BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-oEW | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +46 | 1 | |
2 | 4-oEW | Łukasz Brede-Ryszard Pałasz | UKB KLEKS Szamotuły | +30 | 2 | |
3 | 2-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +25 | 3 | |
4 | 4-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | UKB KLEKS Szamotuły | +23 | 4 | |
5-zNS | Artur Pomarański-Marek Barylewski | ZOIM & FIORI Szczecin | +23 | 5 | ||
3-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | GSBS KART-EL Gorzów | +23 | 6 | ||
7-oNS | Robert Biel-Aleksander Kud | BIOPAX.PL AZS UZ | +23 | 7 | ||
8 | 6-oNS | Maciej Dąbrowski-Jeremi Stępiński | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +17 | 8 | |
9 | 6-zNS | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | ANNEBERG Zielona Góra | +12 | 9 | |
10 | 8-zNS | Piotr Klubiński-Maciej Rochowicz | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +11 | 10 | |
7-zEW | Piotr Korecki-Marcin Preisner | BIOPAX.PL AZS UZ | +11 | 11 | ||
12 | 2-zNS | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +10 | 12 | |
13 | 3-oEW | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | GSBS KART-EL Gorzów | +7 | ||
14 | 1-zEW | Grażyna Busse-Piotr Busse | ILANKA 1 Rzepin | +3 | ||
15 | 5-oEW | Lena Leszczyńska-Andrzej Wasylko | ZOIM & FIORI Szczecin | +2 | ||
16 | 1-oNS | Paweł Miechowicz-Ryszard Sakowicz | ILANKA 1 Rzepin | 0 | ||
1-oEW | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | AD Szczecin | 0 | |||
18 | 5-oNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | -2 | ||
19 | 1-zNS | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | AD Szczecin | -3 | ||
20 | 3-oNS | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | GTB SDK Tczew | -7 | ||
21 | 2-zEW | Grażyna Brewiak-Marta Sikora | GTB Express z Kaszub | -10 | ||
22 | 8-zEW | Jarosław Cieślak-Paweł Kowalczewski | GOLDBECK COMFORT SA AZS | -11 | ||
7-zNS | Robert Laszkiewicz-Jacek Wojnarowicz | Bluerefrigeration KS AZS | -11 | |||
24 | 6-zEW | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | -12 | ||
25 | 6-oEW | Roman Miłkowski-Robert Sikora | ANNEBERG Zielona Góra | -17 | ||
26 | 4-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | KDK Kutno | -23 | ||
5-zEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Sławomir Piechocki | UNIA WINKHAUS Leszno | -23 | |||
3-zEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | GTB SDK Tczew | -23 | |||
7-oEW | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | Bluerefrigeration KS AZS | -23 | |||
30 | 2-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | GTB Express z Kaszub | -25 | ||
31 | 4-oNS | Jacek Grzelczak-Robert Nowicki | KDK Kutno | -30 | ||
32 | 8-oNS | Marek Czerepak-Tomasz Spodenkiewicz | GOLDBECK COMFORT SA AZS | -46 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |