BUTLER, RUNDA 3 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 5-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | INWIT | +27 | 1 | |
2 | 4-zEW | Adrian Bakalarz-Przemysław Kurzak | KONSTANTA | +25 | 2 | |
3 | 1-oNS | Piotr Dybicz-Jan Sikora | AZS UW Piast | +23 | 3 | |
4 | 3-oNS | Paweł Szymaszczyk-Rafał Marks | ZweryfikujFirmę.pl AZS | +15 | 4 | |
5 | 7-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | PIAST | +11 | 5 | |
6 | 2-zNS | Roman Opaliński-Jakub Zawada | Elektromontaż | +10 | 6 | |
7 | 1-zNS | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | EKO - RÓŻANKA | +8 | 7 | |
4-oNS | Elżbieta Chodacka-Maksymilian Chodacki | KONSTANTA | +8 | 8 | ||
9 | 2-oNS | Andrzej Iwański-Piotr Walczak | ZIELONY | +6 | 9 | |
10 | 7-zEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | WISŁA | +5 | 10 | |
11 | 3-zEW | Mateusz Stępiński-Edward Sucharda | ZweryfikujFirmę.pl AZS | +4 | 11 | |
6-oNS | Kazimierz Cios-Kazimierz Lichawski | LESKOWIEC-BESKID | +4 | 12 | ||
13 | 5-oNS | Jakub Jagodziński-Jarosław Kaczorowski | SKÓR-BUT | +3 | ||
14 | 8-oNS | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | VĘGORIA | +2 | ||
6-zEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | LESKOWIEC-BESKID | +2 | |||
16 | 8-zEW | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | VĘGORIA | +1 | ||
17 | 8-zNS | Bartosz Ceglarski-Adam Strzelecki | POMTECH | -1 | ||
18 | 6-zNS | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | BUKS Bytom | -2 | ||
8-oEW | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | POMTECH | -2 | |||
20 | 5-oEW | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | INWIT | -3 | ||
21 | 3-zNS | Wojciech Bobrek-Tomasz Małachowski | ETB PRIM | -4 | ||
6-oEW | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | BUKS Bytom | -4 | |||
23 | 7-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | PIAST | -5 | ||
24 | 2-oEW | Wojciech Paszko-Marek Pietraszek | Elektromontaż | -6 | ||
25 | 1-zEW | Jakub Bazyluk-Piotr Jasiński | AZS UW Piast | -8 | ||
4-oEW | Zbigniew Mącior-Vasil Valchev | MAGMA | -8 | |||
27 | 2-zEW | Maciej Dobrzyński-Hubert Urban | ZIELONY | -10 | ||
28 | 7-oNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | WISŁA | -11 | ||
29 | 3-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | ETB PRIM | -15 | ||
30 | 1-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | EKO - RÓŻANKA | -23 | ||
31 | 4-zNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | MAGMA | -25 | ||
32 | 5-zEW | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | SKÓR-BUT | -27 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |