BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 20-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +51 | 13 | |
2 | 12-zNS | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | S: BSBS II Bielsko-Biała | +42 | 14 | |
3 | 11-oEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA | +39 | 15 | |
4 | 41-oNS | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | +36 | 16 | |
5 | 21-zEW | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | NW: MLKS Solec Kujawski | +34 | 17 | |
6 | 42-zNS | Marek Kozdrach-Kamil Walczyk | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | +32 | 18 | |
19-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +32 | 19 | ||
28-oNS | Michał Górski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | +32 | 20 | ||
9 | 26-oNS | Marek Jacyków-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | +31 | 21 | |
10 | 2-oNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA PAB | +29 | 22 | |
13-zNS | Jan Betley-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +29 | 23 | ||
12 | 39-oNS | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | SW: KBS Legionowianin 2 | +27 | 24 | |
13 | 48-zNS | Cezary Przasnek-Karol Konopko | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +26 | ||
14 | 33-oEW | Tomasz Bednarek-Marek Skulimowski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +24 | ||
20-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +24 | |||
36-zNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +24 | |||
17 | 40-zNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | +23 | ||
30-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | +23 | |||
19 | 2-zEW | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: ELEKTROWNIA PAB | +22 | ||
20 | 27-zEW | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: SPEKTR Mińsk | +21 | ||
35-oEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | +21 | |||
44-zNS | Lech Adach-Jacek Baka | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | +21 | |||
4-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | +21 | |||
12-oNS | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA | +21 | |||
14-zEW | Bartosz Chmurski-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | +21 | |||
26 | 7-oNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | N: AD | +20 | ||
27 | 18-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +19 | ||
25-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +19 | |||
29-zNS | Ireneusz Grynczewski-Janusz Marzec | NE: Hefajstos Otwock | +19 | |||
30 | 21-oNS | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | +18 | ||
43-oNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | +18 | |||
34-oNS | Adam Waszkiewicz-Marek Woźniak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +18 | |||
33 | 43-zNS | Wojciech Kurkowski-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +17 | ||
15-zEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: ZIELONY Starachowice | +17 | |||
5-oNS | Tomasz Bartnicki-Aleksander Kud | N: BIOPAX.PL | +17 | |||
42-oNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +17 | |||
37 | 23-oEW | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +16 | ||
24-zEW | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +16 | |||
32-zNS | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT Warszawa | +16 | |||
23-zNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +16 | |||
41 | 18-oEW | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +15 | ||
10-zNS | Robert Różak-Piotr Radzikowski | S: LESKOWIEC-BESKID | +15 | |||
28-zNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | +15 | |||
44 | 31-oNS | Elżbieta Czekaj-Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM | +14 | ||
3-zEW | Dominik Filipowicz-Jacek Ciechomski | N: COMFORT SA | +14 | |||
9-zEW | Kacper Kopka-Piotr Jasiński | S: Akademia Brydża AZS UW | +14 | |||
1-zNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA PAB | +14 | |||
17-oNS | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +14 | |||
24-oNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +14 | |||
33-zEW | Andrzej Bondarewicz-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS | +14 | |||
51 | 46-oNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | +13 | ||
41-zNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | SE: POMTECH Zwoleń | +13 | |||
3-oNS | Maciej Wręczycki-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA | +13 | |||
54 | 47-zNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: AZS AGH Kraków | +12 | ||
55 | 7-zEW | Dariusz Bogucki-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | +11 | ||
38-oNS | Bogdan Radwański-Włodzimierz Wyrzykowski | SW: KS BARD13 Franciszków | +11 | |||
45-zEW | Jacek Brózda-Jacek Gurgul | SE: J&J Kraków | +11 | |||
58 | 17-zNS | Marek Klatkiewicz-Janusz Przybysz | NW: ADMIRA PAB Poznań | +10 | ||
32-oNS | Monika Suchodolska-Piotr Suchodolski | NE: Game Over Gdańsk | +10 | |||
8-oEW | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | +10 | |||
6-oNS | Sławomir Henclik-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | +10 | |||
22-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +10 | |||
63 | 13-oEW | Stanisław Mączka-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +9 | ||
30-zNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | +9 | |||
8-zEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | +9 | |||
9-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +9 | |||
6-zEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | +9 | |||
68 | 1-oNS | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +8 | ||
16-oNS | Paweł Szymonik-Rafał Niedzielski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +8 | |||
27-oNS | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | +8 | |||
31-zEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | NE: DARLES SANTERM | +8 | |||
72 | 11-zEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | S: SUDOVIA | +7 | ||
25-zNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +7 | |||
19-oNS | Tomasz Borucki-Piotr Zalcman | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | +7 | |||
10-oEW | Maciej Mąka-Janusz Buksa | S: LESKOWIEC-BESKID | +7 | |||
5-zEW | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL | +7 | |||
34-zEW | Mirosław Fechner-Bernard Jadczak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +7 | |||
78 | 44-oEW | Sławomir Piętak-Robert Rostek | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | +6 | ||
39-zNS | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | +6 | |||
26-zNS | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | NE: Hetman Białystok | +6 | |||
22-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +6 | |||
82 | 4-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | +5 | ||
37-zNS | Jerzy Serafin-Sławomir Wiszniewski | SW: RSB RODŁO | +5 | |||
16-zEW | Jerzy Brzustowski-Sławomir Czech | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +5 | |||
40-oEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: LKS Piast Sieradz | +5 | |||
46-zNS | Andrzej Byzdra-Wojciech Paszko | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +5 | |||
87 | 15-oNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | +4 | ||
35-zNS | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST I Gliwice | +4 | |||
29-oEW | Robert Głowacki-Waldemar Kałużyński | NE: Hefajstos Otwock | +4 | |||
90 | 37-oEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | SW: RSB RODŁO | +3 | ||
47-oNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SE: MTS PIAST Skawina | +3 | |||
92 | 36-oEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +2 | ||
45-oNS | Waldemar Rybka-Tomasz Twaróg | SE: J&J Kraków | +2 | |||
94 | 38-zNS | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | 0 | ||
38-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: KS BARD13 Franciszków | 0 | |||
48-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | 0 | |||
14-oNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | 0 | |||
14-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | S: ETB Ełk | 0 | |||
48-oNS | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | 0 | |||
100 | 15-oEW | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -1 | ||
101 | 36-oNS | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | SW: KS Gwardia Strachota | -2 | ||
45-oEW | Jakub Jagodziński-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | -2 | |||
103 | 37-oNS | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -3 | ||
47-oEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: AZS AGH Kraków | -3 | |||
105 | 35-zEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: Invenio Bona Fide | -4 | ||
29-oNS | Aleksander Chrenowski-Wojciech Romaszko | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -4 | |||
107 | 37-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -5 | ||
4-zEW | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration | -5 | |||
16-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | -5 | |||
46-zEW | Stanisław Malinowski-Marek Michalski | SE: WISŁOKA Dębica | -5 | |||
40-oNS | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | -5 | |||
112 | 26-zEW | Aleksander Gruca-Zbigniew Pinkiewicz | NE: Atut Rumia | -6 | ||
39-zEW | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | SW: KBS Legionowianin 2 | -6 | |||
22-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -6 | |||
44-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | -6 | |||
116 | 34-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -7 | ||
10-oNS | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | S: KDK I Kutno | -7 | |||
19-oEW | Mariusz Grabowski-Alicja Krzemińska | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -7 | |||
25-zEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazowia OZBS Płock | -7 | |||
11-zNS | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | -7 | |||
5-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | -7 | |||
122 | 1-oEW | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | -8 | ||
31-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS Legionowianin | -8 | |||
16-oEW | Marek Jaworski-Bogdan Palczyński | S: Wisła - MILO | -8 | |||
27-oEW | Tadeusz Banach-Jan Romot | NE: PDM TREFL Pisz | -8 | |||
126 | 8-zNS | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | -9 | ||
13-oNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -9 | |||
9-oNS | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | -9 | |||
30-zEW | Marcin Osmański-Jacek Sikora | NE: Expres z Kaszub | -9 | |||
6-zNS | Marek Barylewski-Piotr Walczak | N: RAL | -9 | |||
131 | 8-oNS | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK | -10 | ||
17-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -10 | |||
22-oNS | Dariusz Kwiatkowski-Krzysztof Tumielewicz | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -10 | |||
6-oEW | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | -10 | |||
32-oEW | Joanna Przytycka-Piotr Zieliński | NE: ABNEGAT Warszawa | -10 | |||
136 | 45-zNS | Jarosław Kaczorowski-Andrzej Kokoryka | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | -11 | ||
38-oEW | Mieczysław Małek-Marek Werner | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -11 | |||
7-zNS | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | -11 | |||
139 | 47-zEW | Jakub Kowal-Grzegorz Gawron | SE: MTS PIAST Skawina | -12 | ||
140 | 3-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: GSBS KART-EL | -13 | ||
41-zEW | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -13 | |||
46-oEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -13 | |||
143 | 9-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT Pabianice | -14 | ||
1-zEW | Andrzej Wasylko-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI GCKiB | -14 | |||
24-oEW | Wojciech Abratkiewicz-Mirosław Stelmaszyk | NW: PIONIER Entuzjaści | -14 | |||
17-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA PAB Poznań | -14 | |||
31-oEW | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: KBS Legionowianin | -14 | |||
33-zNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -14 | |||
3-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | -14 | |||
150 | 18-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -15 | ||
10-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | S: KDK I Kutno | -15 | |||
28-zEW | Jan Kuchta-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -15 | |||
153 | 32-zEW | Grażyna Brewiak-Mariusz Brewiak | NE: Game Over Gdańsk | -16 | ||
23-oNS | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -16 | |||
23-zEW | Wiesław Żegilewicz-Robert Karanowski | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -16 | |||
24-zNS | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: PIONIER Entuzjaści | -16 | |||
157 | 15-zNS | Andrzej Szymczak-Ireneusz Kowalczyk | S: MAGMA Zawiercie | -17 | ||
42-oEW | Tadeusz Sobota-Włodzimierz Stobiecki | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -17 | |||
5-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB | -17 | |||
43-zEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -17 | |||
161 | 43-oEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -18 | ||
34-oEW | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -18 | |||
21-oEW | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | NW: BTG Bydgoszcz | -18 | |||
164 | 29-zEW | Robert Krawczyk-Adam Suchodolski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -19 | ||
25-oNS | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazowia OZBS Płock | -19 | |||
18-zNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -19 | |||
167 | 7-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | -20 | ||
168 | 12-oEW | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | S: BSBS II Bielsko-Biała | -21 | ||
27-zNS | Jarosław Łosiak-Przemysław Zyśk | NE: PDM TREFL Pisz | -21 | |||
4-oNS | Kamila Kukuła-Janusz Drozdowski | N: Bluerefrigeration | -21 | |||
35-oNS | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | SW: Invenio Bona Fide | -21 | |||
44-zEW | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: MK GALICJA Kraków | -21 | |||
14-zNS | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | -21 | |||
174 | 2-zNS | Dominik Kaszowski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | -22 | ||
175 | 30-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Rebid | -23 | ||
40-zEW | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | SW: BINŻ Bełchatów | -23 | |||
177 | 33-oNS | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS | -24 | ||
20-oEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | -24 | |||
36-zEW | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | SW: KS Gwardia Strachota | -24 | |||
180 | 48-zEW | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS Skawina | -26 | ||
181 | 39-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -27 | ||
182 | 2-oEW | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | N: JANTAR | -29 | ||
13-zEW | Michał Wróbel-Agnieszka Pietrzyk | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -29 | |||
184 | 26-oEW | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | -31 | ||
185 | 28-oEW | Jan Kandybowicz-Zdzisław Kowalewski | NE: Autostrada Eksploatacja | -32 | ||
19-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -32 | |||
42-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | -32 | |||
188 | 21-zNS | Wojciech Dolny-Leszek Hejne | NW: BTG Bydgoszcz | -34 | ||
189 | 41-oEW | Tadeusz Kowalczewski-Bartosz Ceglarski | SE: POMTECH Zwoleń | -36 | ||
190 | 11-oNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | S: SUDOVIA | -39 | ||
191 | 12-zEW | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | -42 | ||
192 | 20-zEW | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -51 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |