BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-zEW | Maciej Hutyra-Andrzej Pawlak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +20 | 13 | |
7-zNS | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | ANNEBERG Zielona Góra | +20 | 14 | ||
3 | 3-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | GTB SDK Tczew | +18 | 15 | |
4 | 4-oEW | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | GSBS KART-EL Gorzów | +16 | 16 | |
5 | 6-oNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +14 | 17 | |
6 | 5-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Jan Grygier | UKB KLEKS Szamotuły | +9 | 18 | |
1-zNS | Rafał Gardzielewski-Krzysztof Brudka | ILANKA 1 Rzepin | +9 | 19 | ||
8 | 7-oNS | Marek Czerepak-Tomasz Spodenkiewicz | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +8 | 20 | |
9 | 2-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | AD Szczecin | +7 | 21 | |
3-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | KDK Kutno | +7 | 22 | ||
11 | 8-oEW | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +6 | 23 | |
1-oNS | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +6 | 24 | ||
13 | 2-oNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | AD Szczecin | +5 | ||
14 | 5-oNS | Artur Pomarański-Marek Barylewski | ZOIM & FIORI Szczecin | +4 | ||
8-zNS | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +4 | |||
16 | 4-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | GSBS KART-EL Gorzów | +2 | ||
17 | 4-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | -2 | ||
18 | 8-zEW | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | Bluerefrigeration KS AZS | -4 | ||
5-oEW | Łukasz Brede-Ryszard Pałasz | UKB KLEKS Szamotuły | -4 | |||
20 | 2-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | GTB Express z Kaszub | -5 | ||
21 | 1-oEW | Paweł Miechowicz-Ryszard Sakowicz | ILANKA 1 Rzepin | -6 | ||
8-oNS | Robert Laszkiewicz-Jacek Wojnarowicz | Bluerefrigeration KS AZS | -6 | |||
23 | 3-zNS | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | GTB SDK Tczew | -7 | ||
2-zNS | Grażyna Brewiak-Marta Sikora | GTB Express z Kaszub | -7 | |||
25 | 7-oEW | Roman Miłkowski-Robert Sikora | ANNEBERG Zielona Góra | -8 | ||
26 | 5-zEW | Lena Leszczyńska-Andrzej Wasylko | ZOIM & FIORI Szczecin | -9 | ||
1-zEW | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -9 | |||
28 | 6-oEW | Tomasz Bartnicki-Andrzej Łagosz | BIOPAX.PL AZS UZ | -14 | ||
29 | 4-oNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Sławomir Piechocki | UNIA WINKHAUS Leszno | -16 | ||
30 | 3-oNS | Jacek Grzelczak-Robert Nowicki | KDK Kutno | -18 | ||
31 | 7-zEW | Paweł Kowalczewski-Maciej Wręczycki | GOLDBECK COMFORT SA AZS | -20 | ||
6-zNS | Robert Biel-Aleksander Kud | BIOPAX.PL AZS UZ | -20 | |||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |