INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
3-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-29-19-210-110-2
1Jan MazurkiewiczABNEGAT WZBS Warszawa  1.9472 -9 +64 +8          
 Marek RóżańskiABNEGAT WZBS Warszawa  1.9472 -9 +64 +8          
3Jacek LewGTB HOTEL AMBER Gdańsk1.08192+14+43+14+26 +39+24-18 +8-2+14 +13-35+40
4Marek PawlikKBS LEGIONOWIANIN1.0784      +36+22 -5+15 +210 +1
 Sławomir KowalczykKBS LEGIONOWIANIN1.0784      +36+22 -5+15 +210 +1
6Viktar LipnitskiSPEKTR Mińsk0.9884      -2-5 +13 +7+29 +25+15
7Mirosław HanuszHETMAN Białystok0.984       +15+29 +17-20 0+2+33
8Grzegorz ProbolaAMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz0.8896  -19-4+25+34-4+22      +32-2
 Jan RogowskiAMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz0.8896  -19-4+25+34-4+22      +32-2
10Edmund PinkiewiczGTB HOTEL AMBER Gdańsk0.79168+14 -5 -16+39-3 -5-4 +39+7 +21+15
11Julij ChumakSTB BC SUDOVIA INTERNATIO0.6484       +14+3 +10+34-5-12+10 
12Krzysztof AntasGTB HOTEL AMBER Gdańsk0.64216+18+43+14+26-16-34+24-18 +8-2+14 +13-35+40
13Tomasz ZaleskiDOLINA NARWI Łomża0.61216-14 +14+15+18+18+2+31-10+5 +41+16+9-6-1
14Jan ChodorowskiKBS LEGIONOWIANIN0.6156-14+24 -1+5  +3-2 +28-5+5+5+6 
 Irena ChodorowskaKBS LEGIONOWIANIN0.6156-14+24 -1+5  +3-2 +28-5+5+5+6 
16Adam WszeborowskiDOLINA NARWI Łomża0.58228-14-5+14+15+18+18+2+31-10+5-7+41+16+9-6-1
17Janusz WróblewskiAMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz0.561440+13      +2+5+26+9  +10-10
 Lech GrabskiAMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz0.561440+13      +2+5+26+9  +10-10
19Sławomir BolestaHETMAN Białystok0.53132  -400-2 +15+29 +17-20 0+2+33
20Janusz KobylarskiDARLES SANTERM Gdańsk0.51156+14+9-18-6+22+28  +10  -8+7 +14+12
21Aliaksandr PrakapenkaSPEKTR Mińsk0.51204+12+15+19+22-22-28-2-5 +13 +7+29 +25+15
22Jacek PiotrowskiDARLES SANTERM Gdańsk0.47156+14  -6+22+28+3-17+10 +6-8  +14+12
23Andrzej PrasalskiHETMAN Białystok0.4396+1-9+18+6            
24Marta JaneczekDARLES SANTERM Gdańsk0.4168+11-1+40+1-17-24+18 +10 -6+28-2  
 Andrzej BunikowskiDARLES SANTERM Gdańsk0.4168+11-1+40+1-17-24+18 +10 -6+28-2  
26Adam SuwikESKOM Warszawa0.392040+25 +7-9-4 -22+14+5-4+10-29 +12+23
27Maciej MacurGTB HOTEL AMBER Gdańsk0.3560       +17-29 -2 +10+25  
 Grzegorz PreissGTB HOTEL AMBER Gdańsk0.3560       +17-29 -2 +10+25  
29Igor CiborowskiABNEGAT WZBS Warszawa  0.3384      +30 +20-20 -7+2+12 -9
 Bartosz MerABNEGAT WZBS Warszawa  0.3384      +30 +20-20 -7+2+12 -9
31Wiesław LubańskiFABEX  Wyszków0.3284-7  +3+20+24          
32Paweł SankowskiESKOM Warszawa0.29720 +2+7 -4          
33Janusz PrzybyszewskiGTB HOTEL AMBER Gdańsk0.28180 +5-5+9-25 -3 -5-4 +39+7 +21+15
34Sylwester MłynarczukAUTOSTRADA EKSPLOATACJA &0.21216-21+28+3+1+6-8+2-11-1-5  +20-6+17+20
 Henryk BrodawskiAUTOSTRADA EKSPLOATACJA &0.21216-21+28+3+1+6-8+2-11-1-5  +20-6+17+20
36Andrzej SerwachK2 REBID0.21168 -33+3+4+9+31+29+19+3-19 +8 +8-14-12
 Sonata SimanaitieneSTB BC SUDOVIA INTERNATIO0.21168-11 -4-5+5  +14+3 +10+34-5-12+10 
 Piotr ŁyczkowskiK2 REBID0.21168 -33+3+4+9+31+29+19+3-19 +8 +8-14-12
39Anna Kręglewska-WnukK2 REBID0.2172 +9+10-3-9+4          
 Tomasz WnukK2 REBID0.2172 +9+10-3-9+4          
41Sviatlana BadrankovaSPEKTR Mińsk0.18120+12+15+19+22-22-28          
42Janusz BudnyAMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz0.1896-1+9       +9+3+7+2-16  
43Dariusz KrajewskiHEFAJSTOS INTERBUD0.17168+21-5-5+6-5-8-30 +12+1   +2+35 
44Piotr WulkiewiczHETMAN Białystok0.17192+1-9+18+6  +18 +5-8 -8-21-5+24-13
45Arkadiusz MajcherESKOM Warszawa0.17216+7+7 -6-9-31-17-22+14+5-4+10+5+34+12 
46Waldemar WarzałaDARLES SANTERM Gdańsk0.17108      +3-17 -5+6  +20  
47Olga ZabulewiczDARLES SANTERM Gdańsk0.1760        -15 +5 +7 +5+8
48Janusz KowalewskiSTB BC SUDOVIA INTERNATIO0.15156 -9 -150+20-4+29 -13+4  +8 +27
 Jerzy GoberSTB BC SUDOVIA INTERNATIO0.15156 -9 -150+20-4+29 -13+4  +8 +27
50Elżbieta CzekajDARLES SANTERM Gdańsk0.14144 +9-18     -15-5+5  +20+5+8
51Arkadiusz NatkaniecFABEX  Wyszków0.11168-7  +3+20+24+3 -12-1 +8-7 -10+10
52Ireneusz GrynczewskiAUTOSTRADA EKSPLOATACJA &0.184        -3+19+2-14-2+16-10 
 Zbigniew SkibickiAUTOSTRADA EKSPLOATACJA &0.184        -3+19+2-14-2+16-10 
 Ireneusz JagielskiAMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz0.184-1+9        +3+7+2-16  
55Grzegorz MaguzaFABEX  Wyszków0.041680-7-3-4  +3 -12-1 +8-7 -10+10
56Mirosław ZomkowskiAMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz0.03120  +20-22  -2-31+27   -20+6  
57Mirosław MorchatHETMAN Białystok0.01144 -13-400-2+2+5 +4-10 -5   
58Tadeusz LuzakKBS LEGIONOWIANIN0144  +4 +8+8+17 -20+20 +8  +3-3
 Joanna DerewońkoKBS LEGIONOWIANIN0144  +4 +8+8+17 -20+20 +8  +3-3
60Pavel KlebanovichSPEKTR Mińsk-0.02204+16+21-20+4-1+17-18 -3+4+5 -5+4-1 
 Elena ShokhanSPEKTR Mińsk-0.02204+16+21-20+4-1+17-18 -3+4+5 -5+4-1 
62Jan BojarynHETMAN Białystok-0.03720   -5-20          
63Tomasz PaluchowskiK2 REBID-0.04132+10     +32-28+1 +10 -16-9 -8
 Anna MakarewiczK2 REBID-0.04132+10     +32-28+1 +10 -16-9 -8
65Wiesław NiedzielaK2 REBID-0.06108+19        +5-17+20-3 -5 
 Waldemar RadziakK2 REBID-0.06108+19        +5-17+20-3 -5 
67Krzysztof MichalczykAMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz-0.06156  +20-22+16-39-2-31+27+9  -20+6  
68Marian KrasowskiHETMAN Białystok-0.0760      +2+5 +4-10 -5   
69Tomasz BlińskiHETMAN Białystok-0.0896      +18 +5-8 -8-21-5+24-13
70Marcin JankowskiFABEX  Wyszków-0.091560-7-3-4  -2+11 +8-5 -16-25  
71Rafał MaszendaMazovia Płock-0.13168 -24 +35+19+26-29-19 -5-18 -20 -24+13
 Piotr NowickiMazovia Płock-0.13168 -24 +35+19+26-29-19 -5-18 -20 -24+13
73Bolesław KrzewskiMazovia Płock-0.16156+14 -18 -20  +28-14 -5-7 +10-2-33
 Leszek PęcherzewskiMazovia Płock-0.16156+14 -18 -20  +28-14 -5-7 +10-2-33
75Leszek ŁuniewskiHEFAJSTOS INTERBUD-0.19192+21-28-2-7-5-16-30+25+12 +6+36-28 -21-15
76Maciej CzajkowskiABNEGAT WZBS Warszawa  -0.2132-19   -3+37 +28+2 -26-9 -8+1 
 Kazimierz GrzeszkowiakABNEGAT WZBS Warszawa  -0.2132-19   -3+37 +28+2 -26-9 -8+1 
78Ramunas GrigoraitisSTB BC SUDOVIA INTERNATIO-0.2384-11 -4-5+5           
79Jacek CiechomskiESKOM Warszawa-0.26216+7+25+2 +9-31-36-3+11-18-10-34+5-4+6+1
80Tomasz WinciorekESKOM Warszawa-0.26168 +7+5 +9 -17-3+11-18-10  -4+6+1
81Jarosław SzczygiełHEFAJSTOS INTERBUD-0.29144-1 -2+6-8 -27 +2+1+6+36  -21-40
82Dominik GłowackiMazovia Płock-0.31156+7+16+1-64 -24-32 -11+18 +20+10+4  
 Adam KarczmarzMazovia Płock-0.31156+7+16+1-64 -24-32 -11+18 +20+10+4  
84Waldemar KałużyńskiKBS LEGIONOWIANIN-0.3196-7-16-3+11 +16          
 Waldemar BurakowskiKBS LEGIONOWIANIN-0.3196-7-16-3+11 +16          
86Robert SerowikFABEX  Wyszków-0.3284      -2+11 +8-5 -16-25 +2
87Joanna PrzytyckaABNEGAT WZBS Warszawa  -0.3784      +27-25 +5-3 +5 -25-15
 Piotr ZielińskiABNEGAT WZBS Warszawa  -0.3784      +27-25 +5-3 +5 -25-15
89Andrzej RaczkowskiHETMAN Białystok-0.46840-13  -5-20          
90Jacek PióroDOLINA NARWI Łomża-0.48180-18-5+4+5  +4-22+15-10-6-36+3-8-3+3
91Alexandr KarbanovichSPEKTR Mińsk-0.4972       -15+7 +18-20 -34 +9
 Alexander ZhukovSPEKTR Mińsk-0.4972       -15+7 +18-20 -34 +9
93Robert GłodowskiESKOM Warszawa-0.5184  +5-6  -36    -34-29+34 +23
94Krzysztof CzapczykGTB HOTEL AMBER Gdańsk-0.5684+18+5 +9-25-34          
95Stanisław GawryszczakDOLINA NARWI Łomża-0.6168-18-43  -49+6  +15-10-7 +3-8-3 
96Maciej WiącekHEFAJSTOS INTERBUD-0.6156-1-5-5 -8-8-27    -41 +2+35-40
97Andrzej WojnowskiGTS Activia AP Juszkowo-0.63168  +5-9-18-18  -2-5 -8-10-10-6-1
98Sławomir LejkGTS Activia AP Juszkowo-0.68180-16-21 -26+49-6+4-29   +5+20+2-12-23
99Leszek SzelągHEFAJSTOS INTERBUD-0.7196 -28 -7 -16 +25 -8  -28  -15
100Paweł GałązkaABNEGAT WZBS Warszawa  -0.7260  -1 -6           
 Włodzimierz KarłowiczABNEGAT WZBS Warszawa  -0.7260  -1 -6           
102Krzysztof DachDOLINA NARWI Łomża-0.72168 -43+4+5-49+6+4-22  -6-36   +3
103Janusz CirukSTB BC SUDOVIA INTERNATIO-0.76156-14+1-14  +2-16 -7-4 -10-2 -17-20
 Mirosław LiszewskiSTB BC SUDOVIA INTERNATIO-0.76156-14+1-14  +2-16 -7-4 -10-2 -17-20
105Marek KiełczewskiGTS Activia AP Juszkowo-0.79216-12-15-14-26+49-6+4-29  -28+5+20+2-12-23
106Jerzy RozenbergGTS Activia AP Juszkowo-0.81216-16-15+5-9-18-18  -2-5-15-8-10-10-6-1
107Kazimierz GralakGTS Activia AP Juszkowo-0.8260      +16-14-27-9-15     
108Wiesław TofelFABEX  Wyszków-0.84156 -25-10 -19-26 +22-2 -6+6 -13-32+2
109Dariusz WęgrowiczHEFAJSTOS INTERBUD-0.8672        +2-8 -41    
110Grzegorz FijałkowskiAUTOSTRADA EKSPLOATACJA &-0.9144+1+5-4 +3-37-3-22  +2-39   -27
111Zenon KujawskiFABEX  Wyszków-0.92144 -25-10 -19-26 +22-2 -6+6 -13-32 
112Zdzisław KowalewskiAUTOSTRADA EKSPLOATACJA &-0.96180+1+5-4-11+3-37-3-22  +2-39   -27
113Kazimierz WołowiecGTS Activia AP Juszkowo-1.0360      +16-14-27-9-28     
114Wawrzyniec RozenbergGTS Activia AP Juszkowo-1.4760-12-21-14             
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
3-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-29-19-210-110-2
1Rafał WojtczukABNEGAT WZBS Warszawa  0.1348-10+33+18-35            
 Dorota Tokaj-WojtczukABNEGAT WZBS Warszawa  0.1348-10+33+18-35            
3Andrzej KondejaHEFAJSTOS INTERBUD-0.4236                
4Mirosław WilgaAMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz-0.9624    +16-39          
5Dariusz KłodosHEFAJSTOS INTERBUD-148       -28  +7 -7-20  
 Arkadiusz WódkowskiHEFAJSTOS INTERBUD-148       -28  +7 -7-20  
7Jan KandybowiczAUTOSTRADA EKSPLOATACJA &-1.2236   -11            

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-11-17 o 18:07, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.