BUTLER, RUNDA 5 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 5-oEW | Tomasz Bartnicki-Andrzej Łagosz | BIOPAX.PL AZS UZ | +41 | 1 | |
2 | 5-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | UKB KLEKS Szamotuły | +39 | 2 | |
3 | 4-zNS | Roman Miłkowski-Robert Sikora | ANNEBERG Zielona Góra | +34 | 3 | |
4 | 8-zNS | Ewa Dziekańska-Krzysztof Dziekański | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +25 | 4 | |
5 | 6-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | GTB SDK Tczew | +21 | 5 | |
6 | 6-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | GTB SDK Tczew | +15 | 6 | |
7 | 7-oNS | Dominik Filipowicz-Paweł Kowalczewski | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +10 | 7 | |
8 | 1-oNS | Lena Leszczyńska-Andrzej Wasylko | ZOIM & FIORI Szczecin | +9 | 8 | |
9 | 4-oEW | Piotr Brzeziński-Jan Obuchowicz | ANNEBERG Zielona Góra | +7 | 9 | |
10 | 2-oEW | Jacek Grzelczak-Robert Nowicki | KDK Kutno | +5 | 10 | |
3-oNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | UNIA WINKHAUS Leszno | +5 | 11 | ||
8-oEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +5 | 12 | ||
13 | 1-zNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +4 | ||
2-zEW | Grażyna Busse-Piotr Busse | ILANKA 1 Rzepin | +4 | |||
3-zNS | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | AD Szczecin | +4 | |||
16 | 7-zEW | Marek Czerepak-Tomasz Spodenkiewicz | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +2 | ||
17 | 7-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | GSBS KART-EL Gorzów | -2 | ||
18 | 3-zEW | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | UNIA WINKHAUS Leszno | -4 | ||
2-zNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | KDK Kutno | -4 | |||
1-zEW | Dariusz Bogucki-Piotr Wasylko | ZOIM & FIORI Szczecin | -4 | |||
21 | 8-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -5 | ||
3-oEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | AD Szczecin | -5 | |||
2-oNS | Paweł Miechowicz-Marek Urbański | ILANKA 1 Rzepin | -5 | |||
24 | 4-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | GTB Express z Kaszub | -7 | ||
25 | 1-oEW | Zdzisław Ingielewicz-Jeremi Stępiński | SYNIS VALUE MEDIA Opole | -9 | ||
26 | 7-oEW | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | GSBS KART-EL Gorzów | -10 | ||
27 | 6-zNS | Wojciech Rozwadowski-Jacek Wojnarowicz | Bluerefrigeration KS AZS | -15 | ||
28 | 6-oEW | Kamila Kukuła-Krzysztof Lewandowski | Bluerefrigeration KS AZS | -21 | ||
29 | 8-zEW | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -25 | ||
30 | 4-zEW | Grażyna Brewiak-Marta Sikora | GTB Express z Kaszub | -34 | ||
31 | 5-zNS | Piotr Korecki-Marcin Preisner | BIOPAX.PL AZS UZ | -39 | ||
32 | 5-oNS | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | UKB KLEKS Szamotuły | -41 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |