BUTLER, RUNDA 4 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-oNS | Piotr Brzeziński-Jan Obuchowicz | ANNEBERG Zielona Góra | +35 | 13 | |
2 | 4-zEW | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | ANNEBERG Zielona Góra | +33 | 14 | |
3 | 7-zEW | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +26 | 15 | |
4 | 1-oNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +22 | 16 | |
5 | 1-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | +21 | 17 | |
6 | 6-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | GSBS KART-EL Gorzów | +20 | 18 | |
7 | 8-zNS | Andrzej Fronczak-Aleksander Kasprzak | GTB SDK Tczew | +14 | 19 | |
8 | 5-oNS | Jacek Grzelczak-Robert Nowicki | KDK Kutno | +13 | 20 | |
9 | 2-oNS | Dariusz Bogucki-Piotr Wasylko | ZOIM & FIORI Szczecin | +12 | 21 | |
10 | 3-zEW | Piotr Klubiński-Aleksander Poznysz | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +6 | 22 | |
8-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | GTB SDK Tczew | +6 | 23 | ||
12 | 3-oEW | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | AD Szczecin | +5 | 24 | |
13 | 5-zNS | Piotr Korecki-Marcin Preisner | BIOPAX.PL AZS UZ | +2 | ||
6-oNS | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | GSBS KART-EL Gorzów | +2 | |||
15 | 7-oNS | Dominik Filipowicz-Paweł Kowalczewski | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +1 | ||
16 | 2-zNS | Rafał Gardzielewski-Ryszard Sakowicz | ILANKA 1 Rzepin | 0 | ||
2-zEW | Ryszard Smejda-Paweł Woźnicki | ZOIM & FIORI Szczecin | 0 | |||
18 | 7-oEW | Maciej Kulikowski-Paweł Sierakowski | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -1 | ||
19 | 5-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | KDK Kutno | -2 | ||
6-oEW | Kamila Kukuła-Jacek Wojnarowicz | Bluerefrigeration KS AZS | -2 | |||
21 | 3-oNS | Krzysztof Dziekański-Przemysław Saliński | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | -5 | ||
22 | 3-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | AD Szczecin | -6 | ||
8-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | GTB Express z Kaszub | -6 | |||
24 | 2-oEW | Paweł Miechowicz-Marek Urbański | ILANKA 1 Rzepin | -12 | ||
25 | 5-oEW | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | BIOPAX.PL AZS UZ | -13 | ||
26 | 8-zEW | Grażyna Brewiak-Marta Sikora | GTB Express z Kaszub | -14 | ||
27 | 6-zNS | Maciej Dorabiała-Wojciech Rozwadowski | Bluerefrigeration KS AZS | -20 | ||
28 | 1-zEW | Maciej Dąbrowski-Jeremi Stępiński | SYNIS VALUE MEDIA Opole | -21 | ||
29 | 1-oEW | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | UNIA WINKHAUS Leszno | -22 | ||
30 | 7-zNS | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -26 | ||
31 | 4-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Marek Markowski | UKB KLEKS Szamotuły | -33 | ||
32 | 4-oEW | Łukasz Brede-Jan Grygier | UKB KLEKS Szamotuły | -35 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |