BUTLER, RUNDA 6 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-zEW | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | POMTECH | +56 | 1 | |
2 | 7-oNS | Kazimierz Cios-Kazimierz Lichawski | LESKOWIEC-BESKID | +53 | 2 | |
3 | 8-zEW | Mateusz Stępiński-Edward Sucharda | ZweryfikujFirmę.pl AZS | +34 | 3 | |
4 | 7-zNS | Andrzej Iwański-Piotr Walczak | ZIELONY | +28 | 4 | |
5 | 4-oEW | Vasil Valchev-Marek Witek | MAGMA | +26 | 5 | |
6 | 5-oNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | PIAST | +25 | 6 | |
7 | 3-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | INWIT | +15 | 7 | |
8 | 2-oEW | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | KONSTANTA | +13 | 8 | |
1-oEW | Tomasz Kiełbasa-Jakub Bazyluk | AZS UW Piast | +13 | 9 | ||
10 | 2-zEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | ETB PRIM | +9 | 10 | |
11 | 5-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | PIAST | +8 | 11 | |
12 | 8-oEW | Andrzej Kokoryka-Jacek Karwowski | SKÓR-BUT | +4 | 12 | |
13 | 4-zEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | EKO - RÓŻANKA | +2 | ||
14 | 1-zEW | Roman Opaliński-Jakub Zawada | Elektromontaż | +1 | ||
6-oNS | Jacek Bors-Tadeusz Kowalczewski | POMTECH | +1 | |||
16 | 3-oNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | INWIT | 0 | ||
3-oEW | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | BUKS Bytom | 0 | |||
18 | 6-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | WISŁA | -1 | ||
1-zNS | Piotr Dybicz-Jan Sikora | AZS UW Piast | -1 | |||
20 | 4-zNS | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | MAGMA | -2 | ||
21 | 8-oNS | Paweł Szymaszczyk-Rafał Marks | ZweryfikujFirmę.pl AZS | -4 | ||
22 | 5-zNS | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | VĘGORIA | -8 | ||
23 | 2-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | KONSTANTA | -9 | ||
24 | 2-oNS | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | ETB PRIM | -13 | ||
1-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | Elektromontaż | -13 | |||
26 | 3-zNS | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | BUKS Bytom | -15 | ||
27 | 5-oEW | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | VĘGORIA | -25 | ||
28 | 4-oNS | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | EKO - RÓŻANKA | -26 | ||
29 | 7-zEW | Piotr Matkowski-Bogusław Mojżesz | LESKOWIEC-BESKID | -28 | ||
30 | 8-zNS | Józef Myć-Jakub Jagodziński | SKÓR-BUT | -34 | ||
31 | 7-oEW | Maciej Dobrzyński-Hubert Urban | ZIELONY | -53 | ||
32 | 6-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | WISŁA | -56 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |