BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 15-zNS | Mateusz Stępiński-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS | +35 | 13 | |
2 | 9-oNS | Tomasz Kiełbasa-Jakub Bazyluk | S: AZS UW Piast | +32 | 14 | |
3 | 6-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +30 | 15 | |
4 | 5-oEW | Robert Biel-Aleksander Kud | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +24 | 16 | |
5 | 7-zEW | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | N: GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +20 | 17 | |
6 | 15-oNS | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | S: EKO - RÓŻANKA | +19 | 18 | |
7 | 13-oNS | Tomasz Patalan-Tomasz Sinkiewicz | S: ETB PRIM | +17 | 19 | |
8 | 9-zEW | Piotr Jasiński-Wojciech Kaźmierczak | S: AZS UW Piast | +16 | 20 | |
2-oEW | Maciej Dorabiała-Wojciech Rozwadowski | N: Bluerefrigeration KS AZS | +16 | 21 | ||
10 | 3-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | +14 | 22 | |
11 | 14-oNS | Andrzej Iwański-Piotr Walczak | S: ZIELONY | +12 | 23 | |
2-zEW | Paweł Miechowicz-Marek Urbański | N: ILANKA 1 Rzepin | +12 | 24 | ||
13 | 8-oEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | N: KDK Kutno | +11 | ||
14 | 8-zEW | Piotr Klubiński-Maciej Rochowicz | N: SZLEM Dzierżoniów | +10 | ||
15 | 11-zNS | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: POMTECH | +9 | ||
16 | 13-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: WISŁA | +8 | ||
3-oNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | +8 | |||
7-oNS | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | N: GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +8 | |||
6-oNS | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz-Sławomir Piechocki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +8 | |||
10-zEW | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | S: KONSTANTA | +8 | |||
21 | 12-zEW | Janusz Buksa-Jerzy Stworzewicz | S: LESKOWIEC-BESKID | +7 | ||
22 | 16-zNS | Henryk Łakomski-Mieczysław Maciążek | S: VĘGORIA | +6 | ||
12-oEW | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: Elektromontaż | +6 | |||
5-zNS | Tomasz Bartnicki-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +6 | |||
25 | 4-zNS | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | N: ANNEBERG Zielona Góra | +5 | ||
26 | 14-zEW | Maciej Dobrzyński-Hubert Urban | S: ZIELONY | +4 | ||
27 | 1-zNS | Marcin Osmański-Jacek Sikora | N: GTB Express z Kaszub | +2 | ||
1-oNS | Maciej Dąbrowski-Jeremi Stępiński | N: SYNIS VALUE MEDIA Opole | +2 | |||
16-oNS | Józef Myć-Jakub Jagodziński | S: SKÓR-BUT | +2 | |||
30 | 11-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | S: BUKS Bytom | +1 | ||
10-oNS | Elżbieta Chodacka-Maksymilian Chodacki | S: KONSTANTA | +1 | |||
4-oEW | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | N: ANNEBERG Zielona Góra | +1 | |||
33 | 11-oEW | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | S: POMTECH | -1 | ||
4-oNS | Stanisław Janik-Mirosław Bublewicz | N: GSBS KART-EL Gorzów | -1 | |||
10-oEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: PIAST | -1 | |||
36 | 1-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | N: GTB Express z Kaszub | -2 | ||
16-oEW | Marcin Bartoszewski-Dariusz Kozłowski | S: VĘGORIA | -2 | |||
1-zEW | Jarosław Stach-Rafał Wolański | N: SYNIS VALUE MEDIA Opole | -2 | |||
39 | 14-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | -4 | ||
40 | 4-zEW | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL Gorzów | -5 | ||
41 | 16-zEW | Andrzej Kokoryka-Jacek Karwowski | S: SKÓR-BUT | -6 | ||
5-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | N: GTB SDK Tczew | -6 | |||
12-oNS | Piotr Matkowski-Bogusław Mojżesz | S: LESKOWIEC-BESKID | -6 | |||
44 | 12-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: Elektromontaż | -7 | ||
45 | 7-oEW | Dariusz Bogucki-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -8 | ||
10-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: PIAST | -8 | |||
6-oEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: GOLDBECK COMFORT SA AZS | -8 | |||
13-zEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB PRIM | -8 | |||
3-oEW | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | N: AD Szczecin | -8 | |||
50 | 11-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Marek Skulimowski | S: BUKS Bytom | -9 | ||
51 | 8-zNS | Jacek Grzelczak-Robert Nowicki | N: KDK Kutno | -10 | ||
52 | 8-oNS | Krzysztof Dziekański-Aleksander Poznysz | N: SZLEM Dzierżoniów | -11 | ||
53 | 14-oEW | Piotr Żak-Marek Szymanowski | S: INWIT | -12 | ||
2-zNS | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration KS AZS | -12 | |||
55 | 3-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | N: AD Szczecin | -14 | ||
56 | 9-zNS | Stefan Kowalczyk-Zbigniew Mącior | S: MAGMA | -16 | ||
2-oNS | Rafał Gardzielewski-Krzysztof Brudka | N: ILANKA 1 Rzepin | -16 | |||
58 | 13-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: WISŁA | -17 | ||
59 | 15-oEW | Paweł Szymaszczyk-Rafał Marks | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS | -19 | ||
60 | 7-zNS | Piotr Wasylko-Artur Pomarański | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -20 | ||
61 | 5-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: GTB SDK Tczew | -24 | ||
62 | 6-zNS | Grzegorz Bajek-Jerzy Kurianowicz | N: GOLDBECK COMFORT SA AZS | -30 | ||
63 | 9-oEW | Vasil Valchev-Marek Witek | S: MAGMA | -32 | ||
64 | 15-zEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | S: EKO - RÓŻANKA | -35 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |