BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 42-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: AZS AGH Kraków | +35 | 13 | |
2 | 33-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +34 | 14 | |
3 | 24-oEW | Arkadiusz Stanisławski-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | +33 | 15 | |
27-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | +33 | 16 | ||
5 | 23-oEW | Andrzej Parmonik-Krzysztof Tumielewicz | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +29 | 17 | |
6 | 11-oNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +26 | 18 | |
7 | 38-oNS | Maciej Boczek-Mieczysław Małek | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +25 | 19 | |
8 | 43-oEW | Tadeusz Sobota-Włodzimierz Stobiecki | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | +23 | 20 | |
6-zEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | +23 | 21 | ||
19-oEW | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +23 | 22 | ||
11 | 40-oEW | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +22 | 23 | |
12 | 29-zNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +20 | 24 | |
13 | 17-oNS | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +19 | ||
3-zNS | Marek Barylewski-Piotr Walczak | N: RAL | +19 | |||
16-zEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA | +19 | |||
16 | 18-oEW | Lech Łaniewski-Maciej Łaniewski | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +17 | ||
17 | 25-oEW | Kacper Kacperski-Lena Leszczyńska | NE: K2 Rebid | +16 | ||
41-oEW | Jakub Jagodziński-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +16 | |||
37-oNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | +16 | |||
27-zNS | Jan Kandybowicz-Zdzisław Kowalewski | NE: Autostrada Eksploatacja | +16 | |||
30-oNS | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM | +16 | |||
22 | 37-zEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: LKS Piast Sieradz | +14 | ||
26-zNS | Andrzej Kondeja-Dariusz Węgrowicz | NE: Hefajstos Otwock | +14 | |||
32-zEW | Michał Górski-Sebastian Piepióra | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | +14 | |||
28-oNS | Arkadiusz Górzewski-Adam Suchodolski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | +14 | |||
7-zNS | Dariusz Bogucki-Vasil Valchev | N: AD | +14 | |||
44-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SE: MTS PIAST Skawina | +14 | |||
28 | 12-zEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: ZIELONY Starachowice | +13 | ||
24-zNS | Bohdan Pliszka-Tadeusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | +13 | |||
44-zEW | Jakub Kowal-Grzegorz Gawron | SE: MTS PIAST Skawina | +13 | |||
41-zNS | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +13 | |||
8-oNS | Aleksander Kud-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL | +13 | |||
33 | 45-zNS | Lech Adach-Zbigniew Hałaczkiewicz | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | +12 | ||
31-oEW | Jarosław Łosiak-Przemysław Zyśk | NE: PDM TREFL Pisz | +12 | |||
32-oEW | Igor Godun-Ihar Radziukevich | NE: SPEKTR Mińsk | +12 | |||
2-zEW | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | +12 | |||
18-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +12 | |||
38 | 4-oNS | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA PAB | +11 | ||
46-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +11 | |||
40 | 21-zNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +10 | ||
17-zEW | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +10 | |||
19-zEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +10 | |||
6-oEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | +10 | |||
14-zNS | Piotr Jasiński-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | +10 | |||
45-oNS | Tomasz Mazur-Jan Lipior | SE: WISŁOKA Dębica | +10 | |||
10-oEW | Zbigniew Mącior-Leszek Niemiec | S: MAGMA Zawiercie | +10 | |||
47 | 28-zEW | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | +9 | ||
8-zNS | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | +9 | |||
43-zEW | Agata Kowal-Barbara Superson | SE: CKiS Skawina | +9 | |||
50 | 34-zEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: KS BARD13 Franciszków | +8 | ||
39-zEW | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | SW: KS Gwardia Strachota | +8 | |||
5-oNS | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | +8 | |||
53 | 31-zEW | Piotr Dybowski-Roman Kulpiński | NE: Game Over Gdańsk | +7 | ||
13-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +7 | |||
47-zEW | Włodzimierz Wala-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | +7 | |||
10-zNS | Andrzej Szymczak-Ireneusz Kowalczyk | S: MAGMA Zawiercie | +7 | |||
57 | 22-zNS | Mirosław Bublewicz-Krzysztof Rogoziński | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +6 | ||
40-zNS | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +6 | |||
26-oEW | Ireneusz Grynczewski-Janusz Marzec | NE: Hefajstos Otwock | +6 | |||
35-zNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | +6 | |||
23-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +6 | |||
20-oNS | Piotr Brzeziński-Kazimierz Staniów | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +6 | |||
12-oEW | Tomasz Lisica-Andrzej Tutaj | S: ETB Ełk | +6 | |||
64 | 25-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Rebid | +5 | ||
48-oEW | Jarosław Duda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | +5 | |||
9-oNS | Stanisław Mączka-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +5 | |||
46-oNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +5 | |||
20-zNS | Katarzyna Abratkiewicz-Damian Wroński | NW: PIONIER Entuzjaści | +5 | |||
14-oEW | Filip Trojański-Jakub Bazyluk | S: Akademia Brydża AZS UW | +5 | |||
11-zEW | Tomasz Sielicki-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | +5 | |||
15-oEW | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | S: KDK I Kutno | +5 | |||
38-zEW | Andrzej Skotniczny-Waldemar Szelka | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +5 | |||
7-oNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | N: Bluerefrigeration | +5 | |||
74 | 42-zNS | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | SE: POMTECH Zwoleń | +4 | ||
75 | 22-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +3 | ||
33-zEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | +3 | |||
9-zNS | Grzegorz Rewer-Sławomir Czech | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +3 | |||
48-zNS | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | SE: J&J Kraków | +3 | |||
79 | 2-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: GSBS KART-EL | +2 | ||
1-zEW | Rafał Gardzielewski-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +2 | |||
5-zNS | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | +2 | |||
16-oEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | S: SUDOVIA | +2 | |||
29-oEW | Aleksander Kasprzak-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | +2 | |||
84 | 15-zNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | +1 | ||
35-oEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST I Gliwice | +1 | |||
1-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | +1 | |||
34-oNS | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: KS BARD13 Franciszków | +1 | |||
36-oNS | Igor Łobodziński-Michał Rudnicki | SW: BINŻ Bełchatów | +1 | |||
47-oEW | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | SE: MK GALICJA Kraków | +1 | |||
4-zNS | Łukasz Brede-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | +1 | |||
3-oNS | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | N: JANTAR | +1 | |||
92 | 13-zNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: INWIT Pabianice | 0 | ||
30-zEW | Andrzej Bunikowski-Olga Zabulewicz | NE: DARLES SANTERM | 0 | |||
13-zEW | Krzysztof Góra-Zdzisław Ingielewicz | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | 0 | |||
36-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PREMONT IMPAS Katowice | 0 | |||
21-oEW | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | 0 | |||
36-zEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | 0 | |||
30-zNS | Andrzej Prasalski-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | 0 | |||
21-oNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA PAB Poznań | 0 | |||
39-oNS | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | SW: KS Gwardia Strachota | 0 | |||
39-oEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS | 0 | |||
102 | 15-zEW | Jerzy Stworzewicz-Jerzy Ujma | S: BSBS II Bielsko-Biała | -1 | ||
4-zEW | Marcin Pędziński-Grzegorz Rojewski | N: GRICON STARKA PAB | -1 | |||
35-oNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | SW: KBS Legionowianin 2 | -1 | |||
3-oEW | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | -1 | |||
36-oEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -1 | |||
1-oNS | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | -1 | |||
34-oEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -1 | |||
47-oNS | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -1 | |||
110 | 5-zEW | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: ELEKTROWNIA PAB | -2 | ||
1-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | -2 | |||
2-oEW | Grzegorz Dembiński-Marek Giża | N: KTB | -2 | |||
29-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | -2 | |||
16-oNS | Bogdan Palikot-Andrzej Szepczyński | S: CZARNA PAPUGA | -2 | |||
115 | 22-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -3 | ||
33-zNS | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -3 | |||
9-zEW | Paweł Szymaszczyk-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -3 | |||
48-zEW | Cezary Przasnek-Karol Konopko | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -3 | |||
119 | 42-zEW | Maciej Grabiec-Grzegorz Andrzejowski | SE: AZS AGH Kraków | -4 | ||
120 | 20-zEW | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -5 | ||
38-zNS | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -5 | |||
25-zEW | Adam Amrozy-Leszek Szeląg | NE: Mazowia OZBS Płock | -5 | |||
11-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | -5 | |||
46-oEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | -5 | |||
9-oEW | Paweł Szymonik-Rafał Niedzielski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -5 | |||
15-oNS | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | S: BSBS II Bielsko-Biała | -5 | |||
48-oNS | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -5 | |||
14-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -5 | |||
7-oEW | Aleksander Downar-Zapolski-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -5 | |||
130 | 40-zEW | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | SW: Invenio Bona Fide | -6 | ||
22-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -6 | |||
26-oNS | Waldemar Burakowski-Sławomir Kowalczyk | NE: KBS Legionowianin | -6 | |||
23-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -6 | |||
20-oEW | Patryk Araszkiewicz-Paweł Stężała | NW: PIONIER Entuzjaści | -6 | |||
35-zEW | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | SW: KBS Legionowianin 2 | -6 | |||
12-oNS | Piotr Kucharski-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | -6 | |||
137 | 47-zNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | -7 | ||
31-zNS | Tadeusz Banach-Jan Romot | NE: PDM TREFL Pisz | -7 | |||
13-oNS | Witold Białas-Aleksander Sejud | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -7 | |||
10-zEW | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | S: LESKOWIEC-BESKID | -7 | |||
141 | 5-oEW | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | -8 | ||
39-zNS | Andrzej Bondarewicz-Maciej Hutyra | SW: VALUE MEDIA AZS | -8 | |||
34-zNS | Jerzy Radomski-Krzysztof Zieliński | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -8 | |||
144 | 28-zNS | Edward Bednarczyk-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | -9 | ||
8-zEW | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL | -9 | |||
43-zNS | Hubert Urban-Maja Żabierek | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -9 | |||
147 | 21-zEW | Marek Klatkiewicz-Jan Weber | NW: ADMIRA PAB Poznań | -10 | ||
6-oNS | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA | -10 | |||
14-zEW | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | -10 | |||
17-zNS | Marek Koczwara-Wiesław Zawadzki | NW: BTG Bydgoszcz | -10 | |||
45-oEW | Leszek Młodziński-Edward Wójcik | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -10 | |||
10-oNS | Jacek Herman-Orhan Aker | S: LESKOWIEC-BESKID | -10 | |||
19-zNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -10 | |||
154 | 46-zNS | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -11 | ||
4-oEW | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | -11 | |||
156 | 31-oNS | Grażyna Brewiak-Mariusz Brewiak | NE: Game Over Gdańsk | -12 | ||
45-zEW | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | SE: WISŁOKA Dębica | -12 | |||
32-oNS | Mariusz Pater-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -12 | |||
18-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -12 | |||
2-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | -12 | |||
161 | 8-oEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | -13 | ||
44-zNS | Wojciech Kurkowski-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -13 | |||
24-zEW | Beata Golec-Janusz Hliwa | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -13 | |||
41-zEW | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -13 | |||
12-zNS | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | -13 | |||
166 | 26-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS Legionowianin | -14 | ||
28-oEW | Aleksander Gruca-Zbigniew Pinkiewicz | NE: Atut Rumia | -14 | |||
32-zNS | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | -14 | |||
37-zNS | Jerzy Serafin-Sławomir Wiszniewski | SW: RSB RODŁO | -14 | |||
7-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | N: Bluerefrigeration | -14 | |||
44-oEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -14 | |||
172 | 25-oNS | Leszek Łuniewski-Maciej Wiącek | NE: Mazowia OZBS Płock | -16 | ||
37-oEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | SW: RSB RODŁO | -16 | |||
30-oEW | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | NE: Hetman Białystok | -16 | |||
27-zEW | Joanna Przytycka-Piotr Zieliński | NE: ABNEGAT Warszawa | -16 | |||
41-oNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -16 | |||
177 | 18-oNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | -17 | ||
178 | 3-zEW | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | -19 | ||
17-oEW | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | NW: BTG Bydgoszcz | -19 | |||
16-zNS | Arunas Jankauskas-Julij Chumak | S: SUDOVIA | -19 | |||
181 | 29-zEW | Marcin Osmański-Jacek Sikora | NE: Expres z Kaszub | -20 | ||
182 | 40-oNS | Krzysztof Dziekański-Przemysław Saliński | SW: Invenio Bona Fide | -22 | ||
183 | 19-oNS | Mariusz Grabowski-Leszek Kawski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -23 | ||
6-zNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: VĘGORIA WCK | -23 | |||
43-oNS | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | -23 | |||
186 | 38-oEW | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -25 | ||
187 | 11-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: Wisła - MILO | -26 | ||
188 | 23-oNS | Tomasz Borucki-Robert Rychlicki | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -29 | ||
189 | 27-oNS | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT Warszawa | -33 | ||
24-oNS | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -33 | |||
191 | 33-oNS | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -34 | ||
192 | 42-oEW | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | SE: POMTECH Zwoleń | -35 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |