INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
3-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-29-19-210-110-2
1Krzysztof MielnikGTB SDK Tczew1.03180-8+25+13+6+21+39+5+54 +23 +29+2-16 +25
 Adam LonskiGTB SDK Tczew1.03180-8+25+13+6+21+39+5+54 +23 +29+2-16 +25
3Krzysztof BrudkaILANKA 1 Rzepin0.9696       +19+27-20+18+18+12-6 +24
4Jan ObuchowiczANNEBERG Zielona Góra0.7684 -6 +35+7+5          
5Mariusz IlnickiINVENIO BONA FIDE0.73144-4   +5 +31 +18+11 -9-8 +40-3
6Piotr BrzezińskiANNEBERG Zielona Góra0.69168 -6 +35+7+5-13+1 +20+10  -7+25+16
7Radosław KrólANNEBERG Zielona Góra0.68168+10 +1+33 -5-1 +11-3 0-8+10 +13
 Eugeniusz SzczepańskiANNEBERG Zielona Góra0.68168+10 +1+33 -5-1 +11-3 0-8+10 +13
9Aleksander KudBIOPAX.PL AZS UZ0.6284      +17+18+10 -18 -2+16 +11
 Robert BielBIOPAX.PL AZS UZ0.6284      +17+18+10 -18 -2+16 +11
 Witold MiłoszewskiANNEBERG Zielona Góra0.6284      -13+1 +20+10  -7+25+16
12Przemysław SalińskiINVENIO BONA FIDE0.6204-4+10+36-5+5-16+31 +18+11 -9-8 +40-3
13Jarosław StachSYNIS VALUE MEDIA Opole0.58108+6-4+12     +7 +3+15+25-7  
 Rafał WolańskiSYNIS VALUE MEDIA Opole0.58108+6-4+12     +7 +3+15+25-7  
15Dariusz BiedrzyckiGAMBLING ZAMEK Ciechanów0.5584-15   -5+28          
16Anna SarniakSYNIS VALUE MEDIA Opole0.51132  0+22+4+37+2+15 +6    +18-25
 Danuta KazmuchaSYNIS VALUE MEDIA Opole0.51132  0+22+4+37+2+15 +6    +18-25
18Maciej WręczyckiGOLDBECK COMFORT SA AZS0.51144+7 -12+26 +13+27  -20 +1-1 +14 
 Andrzej ŁagoszBIOPAX.PL AZS UZ0.51144 -1-29 +41   -10+70 +11-7+16
 Lena LeszczyńskaZOIM & FIORI Szczecin0.51144 +35+6 +9+6  -17+22 -1+12 +7+4
21Andrzej WasylkoZOIM & FIORI Szczecin0.46156 +35+6 +9+6-1 -17+22 -1+12 +7+4
22Paweł KowalczewskiGOLDBECK COMFORT SA AZS0.44156 +23 +1+10+13+27+18 -20 +1-1 +14 
23Rafał GardzielewskiILANKA 1 Rzepin0.44180+1 +200 +1 +19+27-20+18+18+12-6 +24
24Jarosław CieślakGOLDBECK COMFORT SA AZS0.4372       +18+15  +20 -15+7-14
25Maciej DąbrowskiSYNIS VALUE MEDIA Opole0.4396 +13 -21    -4 +7+220+9  
26Sławomir PiechockiUNIA WINKHAUS Leszno0.4272      -19-1 -2 -5 +15 +42
27Dominik FilipowiczGOLDBECK COMFORT SA AZS0.41132 +23 +1+10   +15  +20 -15+7-14
28Stanisław JanikGSBS KART-EL Gorzów0.38168+17 +23+2-10-13 +15-10 +15-5+8+7 -2
29Zdzisław ŚwiątekGSBS KART-EL Gorzów0.38180+8+1+14+20-2-14+1 +14+8  0 -1+3
 Paweł SiwińskiGSBS KART-EL Gorzów0.38180+8+1+14+20-2-14+1 +14+8  0 -1+3
31Andrzej FronczakGTB SDK Tczew0.3872 -23+1+14 +6          
32Jacek LeśniczakGSBS KART-EL Gorzów0.35168+17 +23+2-10-13+22+21 +40+27 -10-40 
33Mirosław BublewiczGSBS KART-EL Gorzów0.3384       +15-10 +15-5+8+7 -2
34Jerzy KozyczkowskiGSBS KART-EL Gorzów0.2984      +22+21 +40+27 -10-40 
35Krzysztof FirkusGTB Express z Kaszub0.2860       +24+1 -15   +3+4
 Jarosław DrewingGTB Express z Kaszub0.2860       +24+1 -15   +3+4
37Marek CzerepakGOLDBECK COMFORT SA AZS0.25156+8-25+4 +2+14+16 +12 -3 +15  -24
38Artur WójcikUKB KLEKS Szamotuły0.23144-6-13+29  -4-22-21 +20+1+1+24+16  
39Jeremi StępińskiSYNIS VALUE MEDIA Opole0.22192 +13 -21-9-6+27-19-4+1+7+220+9-9+23
40Tomasz SpodenkiewiczGOLDBECK COMFORT SA AZS0.19144+8-25+4 +2+14+16 +12 -3 +15  -24
41Łukasz BredeUKB KLEKS Szamotuły0.181920+4-1-35+39   -12+11+4+9+6+9-3 
42Paweł ChindelewiczGTB SDK Tczew0.18132  +1 +15  +7-15 +50 -11-18 
43Krzysztof DziekańskiINVENIO BONA FIDE0.18180 -6+36-5+25-16+10 +2-4 -5-2 +2
44Wojciech PalmowskiGAMBLING ZAMEK Ciechanów0.13120-15   -5+28  -11-12-7     
45Tomasz BartnickiBIOPAX.PL AZS UZ0.11204-17+5-27-13+41-14  -10+70 +11-7+16
46Tomasz WłodarczakUNIA WINKHAUS Leszno0.1168 +70+21 -8-5 -18-11 +39 +24+12+2
 Jerzy SierackiUNIA WINKHAUS Leszno0.1168 +70+21 -8-5 -18-11 +39 +24+12+2
48Marek MarkowskiUKB KLEKS Szamotuły0.091200+4 -33+39      +9 +9-3 
49Grzegorz LewaciakKDK Kutno0.08168+12 +27-2 -1-16 +10-4 -10+5+2 -16
 Adam PawłowskiKDK Kutno0.08168+12 +27-2 -1-16 +10-4 -10+5+2 -16
51Zdzisław IngielewiczSYNIS VALUE MEDIA Opole0.0296    -9-6+27-19 +1    -9+23
52Przemysław BłaszczykKDK Kutno-0.01180 -17+29 -4+7-27-18-14 -4+21+8 +15-13
 Marta Maj-RudnickaKDK Kutno-0.01180 -17+29 -4+7-27-18-14 -4+21+8 +15-13
54Andrzej AleksandrzakUKB KLEKS Szamotuły-0.02168-6-13+29-33 -4-22-21 +20+1+1+24+16 -4
55Ewa Rodziewicz-BielewiczUNIA WINKHAUS Leszno-0.03144-3+26-12 +5-17 -1  -11-5+1  +42
56Wojciech BondarewiczAD Szczecin-0.04180+3+8-36 +4+8+1 -7-1 +10-6 +7-16
 Tadeusz KaczanowskiAD Szczecin-0.04180+3+8-36 +4+8+1 -7-1 +10-6 +7-16
58Robert NowickiKDK Kutno-0.08132+4+3 +13+5  +15 -8-13  0-25 
 Jacek GrzelczakKDK Kutno-0.08132+4+3 +13+5  +15 -8-13  0-25 
60Mirosław SzalińskiGTB SDK Tczew-0.09108      +19 +17-22-10 -2 +9 
61Andrzej BondarewiczBluerefrigeration KS AZS-0.184      -180 +12+11 -12 -8+7
62Janusz DrozdowskiAD Szczecin-0.11156-5 -12-6-5+17 +14+4 +13-21 -9  
63Maciej RochowiczINVENIO BONA FIDE-0.1372       -9+1 -1-1 0+1 
64Paweł WoźnickiZOIM & FIORI Szczecin-0.13156+5 -200  -10+15 +3 +11-15 -7
65Piotr WasylkoZOIM & FIORI Szczecin-0.14168-3-8 +12-4-37 0+15 +34-20 -12+8 
66Ryszard SakowiczILANKA 1 Rzepin-0.1484+1 +200 +1          
67Piotr KoreckiBIOPAX.PL AZS UZ-0.15156-8  +2-39+4+13+5 -7 -18+2 +2 
 Marcin PreisnerBIOPAX.PL AZS UZ-0.15156-8  +2-39+4+13+5 -7 -18+2 +2 
69Piotr KuleszaAD Szczecin-0.17168-5 -12-6-5+17 +14+4 +13-21 -9 -11
70Jacek KrysteckiBluerefrigeration KS AZS-0.1972      +15-24  -14+5+8-4  
71Piotr BusseILANKA 1 Rzepin-0.21168+3-26-6 +4-7-2-15 +3 0-8 -7+14
 Grażyna BusseILANKA 1 Rzepin-0.21168+3-26-6 +4-7-2-15 +3 0-8 -7+14
73Artur PomarańskiZOIM & FIORI Szczecin-0.2172      -31+9 -23+34  -12+8 
74Maciej DorabiałaBluerefrigeration KS AZS-0.23168-12+17-14-20  -18 +4+12 -39-12+6 +7
75Aleksander KasprzakGTB SDK Tczew-0.25156-7-23 +14+15+6 +7-15 +50 -11-18-23
 Aleksander PoznyszINVENIO BONA FIDE-0.25156-9 +12+6 -28+10 +2-4 -5-2 +2
77Roman MiłkowskiANNEBERG Zielona Góra-0.26144+15+4-29 +34  -14-27 -5-290 -15 
 Robert SikoraANNEBERG Zielona Góra-0.26144+15+4-29 +34  -14-27 -5-290 -15 
79Grzegorz BajekGOLDBECK COMFORT SA AZS-0.29108+7 -12+26   -15 -11-34  -24  
80Jacek SikoraGTB Express z Kaszub-0.2996      -150 0 +5-25+7-10+10
 Marcin OsmańskiGTB Express z Kaszub-0.2996      -150 0 +5-25+7-10+10
82Jarosław BartosińskiGTB SDK Tczew-0.3132-7     +19 +17-22-10 -2 +9-23
83Piotr KlubińskiINVENIO BONA FIDE-0.32168-9-6+12+6 -28 -9+1 -1-1 0+1 
84Olgierd Rodziewicz-BielewiczUNIA WINKHAUS Leszno-0.33144-3+26-12 +5-17-19  -2-11 +1+15  
85Jacek LasotaGTB Express z Kaszub-0.34204+4+6-13-6-7-5+18 -10+70-270-9  
 Michał WantkeGTB Express z Kaszub-0.34204+4+6-13-6-7-5+18 -10+70-270-9  
87Ryszard SmejdaZOIM & FIORI Szczecin-0.3872+5 -200            
88Piotr KlimackiAD Szczecin-0.39132 -35 +5  +13-1 -6+4 -24-16-2 
89Andrzej WielowieyskiAD Szczecin-0.41108 -35 +5  +13-1  +4 -24-16  
90Krzysztof LewandowskiBluerefrigeration KS AZS-0.43192-4-3-23 -21-39+15-24+11+11  +8-4-7-4
91Kamila KukułaBluerefrigeration KS AZS-0.46168-4-3 -2-21-39  +11+11-14+5  -7-4
92Wojciech RozwadowskiBluerefrigeration KS AZS-0.46156  -14-20-15-6 0+4 +11-39  -8 
93Maciej KulikowskiGAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.49144-10-4+12-1  -13-5  -3-15-11 -12-2
 Paweł SierakowskiGAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.49144-10-4+12-1  -13-5  -3-15-11 -12-2
95Kazimierz DobrzynieckiGAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.53156 +6-4-26-25+16  -11-12-7 -12+12  
96Grażyna BrewiakGTB Express z Kaszub-0.62120+9-10-1-14-34+5          
 Marta SikoraGTB Express z Kaszub-0.62120+9-10-1-14-34+5          
98Dariusz BoguckiZOIM & FIORI Szczecin-0.64192-3-8 +12-4-37-31+9 -23+3-20+11-15 -7
99Marek UrbańskiILANKA 1 Rzepin-0.7132 -7 -12-5 -27 -11 -7  +4-14 
 Paweł MiechowiczILANKA 1 Rzepin-0.7132 -7 -12-5 -27 -11 -7  +4-14 
101Wojciech BiegajłoGAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.76180 +6-4-26-25+16 -18-4  -22-12+12+2-42
102Karol FilipowiczUKB KLEKS Szamotuły-0.79132    -41+14-1-15-15 +4   +10-10
103Jacek WojnarowiczBluerefrigeration KS AZS-0.896 +17-23-2-15-6          
104Zofia MiechowiczBIOPAX.PL AZS UZ-0.8296-17+5-27-13 -14          
105Ryszard PałaszUKB KLEKS Szamotuły-0.9120    -41+14-1-15-15     +10-10
106Tadeusz MasłowskiUNIA WINKHAUS Leszno-0.9472-1  -22-4           
 Sławomir PolakUNIA WINKHAUS Leszno-0.9472-1  -22-4           
108Krystian BączekUNIA WINKHAUS Leszno-0.9760       -54-1 +14 -15 -2 
 Maksymilian GrochowskiUNIA WINKHAUS Leszno-0.9760       -54-1 +14 -15 -2 
110Dariusz SierockiGAMBLING ZAMEK Ciechanów-1.0472      -17  -11 -22 +15+2-42
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
3-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-29-19-210-110-2
1Ewa DziekańskaINVENIO BONA FIDE1.4736 +10  +25           
2Andrzej PawlakSYNIS VALUE MEDIA Opole0.79480               
 Maciej HutyraSYNIS VALUE MEDIA Opole0.79480               
4Robert NiedziałkowskiBluerefrigeration KS AZS0.512             +6  
5Jan PawlikaniecUKB KLEKS Szamotuły-0.1436        -12+11     -4
6Jan GrygierUKB KLEKS Szamotuły-0.2748  -1-35        +6   
7Jan SikoraGAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.3312        -4       
8Andrzej JeleniewskiAD Szczecin-0.5336         -6    -2-11
9Michał LewińskiGSBS KART-EL Gorzów-0.5848 -5              
 Adam KozłowskiGSBS KART-EL Gorzów-0.5848 -5              
11Marek OsieckiGAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.6548      -17-18 -11   +15  
12Maciej FularzBIOPAX.PL AZS UZ-0.8136 -1-29             
13Erazm RozwadowskiBluerefrigeration KS AZS-112-12               
14Jerzy KurianowiczGOLDBECK COMFORT SA AZS-1.7548       -15 -11-34  -24  

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-11-20 o 10:57, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.