Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, nazwę drużyny, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 7, tabela 2) i liczbę 12-rozdaniowych segmentów rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba segmentów rozegranych łącznie w całym sezonie ligi, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).
drużyna | zawodnik | segmenty (%) | pkl |
---|---|---|---|
drużyna: BUKS MDK MOSM I Bytom miejsce: 1 pkl: 700 rozegrane segmenty: 42 | Tomasz Bednarek | 2 (5%) | 67 |
Andrzej Hermansdorfer | 12 (29%) | 400 | |
Michał Kaleta | 29 (69%) | 700 | |
Patryk Kuczera-Dyga | 24 (57%) | 700 | |
Andrzej Piecuch | 20 (48%) | 667 | |
Marek Skulimowski | 32 (76%) | 700 | |
Krzysztof Śliwoń | 29 (69%) | 700 | |
Mirosław Zieliński | 20 (48%) | 667 | |
drużyna: Invenio Bona Fide Świebodzice miejsce: 2 pkl: 670 rozegrane segmenty: 49 | Ewa Dziekańska | 18 (37%) | 493 |
Krzysztof Dziekański | 38 (78%) | 670 | |
Mariusz Ilnicki | 35 (71%) | 670 | |
Piotr Klubiński | 18 (37%) | 493 | |
Aleksander Poznysz | 23 (47%) | 629 | |
Przemysław Saliński | 42 (86%) | 670 | |
Stanisław Wawszczyk | 22 (45%) | 602 | |
drużyna: KS BARD13 Franciszków miejsce: 3 pkl: 620 rozegrane segmenty: 54 | Michał Kilanowski | 27 (50%) | 620 |
Krzysztof Kwiatkowski | 27 (50%) | 620 | |
Bogdan Radwański | 20 (37%) | 460 | |
Robert Sadowski | 34 (63%) | 620 | |
Robert Siedlecki | 34 (63%) | 620 | |
Sylwester Sommer | 27 (50%) | 620 | |
Konrad Stenzel | 27 (50%) | 620 | |
Włodzimierz Wyrzykowski | 20 (37%) | 460 | |
drużyna: BINŻ Bełchatów miejsce: 4 pkl: 570 rozegrane segmenty: 46 | Arkadiusz Gotwald | 20 (43%) | 496 |
Dariusz Kardas | 27 (59%) | 570 | |
Andrzej Krakowiak | 27 (59%) | 570 | |
Igor Łobodziński | 21 (46%) | 521 | |
Mirosław Marszał | 17 (37%) | 422 | |
Teresa Pudelewicz | 27 (59%) | 570 | |
Michał Rudnicki | 18 (39%) | 447 | |
Zbigniew Szymczyk | 27 (59%) | 570 | |
drużyna: LKS Piast Sieradz miejsce: 5 pkl: 550 rozegrane segmenty: 41 | Grzegorz Dziębowski | 38 (93%) | 550 |
Krzysztof Han | 35 (85%) | 550 | |
Adam Krysiak | 21 (51%) | 550 | |
Jarosław Łaszczuk | 33 (80%) | 550 | |
Tomasz Radwański | 31 (76%) | 550 | |
Tomasz Spodenkiewicz | 6 (15%) | 161 | |
drużyna: ERBUD KS AZS Wratislavia IX Wrocław miejsce: 6 pkl: 530 rozegrane segmenty: 42 | Mirosław Fechner | 34 (81%) | 530 |
Łukasz Gaweł | 23 (55%) | 530 | |
Bernard Jadczak | 34 (81%) | 530 | |
Przemysław Kubicki | 16 (38%) | 404 | |
Michał Robak | 2 (5%) | 51 | |
Adam Waszkiewicz | 29 (69%) | 530 | |
Marek Woźniak | 20 (48%) | 505 | |
Łukasz Wysłouch | 10 (24%) | 253 | |
drużyna: DDK II Brzeziny Śląskie miejsce: 7 pkl: 510 rozegrane segmenty: 36 | Stanisław Fangor | 6 (17%) | 170 |
Krzysztof Gaweł | 26 (72%) | 510 | |
Tomasz Kuś | 16 (44%) | 454 | |
Andrzej Maszczyszyn | 22 (61%) | 510 | |
Tadeusz Nędzi | 16 (44%) | 454 | |
Janusz Pisarek | 10 (28%) | 284 | |
Jerzy Radomski | 24 (67%) | 510 | |
Karol Ruszkiewicz | 14 (39%) | 397 | |
Krzysztof Zieliński | 10 (28%) | 284 | |
drużyna: VALUE MEDIA AZS Wratislavia II Wrocław miejsce: 8 pkl: 490 rozegrane segmenty: 34 | Andrzej Bondarewicz | 25 (74%) | 490 |
Maciej Dorabiała | 17 (50%) | 490 | |
Maciej Hutyra | 26 (76%) | 490 | |
Robert Laszkiewicz | 3 (9%) | 87 | |
Wojciech Rozwadowski | 20 (59%) | 490 | |
Jacek Wojnarowicz | 16 (47%) | 462 | |
Rafał Wolański | 29 (85%) | 490 | |
drużyna: KS Turbo FLY BACK Wrocław miejsce: 9 pkl: 470 rozegrane segmenty: 35 | Marek Bałdysz | 16 (46%) | 430 |
Samuel Bałdysz | 16 (46%) | 430 | |
Piotr Dobryszycki | 19 (54%) | 470 | |
Jerzy Gładysz | 15 (43%) | 403 | |
Mariusz Kowalczyk | 16 (46%) | 430 | |
Andrzej Olszewski | 2 (6%) | 54 | |
Stanisław Szuba | 18 (51%) | 470 | |
Marian Szymonowicz | 18 (51%) | 470 | |
Włodzimierz Wittenbeck | 2 (6%) | 54 | |
Franciszek Zarzecki | 18 (51%) | 470 | |
drużyna: AJ SYNIS DIAMENT II Opole miejsce: 10 pkl: 450 rozegrane segmenty: 36 | Longin Bartnik | 22 (61%) | 450 |
Maciej Boczek | 17 (47%) | 425 | |
Roman Grzelak | 3 (8%) | 75 | |
Andrzej Jurkiewicz | 15 (42%) | 375 | |
Mieczysław Małek | 11 (31%) | 275 | |
Andrzej Skotniczny | 18 (50%) | 450 | |
Marek Skotniczny | 22 (61%) | 450 | |
Ewa Sobolewska | 5 (14%) | 125 | |
Waldemar Szelka | 16 (44%) | 400 | |
Marek Werner | 6 (17%) | 150 | |
Cezary Wołczak | 9 (25%) | 225 | |
drużyna: PREMONT IMPAS Katowice miejsce: 11 pkl: 430 rozegrane segmenty: 47 | Stanisław Adamczyk | 7 (15%) | 129 |
Mirosław Białożyt | 21 (45%) | 385 | |
Tadeusz Biskup | 33 (70%) | 430 | |
Michał Bojanowski | 33 (70%) | 430 | |
Robert Cimr | 7 (15%) | 129 | |
Henryk Grządziel | 21 (45%) | 385 | |
Andrzej Staszek | 33 (70%) | 430 | |
Edwin Szenkelbach | 33 (70%) | 430 | |
drużyna: KS Gwardia Strachota Wrocław miejsce: 12 pkl: 410 rozegrane segmenty: 47 | Remigiusz Kaźmierczak | 30 (64%) | 410 |
Tomasz Klimczak | 30 (64%) | 410 | |
Adam Marcinowski | 30 (64%) | 410 | |
Cezary Mroczek | 19 (40%) | 332 | |
Andrzej Pękala | 19 (40%) | 332 | |
Piotr Ratajski | 13 (28%) | 227 | |
Jacek Szwed | 13 (28%) | 227 | |
Małgorzata Turska-Marcinowska | 30 (64%) | 410 | |
Daniel Wojnarowicz | 2 (4%) | 35 | |
Waldemar Zadrożny | 2 (4%) | 35 | |
drużyna: RSB RODŁO miejsce: 13 pkl: 370 rozegrane segmenty: 41 | Edward Bondarewicz | 14 (34%) | 253 |
Władysław Linkiewicz | 12 (29%) | 217 | |
Andrzej Materla | 25 (61%) | 370 | |
Jacek Mazurkiewicz | 18 (44%) | 325 | |
Marek Oliwa | 21 (51%) | 370 | |
Radosław Sawicki | 14 (34%) | 253 | |
Jerzy Serafin | 17 (41%) | 307 | |
Sławomir Wiszniewski | 12 (29%) | 217 | |
Krzysztof Wołynkiewicz | 17 (41%) | 307 | |
Dariusz Zbieg | 14 (34%) | 253 | |
drużyna: GKS PIAST I Gliwice miejsce: 14 pkl: 350 rozegrane segmenty: 41 | Janis Bendiks | 4 (10%) | 69 |
Lesław Budzyn | 4 (10%) | 69 | |
Zbigniew Durczyński | 10 (24%) | 171 | |
Edmund Gabryś | 12 (29%) | 205 | |
Korneliusz Kempa | 10 (24%) | 171 | |
Paweł Korombel | 27 (66%) | 350 | |
Robert Krupiński | 24 (59%) | 350 | |
Julian Lassota | 11 (27%) | 188 | |
Marek Nicieja | 18 (44%) | 308 | |
Dariusz Potuszyński | 10 (24%) | 171 | |
Jan Pudlik | 24 (59%) | 350 | |
Tomasz Skowron | 10 (24%) | 171 | |
drużyna: KSBS SPÓJNIA BENEXT Kalisz miejsce: 15 pkl: 320 rozegrane segmenty: 36 | Włodzimierz Jakowicki | 14 (39%) | 249 |
Janusz Kościelny | 24 (67%) | 320 | |
Przemysław Machowczyk | 24 (67%) | 320 | |
Paweł Niedzielski | 5 (14%) | 89 | |
Jerzy Olczyk | 5 (14%) | 89 | |
Jerzy Ronke | 3 (8%) | 54 | |
Krzysztof Stadnicki | 20 (56%) | 320 | |
Robert Stoliński | 29 (81%) | 320 | |
Paweł Zubiel | 20 (56%) | 320 | |
drużyna: KBS Legionowianin 2 miejsce: 16 pkl: 300 rozegrane segmenty: 35 | Tadeusz Bożek | 25 (71%) | 300 |
Artur Duczmalewski | 22 (63%) | 300 | |
Stefan Jakubowski | 23 (66%) | 300 | |
Krzysztof Makuch | 22 (63%) | 300 | |
Tomasz Nowacki | 23 (66%) | 300 | |
Jerzy Pawelec | 25 (71%) | 300 |