BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zNS | Paweł Miechowicz-Ryszard Sakowicz | ILANKA 1 Rzepin | +49 | 13 | |
2 | 2-oEW | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | AD Szczecin | +29 | 14 | |
3 | 3-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | UKB KLEKS Szamotuły | +28 | 15 | |
4 | 5-zNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | KDK Kutno | +26 | 16 | |
5 | 7-oNS | Aleksander Kud-Zofia Miechowicz | BIOPAX.PL AZS UZ | +22 | 17 | |
6 | 4-zEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Sławomir Piechocki | UNIA WINKHAUS Leszno | +21 | 18 | |
7 | 1-oNS | Stanisław Janik-Mirosław Bublewicz | GSBS KART-EL Gorzów | +19 | 19 | |
8 | 3-oNS | Dariusz Biedrzycki-Dariusz Sierocki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +18 | 20 | |
8-oEW | Andrzej Bondarewicz-Maciej Dorabiała | Bluerefrigeration KS AZS | +18 | 21 | ||
10 | 6-oEW | Maciej Hutyra-Andrzej Pawlak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +13 | 22 | |
11 | 4-oNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | +6 | 23 | |
8-zEW | Marek Czerepak-Tomasz Spodenkiewicz | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +6 | 24 | ||
13 | 7-zEW | Tomasz Bartnicki-Andrzej Łagosz | BIOPAX.PL AZS UZ | +5 | ||
14 | 2-zNS | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | AD Szczecin | +2 | ||
15 | 6-zEW | Aleksander Poznysz-Przemysław Saliński | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +1 | ||
5-oEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | KDK Kutno | +1 | |||
17 | 6-zNS | Maciej Dąbrowski-Jeremi Stępiński | SYNIS VALUE MEDIA Opole | -1 | ||
5-oNS | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | ZOIM & FIORI Szczecin | -1 | |||
19 | 2-zEW | Adam Lonski-Mirosław Szaliński | GTB SDK Tczew | -2 | ||
20 | 7-zNS | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | ANNEBERG Zielona Góra | -5 | ||
21 | 4-oEW | Grażyna Brewiak-Marta Sikora | GTB Express z Kaszub | -6 | ||
8-zNS | Kamila Kukuła-Krzysztof Lewandowski | Bluerefrigeration KS AZS | -6 | |||
23 | 6-oNS | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | -13 | ||
24 | 3-oEW | Łukasz Brede-Ryszard Pałasz | UKB KLEKS Szamotuły | -18 | ||
8-oNS | Paweł Kowalczewski-Maciej Wręczycki | GOLDBECK COMFORT SA AZS | -18 | |||
26 | 1-oEW | Grażyna Busse-Piotr Busse | ILANKA 1 Rzepin | -19 | ||
27 | 4-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | GTB Express z Kaszub | -21 | ||
28 | 7-oEW | Roman Miłkowski-Robert Sikora | ANNEBERG Zielona Góra | -22 | ||
29 | 5-zEW | Artur Pomarański-Marek Barylewski | ZOIM & FIORI Szczecin | -26 | ||
30 | 3-zEW | Kazimierz Dobrzyniecki-Maciej Kulikowski | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -28 | ||
31 | 2-oNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | GTB SDK Tczew | -29 | ||
32 | 1-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | GSBS KART-EL Gorzów | -49 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |