BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zEW | Paweł Miechowicz-Ryszard Sakowicz | ILANKA 1 Rzepin | +44 | 1 | |
2 | 5-oEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | UNIA WINKHAUS Leszno | +43 | 2 | |
3 | 2-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | AD Szczecin | +28 | 3 | |
4 | 7-zNS | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +26 | 4 | |
5 | 8-oEW | Jarosław Cieślak-Paweł Kowalczewski | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +25 | 5 | |
6 | 8-zNS | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +22 | 6 | |
7 | 4-oEW | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | GSBS KART-EL Gorzów | +20 | 7 | |
8 | 2-oEW | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | AD Szczecin | +18 | 8 | |
9 | 5-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Sławomir Piechocki | UNIA WINKHAUS Leszno | +11 | 9 | |
6-oNS | Kamila Kukuła-Jacek Wojnarowicz | Bluerefrigeration KS AZS | +11 | 10 | ||
11 | 3-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | UKB KLEKS Szamotuły | +10 | 11 | |
12 | 6-zNS | Maciej Dąbrowski-Jeremi Stępiński | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +9 | 12 | |
1-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | GTB Express z Kaszub | +9 | |||
14 | 7-oEW | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +7 | ||
15 | 3-oEW | Łukasz Brede-Ryszard Pałasz | UKB KLEKS Szamotuły | +4 | ||
4-zNS | Stanisław Janik-Mirosław Bublewicz | GSBS KART-EL Gorzów | +4 | |||
17 | 4-zEW | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | ZOIM & FIORI Szczecin | -4 | ||
3-oNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | GTB SDK Tczew | -4 | |||
19 | 7-oNS | Jan Obuchowicz-Jerzy Trembowski | ANNEBERG Zielona Góra | -7 | ||
20 | 6-zEW | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | Bluerefrigeration KS AZS | -9 | ||
1-oNS | Grażyna Busse-Piotr Busse | ILANKA 1 Rzepin | -9 | |||
22 | 3-zEW | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | GTB SDK Tczew | -10 | ||
23 | 6-oEW | Maciej Hutyra-Andrzej Pawlak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | -11 | ||
5-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | KDK Kutno | -11 | |||
25 | 2-oNS | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -18 | ||
26 | 4-oNS | Artur Pomarański-Marek Barylewski | ZOIM & FIORI Szczecin | -20 | ||
27 | 8-zEW | Robert Biel-Aleksander Kud | BIOPAX.PL AZS UZ | -22 | ||
28 | 8-oNS | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | BIOPAX.PL AZS UZ | -25 | ||
29 | 7-zEW | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | ANNEBERG Zielona Góra | -26 | ||
30 | 2-zEW | Dariusz Biedrzycki-Kazimierz Dobrzyniecki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -28 | ||
31 | 5-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | KDK Kutno | -43 | ||
32 | 1-zNS | Grażyna Brewiak-Marta Sikora | GTB Express z Kaszub | -44 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |