BUTLER, RUNDA 7 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 2-oNS | Rafał Gardzielewski-Krzysztof Brudka | ILANKA 1 Rzepin | +27 | 1 | |
2 | 7-zEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +18 | 2 | |
3 | 6-oEW | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | GTB SDK Tczew | +17 | 3 | |
4 | 6-zEW | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | ZOIM & FIORI Szczecin | +15 | 4 | |
5-zNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +15 | 5 | ||
6 | 8-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | GSBS KART-EL Gorzów | +14 | 6 | |
7 | 5-oEW | Marek Czerepak-Tomasz Spodenkiewicz | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +12 | 7 | |
8 | 2-zNS | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | ANNEBERG Zielona Góra | +11 | 8 | |
4-oNS | Kamila Kukuła-Krzysztof Lewandowski | Bluerefrigeration KS AZS | +11 | 9 | ||
10 | 8-oEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | KDK Kutno | +10 | 10 | |
3-oEW | Robert Biel-Aleksander Kud | BIOPAX.PL AZS UZ | +10 | 11 | ||
12 | 1-zNS | Jarosław Stach-Rafał Wolański | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +7 | 12 | |
13 | 4-zEW | Maciej Dorabiała-Wojciech Rozwadowski | Bluerefrigeration KS AZS | +4 | ||
1-oNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | AD Szczecin | +4 | |||
15 | 3-zEW | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | GTB Express z Kaszub | +1 | ||
7-oNS | Piotr Klubiński-Maciej Rochowicz | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +1 | |||
17 | 3-zNS | Tomasz Bartnicki-Andrzej Łagosz | BIOPAX.PL AZS UZ | -1 | ||
7-oEW | Krystian Bączek-Maksymilian Grochowski | UNIA WINKHAUS Leszno | -1 | |||
19 | 4-zNS | Wojciech Biegajło-Dariusz Sierocki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -4 | ||
1-oEW | Maciej Dąbrowski-Jeremi Stępiński | SYNIS VALUE MEDIA Opole | -4 | |||
21 | 1-zEW | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | AD Szczecin | -7 | ||
22 | 3-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | GTB Express z Kaszub | -10 | ||
8-oNS | Stanisław Janik-Mirosław Bublewicz | GSBS KART-EL Gorzów | -10 | |||
24 | 2-zEW | Paweł Miechowicz-Marek Urbański | ILANKA 1 Rzepin | -11 | ||
4-oEW | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Palmowski | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -11 | |||
26 | 5-oNS | Łukasz Brede-Jan Pawlikaniec | UKB KLEKS Szamotuły | -12 | ||
27 | 8-zNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | KDK Kutno | -14 | ||
28 | 5-zEW | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | UKB KLEKS Szamotuły | -15 | ||
6-zNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | GTB SDK Tczew | -15 | |||
30 | 6-oNS | Lena Leszczyńska-Andrzej Wasylko | ZOIM & FIORI Szczecin | -17 | ||
31 | 7-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | -18 | ||
32 | 2-oEW | Roman Miłkowski-Robert Sikora | ANNEBERG Zielona Góra | -27 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |