INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
3-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-29-19-210-110-2
1Tomasz RaczkiewiczSKÓR-BUT1.1360       +24+11 +11-5  +27 
2Zdzisław BelingINWIT0.98192 +25+15+22+7 0+24+7 +17-21-8-13+24+38
 Janusz MakarukINWIT0.98192 +25+15+22+7 0+24+7 +17-21-8-13+24+38
4Wojciech KaźmierczakAZS UW Piast0.9684       +3+22 +18+21+25+20-28 
5Piotr WalczakZIELONY0.86144+6+33+22   +28-34 +5+21 +23+7+1 
6Jakub BazylukAZS UW Piast0.83168-8 +18-19-7-13+13 +22+25 +14 +29 +7
7Maciej JaneczkoPIAST0.8204+11+16+5-16+11-1+25 +12-5 -10-6 +28-7
 Grzegorz PlewniakPIAST0.8204+11+16+5-16+11-1+25 +12-5 -10-6 +28-7
9Jan SikoraAZS UW Piast0.78144+23+21-31   -1 -13+15 +21+40 -28 
10Andrzej IwańskiZIELONY0.74156+6+33+22   +28-34 +5+21-8+23+7+1 
11Janusz GawęckiZIELONY0.7144   +4+28+52 +8-12+3  +8 +7-6
12Piotr DybiczAZS UW Piast0.67132+23+21-31   -1+1-13   +40 -16 
13Stanisław PająkZIELONY0.6156   +4+28+52 +8-12+3 -8+8 +7-6
14Tomasz KiełbasaAZS UW Piast0.58180 +36+18-19-7-13+13+1  -17+14 +29-16+7
15Janusz BuksaLESKOWIEC-BESKID0.5784       -8+13 -1+20+17+11-4 
16Bartosz CeglarskiPOMTECH0.56108-1 -5  +16      -16+2 +31
17Mateusz StępińskiZweryfikujFirmę.pl AZS0.54168+4 -1+9+18+2+34-7-24 -16 +15+31  
18Adam StrzeleckiPOMTECH0.5132-1 -5  +16 +12+24 +10 -12  -12
19Artur WasiakINWIT0.4772+27-12+5 -20+17          
 Zuzanna MoszczyńskaINWIT0.4772+27-12+5 -20+17          
21Grzegorz BachanekPOMTECH0.44156 +18+17+3+6 +56+4 -3 -41 +5-5 
 Sławomir KutyłaPOMTECH0.44156 +18+17+3+6 +56+4 -3 -41 +5-5 
23Roman OpalińskiElektromontaż0.44228+10+6-3-1+9+46+1-1-2 +7-3+16+12+11+3
24Michał WróbelKONSTANTA0.42144 +6+31+19-27+20+13 -70  0+13  
25Edward SuchardaZweryfikujFirmę.pl AZS0.39168+4+22 +3+18+2+34 -24  +7 +31-2-7
 Marek AtalskiSKÓR-BUT0.39168-27+12-3+13-11+1 +24+11 +11-5  +27 
27Paweł SzymaszczykZweryfikujFirmę.pl AZS0.37168+15-11-1+9 +21-4  +32-16 +15-11 -7
28Tadeusz KowalczewskiPOMTECH0.3396    -19+15+1+12+24 +10+1-12   
29Agnieszka PietrzykKONSTANTA0.3260      +13 -70  0+13  
30Patryk Kuczera-DygaBUKS Bytom0.26192-2-36+3 +47-3-15 -7+16+22-5+16 -5+11
31Piotr WaniurskiPIAST0.23168-5+5-17-3+19+12 +2-36 +3+3 -13+16 
 Dariusz PrawdzikETB PRIM0.23168-15-22 +40 +2-13+21+13 -22+20+15 +17-5
33Jakub ZawadaElektromontaż0.23228+10+6-3-1+27-20+1-1-2 +7-3+16+12+11+3
34Grzegorz GawronPIAST0.2184      +8+21 -3-7 0+6 -7
35Andrzej SulimaVĘGORIA0.21168+2-2-6-3 +21-25+6 +38-10+10+4  +1
36Anna SztyberZweryfikujFirmę.pl AZS0.260       -24 +3+1 +16  +16
37Adrian BakalarzKONSTANTA0.19120+25+4-18    -21  -6+10  +22+12
38Jerzy StworzewiczLESKOWIEC-BESKID0.18168 +36-2+11 -15 -8+13 -1+20+17+11-4 
39Jerzy BrzustowskiEKO - RÓŻANKA0.17144+8-36 0-7 +2 -5+11+6  +11 +6
40Krzysztof ŚliwońBUKS Bytom0.16216-4+21+7+31+7+130-24+5 +13-20+12-5-27+14
41Jerzy SkwarkKONSTANTA0.16108   +32  -9 -11 -3-4+6 +5 
 Marek BlatKONSTANTA0.16108   +32  -9 -11 -3-4+6 +5 
43Stefan KowalczykMAGMA0.1584       +41 +9 -1-25-20+2+7
44Tomasz MałachowskiETB PRIM0.15168-4 +7+40 -6+9+4 -15 +5+29-4 -6
45Karol GałązkaZweryfikujFirmę.pl AZS0.12156 +22+6+3+44   -19+3 -20+16 +53 
46Przemysław KurzakKONSTANTA0.11144+25+4-18 -27+20 -21  -6+10  +22+12
47Marcin KrawczykPIAST0.1192-5+5-17-3+19+12 +2-36 +3+3 -13+16 
48Jan BetleyZweryfikujFirmę.pl AZS0.172       -24-19 +1-20  +53+16
49Marcin CzarniawskiETB PRIM0.09156  +7 -3-6+9+4+13  +5+29-4 -6
50Michał KaletaBUKS Bytom0.09216-4+21+7+31+7+130-24 -11+13-20+12-5-27+14
51Tomasz PawlukEKO - RÓŻANKA0.06156+8-36 0-7 +2 -5+11+6 -15+11 +6
52Marek SkulimowskiBUKS Bytom0.03192-2-36 +1+47-3 -12-7+16+22-5 -2-5+11
53Jacek BorsPOMTECH0.01120-2+2 +16  +1 +19-32-19   -22 
54Jakub KowalPIAST-0.01108      +8+21 -3-7 0+6 -7
55Kazimierz LichawskiLESKOWIEC-BESKID-0.01180+4-21+3 -6-16+53+34 -38+16 -16 -17+5
 Kazimierz CiosLESKOWIEC-BESKID-0.01180+4-21+3 -6-16+53+34 -38+16 -16 -17+5
57Rafał MarksZweryfikujFirmę.pl AZS-0.04168+15-11+6 +44+21-4-7 +32 +7 -11-2 
58Piotr JasińskiAZS UW Piast-0.04144-8  -32-47+3 +3 +25+18 +25+20 +7
 Ireneusz KowalczykMAGMA-0.04144 -4-5-22 +6-2+6+2+17+19     
 Andrzej SzymczakMAGMA-0.04144 -4-5-22 +6-2+6+2+17+19     
61Witold TurantINWIT-0.06108      +15+12 0 -14  -9-1
 Marek TyranINWIT-0.06108      +15+12 0 -14  -9-1
63Andrzej HermansdorferBUKS Bytom-0.09144  +3+1  -15-12+5-11  +16-2  
64Grzegorz RewerEKO - RÓŻANKA-0.184 -21+38-40 +10          
 Grzegorz CieślakEKO - RÓŻANKA-0.184 -21+38-40 +10          
66Vasil ValchevMAGMA-0.1168-8-6 +2-2 +26 -18 -10+41-40-29+2+7
67Grzegorz ZakrzewskiPOMTECH-0.1156-2+2 +16-19+15  +19-32-19+1  -22-12
68Jacek KarwowskiSKÓR-BUT-0.1484      +4 +7-6 +8-10-1 -14
69Piotr RadzikowskiLESKOWIEC-BESKID-0.1560+2  -13+19           
 Robert RóżakLESKOWIEC-BESKID-0.1560+2  -13+19           
71Dariusz KozłowskiVĘGORIA-0.2192+1 +1 -28+21-8-21-13+27+5 +10+3+9-38
72Maciej RodzajWISŁA-0.2156+5  -4-18  -12-7+1-5 -29-12+30 
73Marek JaworskiWISŁA-0.2180+5  -4-18-2 -12-7+1-5 -29-12+30-3
74Maksymilian ChodackiKONSTANTA-0.21168+8+6+31+19-9-46 -4 -3   -6 -31
75Tomasz PatalanETB PRIM-0.21120 +11 0+2   -22-25-13  +12+4 
 Tomasz SinkiewiczETB PRIM-0.21120 +11 0+2   -22-25-13  +12+4 
77Leszek KrzeczekLESKOWIEC-BESKID-0.2184 +36-2+11 -15          
78Wojciech BobrekETB PRIM-0.24156-4 -38 -3 -13+21 -15-22+20+15 +17-5
79Andrzej KokorykaSKÓR-BUT-0.25192-27 -3+13-11+1+4 +7-6 +8-10-1 -14
80Marcin BartoszewskiVĘGORIA-0.25132 -18 -9+2   -13+27+5 +10+3+9 
81Radosław KozłowskiVĘGORIA-0.3180+2-2-6-3 -52-25+6 +38-10+10+4  +1
82Adam ŻarnowskiElektromontaż-0.33144 -33-7-31+9+46  +18-9  -17  0
83Wojciech OkuniewskiEKO - RÓŻANKA-0.3384       -6+7-16 -10-16 -1+14
 Sławomir CzechEKO - RÓŻANKA-0.3384       -6+7-16 -10-16 -1+14
85Zbigniew MąciorMAGMA-0.39156-8-6 +2-2  +41 +9 -1-25-20-53-16
86Mieczysław MaciążekVĘGORIA-0.460        -15  +21 +1-24 
87Filip TrojańskiAZS UW Piast-0.51108 +36 -32-47+3   +15-17    +7
88Piotr ŻakINWIT-0.53108-3  -2 -10  +11+3-18 -23-7  
89Marek SzymanowskiINWIT-0.5760        +11+3-18 -23-7  
90Paweł SzymonikEKO - RÓŻANKA-0.57156-23 -7 +20-17-26-41  +3+4 -31-7 
91Marek PietraszekElektromontaż-0.6180-6 -7-31+27-20-13-3 -17-3+10 -11-30 
92Rafał NiedzielskiEKO - RÓŻANKA-0.62168-23 -7 +20-17-26-41  +3+4-15-31-7 
93Wojciech SołtysikMAGMA-0.6284-25 -15 +3-2          
94Tomasz StryszawskiWISŁA-0.64156-11-16+16+15 -21-56-4 +6 -21 +4 0
 Piotr Kuc-DzierżawskiWISŁA-0.64156-11-16+16+15 -21-56-4 +6 -21 +4 0
96Maciej DobrzyńskiZIELONY-0.65144-10 -16-15-2-21-53 +36 -11+5 +13 -14
 Hubert UrbanZIELONY-0.65144-10 -16-15-2-21-53 +36 -11+5 +13 -14
98Wojciech PaszkoElektromontaż-0.7196-6-33      +18-9  -17  0
99Piotr MatkowskiLESKOWIEC-BESKID-0.7472      -28 +15-27 -7 -12 +6
 Bogusław MojżeszLESKOWIEC-BESKID-0.7472      -28 +15-27 -7 -12 +6
101Jakub JagodzińskiSKÓR-BUT-0.75204+3+12+2-11-19-12-34+7 -1-21 -4-3+5-11
102Elżbieta ChodackaKONSTANTA-0.78108+8   -9-46 -4 -3   -6 -31
103Jacek ZnamirowskiElektromontaż-0.884      -13-3 -17-3+10 -11-30 
104Marek WitekMAGMA-0.84180-25 -15 +3-2+26 -18 -10+41-40-29-53-16
105Reginald SukiennikWISŁA-0.9168 -5-22 -44-2-1 -11 +10-10-15 -11-3
106Henryk ŁakomskiVĘGORIA-0.96168+1 +1 -28-52-8-21-15  +21 +1-24-38
107Bogdan PalczyńskiWISŁA-1.02144 -5-22 -44 -1 -11 +10-10-15 -11 
108Józef MyćSKÓR-BUT-1.12168 -25+2   -34+7 -1-21 -4-3+5-11
109Grzegorz DeptułaVĘGORIA-1.2360 -18 -9+2           
110Jarosław KaczorowskiSKÓR-BUT-1.4684+3-25 -11-19-12          
111Przemysław BednarskiETB PRIM-1.5172-15-22-38  +2          
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
3-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-29-19-210-110-2
1Mirosław RafalskiZIELONY0.6736 -6              
 Kamil WalczykZIELONY0.6736 -6              
3Zbigniew BorkowskiPOMTECH0.4736            -16+2 +31
4Jerzy ZarembaINWIT-0.4848-3  -2 -10          

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-11-17 o 16:58, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.