BUTLER, RUNDA 6 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-zNS | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | DOLINA NARWI Łomża | +31 | 13 | |
2 | 5-zNS | Jerzy Gober-Janusz Kowalewski | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +29 | 14 | |
3 | 3-zEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | Mazovia Płock | +28 | 15 | |
4-oNS | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | ABNEGAT WZBS Warszawa | +28 | 16 | ||
5 | 4-zNS | Leszek Łuniewski-Leszek Szeląg | PŁOCKIE T G U | +25 | 17 | |
6 | 2-zEW | Zenon Kujawski-Wiesław Tofel | FABEX Wyszków | +22 | 18 | |
8-oNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +22 | 19 | ||
1-zEW | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | KBS LEGIONOWIANIN | +22 | 20 | ||
9 | 3-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | K2 REBID | +19 | 21 | |
10 | 6-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | DARLES SANTERM Gdańsk | +18 | 22 | |
11 | 6-zNS | Maciej Macur-Grzegorz Preiss | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | +17 | 23 | |
12 | 7-zNS | Sławomir Bolesta-Mirosław Hanusz | HETMAN Białystok | +15 | 24 | |
13 | 5-oEW | Sonata Simanaitiene-Julij Chumak | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +14 | ||
14 | 2-oNS | Marcin Jankowski-Robert Serowik | FABEX Wyszków | +11 | ||
15 | 7-oEW | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | HETMAN Białystok | +5 | ||
16 | 1-oNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | KBS LEGIONOWIANIN | +3 | ||
17 | 1-oEW | Jacek Ciechomski-Tomasz Winciorek | ESKOM Warszawa | -3 | ||
18 | 7-oNS | Aliaksandr Prakapenka-Viktar Lipnitski | SPEKTR Mińsk | -5 | ||
19 | 2-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -11 | ||
20 | 5-oNS | Kazimierz Gralak-Kazimierz Wołowiec | GTS Activia AP Juszkowo | -14 | ||
21 | 7-zEW | Alexander Zhukov-Alexandr Karbanovich | SPEKTR Mińsk | -15 | ||
22 | 6-zEW | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | DARLES SANTERM Gdańsk | -17 | ||
23 | 6-oEW | Krzysztof Antas-Jacek Lew | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -18 | ||
24 | 3-oNS | Rafał Maszenda-Piotr Nowicki | Mazovia Płock | -19 | ||
25 | 2-zNS | Grzegorz Fijałkowski-Zdzisław Kowalewski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -22 | ||
8-oEW | Krzysztof Dach-Jacek Pióro | DOLINA NARWI Łomża | -22 | |||
1-zNS | Arkadiusz Majcher-Adam Suwik | ESKOM Warszawa | -22 | |||
28 | 4-zEW | Joanna Przytycka-Piotr Zieliński | ABNEGAT WZBS Warszawa | -25 | ||
29 | 3-zNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | K2 REBID | -28 | ||
4-oEW | Dariusz Kłodos-Arkadiusz Wódkowski | PŁOCKIE T G U | -28 | |||
31 | 5-zEW | Marek Kiełczewski-Sławomir Lejk | GTS Activia AP Juszkowo | -29 | ||
32 | 8-zEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | -31 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |