: AZS AGH Kraków | +5 | |||
5-zNS | Kamila Kukuła-Janusz Drozdowski | N: Bluerefrigeration | +5 | |||
74 | 23-zEW | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +4 | ||
43-zEW | Marek Kozdrach-Kamil Walczyk | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | +4 | |||
17-zNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +4 | |||
48-zNS | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | SE: WISŁOKA Dębica | +4 | |||
26-oNS | Tadeusz Banach-Dariusz Filipek | NE: PDM TREFL Pisz | +4 | |||
79 | 20-oNS | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | +3 | ||
29-oEW | Jan Kuchta-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | +3 | |||
10-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | +3 | |||
9-oNS | Kacper Kopka-Piotr Jasiński | S: Akademia Brydża AZS UW | +3 | |||
17-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +3 | |||
84 | 4-zNS | Aleksander Kud-Robert Biel | N: BIOPAX.PL | +2 | ||
8-zEW | Karol Szwenkel-Tadeusz Szwenkel | N: JANTAR | +2 | |||
26-zEW | Jarosław Łosiak-Przemysław Zyśk | NE: PDM TREFL Pisz | +2 | |||
13-oNS | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | S: BSBS II Bielsko-Biała | +2 | |||
31-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS Legionowianin | +2 | |||
45-oEW | Jarosław Duda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | +2 | |||
16-oNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +2 | |||
91 | 29-zNS | Michał Górski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | +1 | ||
7-oEW | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | +1 | |||
10-zNS | Andrzej Szymczak-Ireneusz Kowalczyk | S: MAGMA Zawiercie | +1 | |||
21-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +1 | |||
27-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +1 | |||
96 | 2-zNS | Dariusz Bogucki-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | 0 | ||
2-zEW | Maciej Piasecki-Cezary Bura | N: UNIA II | 0 | |||
98 | 27-oNS | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | -1 | ||
21-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -1 | |||
7-oNS | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | -1 | |||
29-zEW | Ireneusz Grynczewski-Janusz Marzec | NE: Hefajstos Otwock | -1 | |||
10-zEW | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | S: KDK I Kutno | -1 | |||
103 | 16-oEW | Stanisław Mączka-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -2 | ||
45-oNS | Dariusz Kępa-Janusz Kucharski | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -2 | |||
31-zNS | Marcin Osmański-Jacek Sikora | NE: Expres z Kaszub | -2 | |||
26-zNS | Edward Bednarczyk-Marek Jacyków | NE: Atut Rumia | -2 | |||
13-oEW | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | -2 | |||
4-zEW | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | -2 | |||
8-zNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA PAB | -2 | |||
110 | 20-oEW | Mariusz Grabowski-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -3 | ||
10-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | -3 | |||
9-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: Wisła - MILO | -3 | |||
29-oNS | Sławomir Bąk-Dariusz Węgrowicz | NE: Hefajstos Otwock | -3 | |||
17-oEW | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -3 | |||
115 | 17-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -4 | ||
26-oEW | Aleksander Gruca-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | -4 | |||
23-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -4 | |||
48-zEW | Cezary Przasnek-Karol Konopko | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -4 | |||
43-zNS | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -4 | |||
120 | 18-oNS | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -5 | ||
46-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | -5 | |||
5-zEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | -5 | |||
22-oNS | Wiesław Żegilewicz-Robert Karanowski | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -5 | |||
124 | 14-oEW | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | S: LESKOWIEC-BESKID | -6 | ||
36-zNS | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | SW: Invenio Bona Fide | -6 | |||
6-zNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | -6 | |||
127 | 44-oEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | -7 | ||
46-zNS | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS Skawina | -7 | |||
27-zEW | Jan Bojaryn-Andrzej Raczkowski | NE: Hetman Białystok | -7 | |||
130 | 28-zNS | Grażyna Brewiak-Mariusz Brewiak | NE: Game Over Gdańsk | -8 | ||
14-zNS | Maciej Mąka-Janusz Buksa | S: LESKOWIEC-BESKID | -8 | |||
32-zNS | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | NE: DARLES SANTERM | -8 | |||
133 | 6-oEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA | -9 | ||
47-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SE: MTS PIAST Skawina | -9 | |||
47-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -9 | |||
5-oEW | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | N: Bluerefrigeration | -9 | |||
137 | 7-zEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: GSBS KART-EL | -10 | ||
36-oEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: Invenio Bona Fide | -10 | |||
40-oNS | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | SW: BINŻ Bełchatów | -10 | |||
42-oEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | -10 | |||
141 | 1-oEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | -11 | ||
30-zNS | Aleksander Chrenowski-Adam Suchodolski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -11 | |||
38-zEW | Longin Bartnik-Maciej Boczek | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -11 | |||
25-oEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazowia OZBS Płock | -11 | |||
145 | 24-zNS | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -12 | ||
3-zEW | Łukasz Brede-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | -12 | |||
147 | 32-oEW | Elżbieta Czekaj-Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM | -13 | ||
33-zEW | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -13 | |||
2-oNS | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | -13 | |||
150 | 11-zNS | Paweł Szymonik-Sławomir Czech | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -14 | ||
1-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI GCKiB | -14 | |||
152 | 4-oNS | Janusz Kalida-Piotr Walczak | N: RAL | -15 | ||
15-zEW | Jacek Radomski-Michał Witkowski | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -15 | |||
11-oEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -15 | |||
8-oNS | Dominik Kaszowski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | -15 | |||
35-zEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST I Gliwice | -15 | |||
16-zEW | Tomasz Sielicki-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | -15 | |||
20-zEW | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | NW: MLKS Solec Kujawski | -15 | |||
23-oNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -15 | |||
160 | 39-oNS | Jarosław Łaszczuk-Adam Krysiak | SW: LKS Piast Sieradz | -16 | ||
12-zEW | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | -16 | |||
162 | 34-zNS | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS | -17 | ||
15-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | S: ETB Ełk | -17 | |||
164 | 28-oEW | Monika Suchodolska-Piotr Suchodolski | NE: Game Over Gdańsk | -18 | ||
37-zEW | Jerzy Serafin-Sławomir Wiszniewski | SW: RSB RODŁO | -18 | |||
35-oEW | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | -18 | |||
167 | 39-zNS | Bogdan Radwański-Włodzimierz Wyrzykowski | SW: KS BARD13 Franciszków | -19 | ||
34-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -19 | |||
169 | 24-oEW | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -20 | ||
41-zEW | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | -20 | |||
171 | 45-zNS | Jacek Brózda-Jacek Gurgul | SE: J&J Kraków | -21 | ||
40-zEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | -21 | |||
31-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | -21 | |||
48-oNS | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -21 | |||
175 | 42-zNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | -23 | ||
176 | 13-zEW | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | S: BSBS II Bielsko-Biała | -24 | ||
12-oEW | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: INWIT Pabianice | -24 | |||
33-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -24 | |||
179 | 19-oNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -25 | ||
38-oNS | Cezary Wołczak-Andrzej Jurkiewicz | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -25 | |||
3-oEW | Sławomir Henclik-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | -25 | |||
182 | 9-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | -27 | ||
183 | 22-zNS | Wojciech Dolny-Zbigniew Jasiecki | NW: BTG Bydgoszcz | -28 | ||
184 | 43-oNS | Tadeusz Sobota-Włodzimierz Stobiecki | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -29 | ||
41-oEW | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -29 | |||
186 | 30-oEW | Robert Krawczyk-Wojciech Romaszko | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -30 | ||
187 | 37-oEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | SW: KS Gwardia Strachota | -33 | ||
188 | 21-oNS | Dariusz Kwiatkowski-Andrzej Parmonik | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -34 | ||
18-zEW | Marek Bałabuch-Tomasz Borucki | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -34 | |||
19-zNS | Florian Fabiś-Jan Obuchowicz | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -34 | |||
191 | 25-zEW | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: SPEKTR Mińsk | -38 | ||
192 | 44-zNS | Kazimierz Dziadkowiec-Stanisław Urbanowski | SE: MK GALICJA Kraków | -44 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |