BUTLER, RUNDA 7 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-zNS | Sławomir Bolesta-Mirosław Hanusz | HETMAN Białystok | +29 | 1 | |
2 | 7-oNS | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +27 | 2 | |
3 | 3-oNS | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | ABNEGAT WZBS Warszawa | +20 | 3 | |
4 | 6-zEW | Stanisław Gawryszczak-Jacek Pióro | DOLINA NARWI Łomża | +15 | 4 | |
5 | 1-zNS | Arkadiusz Majcher-Adam Suwik | ESKOM Warszawa | +14 | 5 | |
6 | 2-zEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | PŁOCKIE T G U | +12 | 6 | |
7 | 1-oEW | Jacek Ciechomski-Tomasz Winciorek | ESKOM Warszawa | +11 | 7 | |
8 | 6-oEW | Janusz Kobylarski-Jacek Piotrowski | DARLES SANTERM Gdańsk | +10 | 8 | |
9 | 5-oNS | Alexander Zhukov-Alexandr Karbanovich | SPEKTR Mińsk | +7 | 9 | |
10 | 8-oEW | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | HETMAN Białystok | +5 | 10 | |
11 | 5-zNS | Sonata Simanaitiene-Julij Chumak | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +3 | 11 | |
4-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | K2 REBID | +3 | 12 | ||
13 | 2-oNS | Jarosław Szczygieł-Dariusz Węgrowicz | PŁOCKIE T G U | +2 | ||
7-zEW | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +2 | |||
3-zEW | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | ABNEGAT WZBS Warszawa | +2 | |||
16 | 4-oEW | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | K2 REBID | +1 | ||
17 | 4-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -1 | ||
18 | 3-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | KBS LEGIONOWIANIN | -2 | ||
2-oEW | Zenon Kujawski-Wiesław Tofel | FABEX Wyszków | -2 | |||
7-zNS | Jerzy Rozenberg-Andrzej Wojnowski | GTS Activia AP Juszkowo | -2 | |||
21 | 5-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | SPEKTR Mińsk | -3 | ||
4-zEW | Zbigniew Skibicki-Ireneusz Grynczewski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -3 | |||
23 | 8-oNS | Edmund Pinkiewicz-Janusz Przybyszewski | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -5 | ||
24 | 5-oEW | Janusz Ciruk-Mirosław Liszewski | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | -7 | ||
25 | 6-oNS | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | DOLINA NARWI Łomża | -10 | ||
26 | 1-oNS | Dominik Głowacki-Adam Karczmarz | Mazovia Płock | -11 | ||
27 | 2-zNS | Grzegorz Maguza-Arkadiusz Natkaniec | FABEX Wyszków | -12 | ||
28 | 1-zEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | Mazovia Płock | -14 | ||
29 | 6-zNS | Elżbieta Czekaj-Olga Zabulewicz | DARLES SANTERM Gdańsk | -15 | ||
30 | 3-oEW | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | KBS LEGIONOWIANIN | -20 | ||
31 | 7-oEW | Kazimierz Gralak-Kazimierz Wołowiec | GTS Activia AP Juszkowo | -27 | ||
32 | 8-zEW | Maciej Macur-Grzegorz Preiss | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -29 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |