BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 2-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | GTB Express z Kaszub | +51 | 13 | |
2 | 7-oNS | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | BIOPAX.PL AZS UZ | +31 | 14 | |
4-oEW | Łukasz Brede-Ryszard Pałasz | UKB KLEKS Szamotuły | +31 | 15 | ||
5-zNS | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | ZOIM & FIORI Szczecin | +31 | 16 | ||
5 | 4-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | KDK Kutno | +29 | 17 | |
6 | 1-oEW | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | AD Szczecin | +24 | 18 | |
7 | 6-oNS | Maciej Dąbrowski-Jeremi Stępiński | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +21 | 19 | |
8 | 2-zNS | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +17 | 20 | |
9 | 7-zEW | Andrzej Łagosz-Maciej Fularz | BIOPAX.PL AZS UZ | +14 | 21 | |
10 | 8-zNS | Piotr Klubiński-Maciej Rochowicz | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +10 | 22 | |
8-oNS | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +10 | 23 | ||
12 | 6-zEW | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +9 | 24 | |
13 | 1-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | AD Szczecin | +8 | ||
14 | 3-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | GTB SDK Tczew | +6 | ||
15 | 3-oEW | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | GSBS KART-EL Gorzów | +4 | ||
16 | 5-oNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Sławomir Piechocki | UNIA WINKHAUS Leszno | +2 | ||
17 | 5-oEW | Lena Leszczyńska-Andrzej Wasylko | ZOIM & FIORI Szczecin | -2 | ||
18 | 3-oNS | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | GTB SDK Tczew | -4 | ||
19 | 3-zNS | Stanisław Janik-Mirosław Bublewicz | GSBS KART-EL Gorzów | -6 | ||
20 | 1-zEW | Rafał Gardzielewski-Krzysztof Brudka | ILANKA 1 Rzepin | -8 | ||
21 | 6-zNS | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | ANNEBERG Zielona Góra | -9 | ||
22 | 8-zEW | Jarosław Cieślak-Paweł Kowalczewski | GOLDBECK COMFORT SA AZS | -10 | ||
8-oEW | Mariusz Ilnicki-Stanisław Wawszczyk | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | -10 | |||
24 | 7-zNS | Robert Laszkiewicz-Jacek Wojnarowicz | Bluerefrigeration KS AZS | -14 | ||
25 | 2-zEW | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | GTB Express z Kaszub | -17 | ||
26 | 6-oEW | Jan Obuchowicz-Jerzy Trembowski | ANNEBERG Zielona Góra | -21 | ||
27 | 1-oNS | Paweł Miechowicz-Ryszard Sakowicz | ILANKA 1 Rzepin | -24 | ||
28 | 4-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | UKB KLEKS Szamotuły | -29 | ||
29 | 5-zEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | UNIA WINKHAUS Leszno | -31 | ||
4-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | KDK Kutno | -31 | |||
7-oEW | Jacek Krystecki-Kamila Kukuła | Bluerefrigeration KS AZS | -31 | |||
32 | 2-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -51 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |