INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA ZNORMALIZOWANEGO
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań

Butler znormalizowany w każdym segmencie wyliczany jest przez dodanie 50.0% średniego nieznormalizowanego wyniku na rozdanie przeciwników do własnego nieznormalizowanego wyniku pary na rozdanie.

Powyżej 24 IMP na segment, zalicza się jedynie 25.0% wyniku.

Wszystkie segmenty są brane pod uwagę przy wyliczaniu średniego wyniku przeciwników, wyniki ulegają więc zmianie z każdym rozegranym segmentem.

 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 |
 
miejsce   team imp/rzd roz-
dania
6-1 6-2 7-1 7-2 8-1 8-2 9-1 9-2 10-1 10-2
1 Krzysztof Brudka ILANKA 1 Rzepin 1.01 96   +19.63 +23.26 -16.29 +22.07 +17.55 +11.02 -5.19   +25.34
2 Adam Lonski GTB SDK Tczew 0.86 180 +5.46 +27.95   +20.61   +23.76 +6.07 -11.93   +26.89
Krzysztof Mielnik GTB SDK Tczew 0.86 180 +5.46 +27.95   +20.61   +23.76 +6.07 -11.93   +26.89
4 Robert Biel BIOPAX.PL AZS UZ 0.69 84 +12.50 +14.06 +8.26   -13.90   +3.02 +21.02   +13.41
Aleksander Kud BIOPAX.PL AZS UZ 0.69 84 +12.50 +14.06 +8.26   -13.90   +3.02 +21.02   +13.41
6 Mariusz Ilnicki INVENIO BONA FIDE 0.65 144 +23.36   +18.46 +11.46   -8.35 -8.34   +30.43 -0.73
7 Witold Miłoszewski ANNEBERG Zielona Góra 0.62 84 -14.99 -0.99   +24.10 +8.81     -4.88 +23.78 +16.29
8 Piotr Brzeziński ANNEBERG Zielona Góra 0.59 168 -14.99 -0.99   +24.10 +8.81     -4.88 +23.78 +16.29
9 Radosław Król ANNEBERG Zielona Góra 0.57 168 -0.93   +6.92 -4.20   -0.20 -5.88 +12.43   +12.66
Eugeniusz Szczepański ANNEBERG Zielona Góra 0.57 168 -0.93   +6.92 -4.20   -0.20 -5.88 +12.43   +12.66
11 Jan Obuchowicz ANNEBERG Zielona Góra 0.56 84                    
12 Jarosław Stach SYNIS VALUE MEDIA Opole 0.51 108     +7.07   +0.04 +12.04 +22.55 -8.70    
Rafał Wolański SYNIS VALUE MEDIA Opole 0.51 108     +7.07   +0.04 +12.04 +22.55 -8.70    
14 Jerzy Kozyczkowski GSBS KART-EL Gorzów 0.46 84 +22.59 +21.59   +4.29 -1.74 +23.01   -6.27 -24.76  
15 Lena Leszczyńska ZOIM & FIORI Szczecin 0.45 144     -18.19 +20.81   +1.73 +8.46   +4.70 +1.70
16 Przemysław Saliński INVENIO BONA FIDE 0.44 204 +23.36   +18.46 +11.46   -8.35 -8.34   +30.43 -0.73
17 Dariusz Biedrzycki GAMBLING ZAMEK Ciechanów 0.43 84                    
18 Rafał Gardzielewski ILANKA 1 Rzepin 0.43 180   +19.63 +23.26 -16.29 +22.07 +17.55 +11.02 -5.19   +25.34
19 Jacek Leśniczak GSBS KART-EL Gorzów 0.42 168 +22.59 +21.59   +4.29 -1.74 +23.01   -6.27 -24.76  
20 Maciej Wręczycki GOLDBECK COMFORT SA AZS 0.41 144 +24.41     -19.41   +3.64 -2.27   +9.92  
21 Andrzej Wasylko ZOIM & FIORI Szczecin 0.40 156 -1.32   -18.19 +20.81   +1.73 +8.46   +4.70 +1.70
22 Paweł Kowalczewski GOLDBECK COMFORT SA AZS 0.40 156 +24.41 +17.66   -19.41   +3.64 -2.27   +9.92  
23 Danuta Kazmucha SYNIS VALUE MEDIA Opole 0.38 132 +0.80 +13.80   +3.01         +17.80 -19.23
Anna Sarniak SYNIS VALUE MEDIA Opole 0.38 132 +0.80 +13.80   +3.01         +17.80 -19.23
25 Stanisław Janik GSBS KART-EL Gorzów 0.38 168   +11.12 -9.71   +16.70 -6.70 +11.73 +10.71   -2.32
26 Mirosław Bublewicz GSBS KART-EL Gorzów 0.38 84   +11.12 -9.71   +16.70 -6.70 +11.73 +10.71   -2.32
27 Paweł Siwiński GSBS KART-EL Gorzów 0.36 180 -2.88   +13.66 +7.53     -1.49   -2.29 +6.24
Zdzisław Świątek GSBS KART-EL Gorzów 0.36 180 -2.88   +13.66 +7.53     -1.49   -2.29 +6.24
29 Maciej Dąbrowski SYNIS VALUE MEDIA Opole 0.33 96     -4.92   +5.70 +17.43 -1.74 +7.26    
30 Andrzej Łagosz BIOPAX.PL AZS UZ 0.33 144     +0.70 -1.70 +2.92 -1.20   +10.80 -6.93 +16.07
31 Jarosław Drewing GTB Express z Kaszub 0.31 60   +22.30 +2.22   -12.88       +3.65 +3.57
Krzysztof Firkus GTB Express z Kaszub 0.31 60   +22.30 +2.22   -12.88       +3.65 +3.57
33 Jarosław Cieślak GOLDBECK COMFORT SA AZS 0.31 72   +17.66 +11.12     +17.94   -15.24 +5.80 -15.20
34 Dominik Filipowicz GOLDBECK COMFORT SA AZS 0.30 132     +11.12     +17.94   -15.24 +5.80 -15.20
35 Marek Czerepak GOLDBECK COMFORT SA AZS 0.28 156 +16.29   +12.07   -5.08   +11.45     -19.90
36 Artur Wójcik UKB KLEKS Szamotuły 0.24 144 -19.57 -18.57   +22.73 -0.29 -0.29 +22.01 +14.01    
37 Andrzej Fronczak GTB SDK Tczew 0.24 72                    
38 Tomasz Spodenkiewicz GOLDBECK COMFORT SA AZS 0.23 144 +16.29   +12.07   -5.08   +11.45     -19.90
39 Łukasz Brede UKB KLEKS Szamotuły 0.21 192     -10.66 +5.52 +3.68 +12.24 +6.07 +8.08 -1.30  
40 Jeremi Stępiński SYNIS VALUE MEDIA Opole 0.18 192 +20.67 -14.90 -4.92 +1.07 +5.70 +17.43 -1.74 +7.26 -10.19 +21.34
41 Sławomir Piechocki UNIA WINKHAUS Leszno 0.15 72 -20.19 -1.20   -2.32   -6.76   +17.52   +23.93
42 Paweł Chindelewicz GTB SDK Tczew 0.13 132   +7.35 -15.79   +3.51 +3.73   -9.78 -15.36  
43 Marek Markowski UKB KLEKS Szamotuły 0.12 120           +12.24   +8.08 -1.30  
44 Jerzy Sieracki UNIA WINKHAUS Leszno 0.08 168 +0.03   -14.76 -7.76   +25.68   +18.52 +9.04 -0.96
Tomasz Włodarczak UNIA WINKHAUS Leszno 0.08 168 +0.03   -14.76 -7.76   +25.68   +18.52 +9.04 -0.96
46 Krzysztof Dziekański INVENIO BONA FIDE 0.06 180 +1.85 -0.79   +1.76 -5.32   -4.71 -1.71   +4.12
47 Andrzej Aleksandrzak UKB KLEKS Szamotuły 0.06 168 -19.57 -18.57   +22.73 -0.29 -0.29 +22.01 +14.01   -2.30
48 Grzegorz Lewaciak KDK Kutno 0.04 168 -14.66   +12.12 -1.57   -9.93 +4.68 +1.68   -12.29
Adam Pawłowski KDK Kutno 0.04 168 -14.66   +12.12 -1.57   -9.93 +4.68 +1.68   -12.29
50 Wojciech Palmowski GAMBLING ZAMEK Ciechanów 0.04 120     -13.30 -12.98 -5.08          
51 Wojciech Bondarewicz AD Szczecin 0.03 180 +4.73   -3.54 -0.37   +10.29 -5.81   +8.22 -14.78
Tadeusz Kaczanowski AD Szczecin 0.03 180 +4.73   -3.54 -0.37   +10.29 -5.81   +8.22 -14.78
53 Zdzisław Ingielewicz SYNIS VALUE MEDIA Opole 0.02 96 +20.67 -14.90   +1.07         -10.19 +21.34
54 Mirosław Szaliński GTB SDK Tczew 0.00 108 +18.76   +19.64 -19.36 -6.29   -2.45   +9.63  
55 Przemysław Błaszczyk KDK Kutno -0.02 180 -22.02 -15.44 -11.73   -5.99 +20.08 +11.24   +13.51 -9.27
Marta Maj-Rudnicka KDK Kutno -0.02 180 -22.02 -15.44 -11.73   -5.99 +20.08 +11.24   +13.51 -9.27
57 Tomasz Bartnicki BIOPAX.PL AZS UZ -0.06 204     +0.70 -1.70 +2.92 -1.20   +10.80 -6.93 +16.07
58 Grażyna Busse ILANKA 1 Rzepin -0.10 168 +0.64 -12.36   +6.73   +1.22 -9.70   -4.48 +16.52
Piotr Busse ILANKA 1 Rzepin -0.10 168 +0.64 -12.36   +6.73   +1.22 -9.70   -4.48 +16.52
60 Jacek Lasota GTB Express z Kaszub -0.11 204 +17.02   -5.93 +6.55 +2.43 -22.32 +1.92 -7.08    
Michał Wantke GTB Express z Kaszub -0.11 204 +17.02   -5.93 +6.55 +2.43 -22.32 +1.92 -7.08    
62 Ewa Rodziewicz-Bielewicz UNIA WINKHAUS Leszno -0.14 144   -1.20     -12.67 -6.76 +3.73     +23.93
63 Andrzej Bondarewicz Bluerefrigeration KS AZS -0.16 84 -19.74 -1.70   +10.70 +9.73   -7.90   -9.11 +4.92
64 Piotr Korecki BIOPAX.PL AZS UZ -0.16 156 +10.04 +2.04   -8.74   -13.90 +0.81   -0.99  
Marcin Preisner BIOPAX.PL AZS UZ -0.16 156 +10.04 +2.04   -8.74   -13.90 +0.81   -0.99  
66 Maciej Rochowicz INVENIO BONA FIDE -0.17 72   -11.39 -2.55   -0.41 -0.41   -0.47 +3.27  
67 Jacek Grzelczak KDK Kutno -0.17 132   +9.52   -5.73 -13.92     -1.29 -20.54  
Robert Nowicki KDK Kutno -0.17 132   +9.52   -5.73 -13.92     -1.29 -20.54  
69 Paweł Woźnicki ZOIM & FIORI Szczecin -0.17 156 -1.32 -0.32 +14.80   +4.34   +8.04 -19.50   -7.98
70 Janusz Drozdowski AD Szczecin -0.18 156   +12.51 +5.92   +12.53 -21.34   -8.35    
71 Piotr Wasylko ZOIM & FIORI Szczecin -0.20 168   -0.32 +14.80   +21.02 -17.48   -15.54 +6.33  
72 Andrzej Wielowieyski AD Szczecin -0.21 108 +16.71 +2.71     +3.66   -23.41 -15.41    
73 Jarosław Bartosiński GTB SDK Tczew -0.21 132 +18.76   +19.64 -19.36 -6.29   -2.45   +9.63 -22.37
74 Piotr Klimacki AD Szczecin -0.22 132 +16.71 +2.71   -3.36 +3.66   -23.41 -15.41 -2.45  
75 Ryszard Sakowicz ILANKA 1 Rzepin -0.24 84                    
76 Piotr Kulesza AD Szczecin -0.24 168   +12.51 +5.92   +12.53 -21.34   -8.35   -11.93
77 Maciej Dorabiała Bluerefrigeration KS AZS -0.26 168 -19.74   +1.00 +10.70   -27.29 -7.90 +10.10   +4.92
78 Roman Miłkowski ANNEBERG Zielona Góra -0.26 144   -14.92 -20.65   -5.20 -20.23 +2.27   -15.34  
Robert Sikora ANNEBERG Zielona Góra -0.26 144   -14.92 -20.65   -5.20 -20.23 +2.27   -15.34  
80 Aleksander Poznysz INVENIO BONA FIDE -0.26 156 +1.85 -0.79   +1.76 -5.32   -4.71 -1.71   +4.12
81 Aleksander Kasprzak GTB SDK Tczew -0.28 156   +7.35 -15.79   +3.51 +3.73   -9.78 -15.36 -22.37
82 Olgierd Rodziewicz-Bielewicz UNIA WINKHAUS Leszno -0.28 144 -20.19     -2.32 -12.67   +3.73 +17.52    
83 Artur Pomarański ZOIM & FIORI Szczecin -0.29 72 -22.51 +7.71   -17.98 +21.02     -15.54 +6.33  
84 Marcin Osmański GTB Express z Kaszub -0.29 96 -16.70 -1.67   +1.22   +7.12 -20.79 +10.46 -13.88 +6.12
Jacek Sikora GTB Express z Kaszub -0.29 96 -16.70 -1.67   +1.22   +7.12 -20.79 +10.46 -13.88 +6.12
86 Jacek Krystecki Bluerefrigeration KS AZS -0.31 72 +13.30 -22.30     -17.55 +5.35 +6.80 -8.08    
87 Piotr Klubiński INVENIO BONA FIDE -0.33 168   -11.39 -2.55   -0.41 -0.41   -0.47 +3.27  
88 Krzysztof Lewandowski Bluerefrigeration KS AZS -0.34 192 +13.30 -22.30 +9.70 +6.50     +6.80 -8.08 -4.36 -1.36
89 Grzegorz Bajek GOLDBECK COMFORT SA AZS -0.35 108   -15.47   -10.93 -27.61     -23.54    
90 Ryszard Smejda ZOIM & FIORI Szczecin -0.35 72                    
91 Kamila Kukuła Bluerefrigeration KS AZS -0.35 168     +9.70 +6.50 -17.55 +5.35     -4.36 -1.36
92 Maciej Kulikowski GAMBLING ZAMEK Ciechanów -0.41 144 -13.45 -5.45     +0.46 -11.54 -13.08   -11.54 -1.54
Paweł Sierakowski GAMBLING ZAMEK Ciechanów -0.41 144 -13.45 -5.45     +0.46 -11.54 -13.08   -11.54 -1.54
94 Kazimierz Dobrzyniecki GAMBLING ZAMEK Ciechanów -0.42 156     -13.30 -12.98 -5.08   -9.36 +10.89    
95 Grażyna Brewiak GTB Express z Kaszub -0.43 120                    
Marta Sikora GTB Express z Kaszub -0.43 120                    
97 Wojciech Rozwadowski Bluerefrigeration KS AZS -0.53 156   -1.70 +1.00   +9.73 -27.29     -9.11  
98 Dariusz Bogucki ZOIM & FIORI Szczecin -0.56 192 -22.51 +7.71   -17.98 +4.34 -17.48 +8.04 -19.50   -7.98
99 Wojciech Biegajło GAMBLING ZAMEK Ciechanów -0.58 180   -13.93 -6.07     -20.08 -9.36 +10.89 -1.55 -28.15
100 Krystian Bączek UNIA WINKHAUS Leszno -0.61 60   -26.48 -2.29   +12.24   -13.66   -6.57  
Maksymilian Grochowski UNIA WINKHAUS Leszno -0.61 60   -26.48 -2.29   +12.24   -13.66   -6.57  
102 Paweł Miechowicz ILANKA 1 Rzepin -0.63 132 -24.12   -7.27   -5.78     +2.30 -11.27  
Marek Urbański ILANKA 1 Rzepin -0.63 132 -24.12   -7.27   -5.78     +2.30 -11.27  
104 Karol Filipowicz UKB KLEKS Szamotuły -0.65 132 +1.27 -12.88 -12.48   +3.68       +8.30 -11.70
105 Ryszard Pałasz UKB KLEKS Szamotuły -0.74 120 +1.27 -12.88 -12.48           +8.30 -11.70
106 Jacek Wojnarowicz Bluerefrigeration KS AZS -0.76 96                    
107 Tadeusz Masłowski UNIA WINKHAUS Leszno -0.87 72                    
Sławomir Polak UNIA WINKHAUS Leszno -0.87 72                    
109 Dariusz Sierocki GAMBLING ZAMEK Ciechanów -0.88 72 -12.93     -13.30   -20.08   +12.92 -1.55 -28.15
110 Zofia Miechowicz BIOPAX.PL AZS UZ -0.89 96                    
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA ZNORMALIZOWANEGO
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 |
 
miejsce   team imp/rzd roz-
dania
6-1 6-2 7-1 7-2 8-1 8-2 9-1 9-2 10-1 10-2
1 Ewa Dziekańska INVENIO BONA FIDE 1.15 36                    
2 Robert Niedziałkowski Bluerefrigeration KS AZS 0.84 12               +10.10    
3 Maciej Hutyra SYNIS VALUE MEDIA Opole 0.76 48                    
Andrzej Pawlak SYNIS VALUE MEDIA Opole 0.76 48                    
5 Jan Grygier UKB KLEKS Szamotuły 0.08 48             +6.07      
6 Jan Pawlikaniec UKB KLEKS Szamotuły -0.21 36     -10.66 +5.52           -2.30
7 Adam Kozłowski GSBS KART-EL Gorzów -0.47 48                    
Michał Lewiński GSBS KART-EL Gorzów -0.47 48                    
9 Andrzej Jeleniewski AD Szczecin -0.49 36       -3.36         -2.45 -11.93
10 Jan Sikora GAMBLING ZAMEK Ciechanów -0.51 12     -6.07              
11 Marek Osiecki GAMBLING ZAMEK Ciechanów -0.57 48 -12.93 -13.93   -13.30       +12.92    
12 Maciej Fularz BIOPAX.PL AZS UZ -0.68 36                    
13 Erazm Rozwadowski Bluerefrigeration KS AZS -0.98 12                    
14 Jerzy Kurianowicz GOLDBECK COMFORT SA AZS -1.62 48   -15.47   -10.93 -27.61     -23.54    

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin ©Jan Romański'2005, jfrteamy-ausbutler ©Michał Klichowicz'2017, strona wygenerowana 2019-11-17 o 23:19, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.