BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 2-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | GTB Express z Kaszub | +29 | 1 | |
2 | 3-zNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | GTB SDK Tczew | +28 | 2 | |
3 | 4-oNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | +27 | 3 | |
4 | 5-zEW | Artur Pomarański-Marek Barylewski | ZOIM & FIORI Szczecin | +23 | 4 | |
5 | 1-oEW | Rafał Gardzielewski-Krzysztof Brudka | ILANKA 1 Rzepin | +22 | 5 | |
6 | 8-oEW | Krzysztof Dziekański-Mariusz Ilnicki | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +15 | 6 | |
8-zEW | Kamila Kukuła-Krzysztof Lewandowski | Bluerefrigeration KS AZS | +15 | 7 | ||
7-oEW | Roman Miłkowski-Robert Sikora | ANNEBERG Zielona Góra | +15 | 8 | ||
9 | 7-zEW | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +10 | 9 | |
10 | 5-oEW | Łukasz Brede-Ryszard Pałasz | UKB KLEKS Szamotuły | +9 | 10 | |
11 | 6-zEW | Maciej Hutyra-Andrzej Pawlak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +8 | 11 | |
12 | 1-zEW | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +7 | 12 | |
13 | 3-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | GTB SDK Tczew | +5 | ||
6-oEW | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | BIOPAX.PL AZS UZ | +5 | |||
15 | 4-zEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | UNIA WINKHAUS Leszno | +1 | ||
16 | 2-oNS | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | AD Szczecin | 0 | ||
2-oEW | Grażyna Brewiak-Marta Sikora | GTB Express z Kaszub | 0 | |||
18 | 4-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | GSBS KART-EL Gorzów | -1 | ||
19 | 6-oNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | -5 | ||
3-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | KDK Kutno | -5 | |||
21 | 1-zNS | Grażyna Busse-Piotr Busse | ILANKA 1 Rzepin | -7 | ||
22 | 6-zNS | Piotr Korecki-Marcin Preisner | BIOPAX.PL AZS UZ | -8 | ||
23 | 5-oNS | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | ZOIM & FIORI Szczecin | -9 | ||
24 | 7-zNS | Jan Obuchowicz-Jerzy Trembowski | ANNEBERG Zielona Góra | -10 | ||
25 | 7-oNS | Jarosław Cieślak-Marek Czerepak | GOLDBECK COMFORT SA AZS | -15 | ||
8-oNS | Robert Laszkiewicz-Jacek Wojnarowicz | Bluerefrigeration KS AZS | -15 | |||
8-zNS | Piotr Klubiński-Maciej Rochowicz | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | -15 | |||
28 | 1-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -22 | ||
29 | 5-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | UKB KLEKS Szamotuły | -23 | ||
30 | 4-oEW | Stanisław Janik-Mirosław Bublewicz | GSBS KART-EL Gorzów | -27 | ||
31 | 3-zEW | Jacek Grzelczak-Robert Nowicki | KDK Kutno | -28 | ||
32 | 2-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | AD Szczecin | -29 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |