BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-oNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Sławomir Piechocki | UNIA WINKHAUS Leszno | +42 | 13 | |
2 | 1-zEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | GTB SDK Tczew | +25 | 14 | |
3 | 2-oEW | Rafał Gardzielewski-Krzysztof Brudka | ILANKA 1 Rzepin | +24 | 15 | |
4 | 1-oEW | Zdzisław Ingielewicz-Jeremi Stępiński | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +23 | 16 | |
5 | 3-zNS | Tomasz Bartnicki-Andrzej Łagosz | BIOPAX.PL AZS UZ | +16 | 17 | |
4-oNS | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | ANNEBERG Zielona Góra | +16 | 18 | ||
7 | 2-zNS | Grażyna Busse-Piotr Busse | ILANKA 1 Rzepin | +14 | 19 | |
8 | 4-zEW | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | ANNEBERG Zielona Góra | +13 | 20 | |
9 | 3-oEW | Robert Biel-Aleksander Kud | BIOPAX.PL AZS UZ | +11 | 21 | |
10 | 7-oEW | Marcin Osmański-Jacek Sikora | GTB Express z Kaszub | +10 | 22 | |
11 | 5-oNS | Andrzej Bondarewicz-Maciej Dorabiała | Bluerefrigeration KS AZS | +7 | 23 | |
12 | 7-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | GTB Express z Kaszub | +4 | 24 | |
5-zNS | Lena Leszczyńska-Andrzej Wasylko | ZOIM & FIORI Szczecin | +4 | |||
14 | 8-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | GSBS KART-EL Gorzów | +3 | ||
15 | 8-oNS | Krzysztof Dziekański-Aleksander Poznysz | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +2 | ||
6-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | +2 | |||
17 | 8-oEW | Stanisław Janik-Mirosław Bublewicz | GSBS KART-EL Gorzów | -2 | ||
6-zNS | Maciej Kulikowski-Paweł Sierakowski | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -2 | |||
19 | 8-zEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | -3 | ||
20 | 7-zEW | Andrzej Aleksandrzak-Jan Pawlikaniec | UKB KLEKS Szamotuły | -4 | ||
5-zEW | Kamila Kukuła-Krzysztof Lewandowski | Bluerefrigeration KS AZS | -4 | |||
22 | 5-oEW | Dariusz Bogucki-Paweł Woźnicki | ZOIM & FIORI Szczecin | -7 | ||
23 | 7-oNS | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | UKB KLEKS Szamotuły | -10 | ||
24 | 3-oNS | Andrzej Jeleniewski-Piotr Kulesza | AD Szczecin | -11 | ||
25 | 4-zNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | KDK Kutno | -13 | ||
26 | 2-zEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | GOLDBECK COMFORT SA AZS | -14 | ||
27 | 4-oEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | KDK Kutno | -16 | ||
3-zEW | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | AD Szczecin | -16 | |||
29 | 1-oNS | Jarosław Bartosiński-Aleksander Kasprzak | GTB SDK Tczew | -23 | ||
30 | 2-oNS | Marek Czerepak-Tomasz Spodenkiewicz | GOLDBECK COMFORT SA AZS | -24 | ||
31 | 1-zNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | -25 | ||
32 | 6-oEW | Wojciech Biegajło-Dariusz Sierocki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -42 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |