BUTLER, RUNDA 4 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-zEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +20 | 1 | |
2 | 6-oEW | Sviatlana Badrankova-Aliaksandr Prakapenka | SPEKTR Mińsk | +19 | 2 | |
3 | 7-oNS | Andrzej Prasalski-Piotr Wulkiewicz | HETMAN Białystok | +18 | 3 | |
2-oNS | Dorota Tokaj-Wojtczuk-Rafał Wojtczuk | ABNEGAT WZBS Warszawa | +18 | 4 | ||
5 | 8-oEW | Krzysztof Antas-Jacek Lew | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | +14 | 5 | |
5-oEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | DOLINA NARWI Łomża | +14 | 6 | ||
7 | 3-oNS | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | K2 REBID | +10 | 7 | |
8 | 8-zEW | Jerzy Rozenberg-Andrzej Wojnowski | GTS Activia AP Juszkowo | +5 | 8 | |
1-zEW | Robert Głodowski-Tomasz Winciorek | ESKOM Warszawa | +5 | 9 | ||
10 | 5-zNS | Krzysztof Dach-Jacek Pióro | DOLINA NARWI Łomża | +4 | 10 | |
7-zNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | DARLES SANTERM Gdańsk | +4 | 11 | ||
4-zEW | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | KBS LEGIONOWIANIN | +4 | 12 | ||
13 | 3-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | K2 REBID | +3 | ||
4-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | +3 | |||
15 | 1-oNS | Jacek Ciechomski-Paweł Sankowski | ESKOM Warszawa | +2 | ||
16 | 2-zNS | Dominik Głowacki-Adam Karczmarz | Mazovia Płock | +1 | ||
17 | 2-zEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | ABNEGAT WZBS Warszawa | -1 | ||
18 | 1-oEW | Leszek Łuniewski-Jarosław Szczygieł | PŁOCKIE T G U | -2 | ||
19 | 4-oNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Kałużyński | KBS LEGIONOWIANIN | -3 | ||
3-zNS | Marcin Jankowski-Grzegorz Maguza | FABEX Wyszków | -3 | |||
21 | 7-zEW | Sławomir Bolesta-Mirosław Morchat | HETMAN Białystok | -4 | ||
5-zEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | -4 | |||
4-zNS | Grzegorz Fijałkowski-Zdzisław Kowalewski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -4 | |||
24 | 8-zNS | Edmund Pinkiewicz-Janusz Przybyszewski | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -5 | ||
1-zNS | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | PŁOCKIE T G U | -5 | |||
26 | 3-oEW | Zenon Kujawski-Wiesław Tofel | FABEX Wyszków | -10 | ||
27 | 8-oNS | Marek Kiełczewski-Wawrzyniec Rozenberg | GTS Activia AP Juszkowo | -14 | ||
5-oNS | Janusz Ciruk-Mirosław Liszewski | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | -14 | |||
29 | 2-oEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | Mazovia Płock | -18 | ||
7-oEW | Elżbieta Czekaj-Janusz Kobylarski | DARLES SANTERM Gdańsk | -18 | |||
31 | 6-oNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | -19 | ||
32 | 6-zNS | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | SPEKTR Mińsk | -20 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |