BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-oEW | Robert Głodowski-Arkadiusz Majcher | ESKOM Warszawa | +34 | 13 | |
2 | 3-zEW | Maciej Macur-Grzegorz Preiss | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | +25 | 14 | |
3 | 4-zEW | Elżbieta Czekaj-Waldemar Warzała | DARLES SANTERM Gdańsk | +20 | 15 | |
4 | 2-zNS | Zbigniew Skibicki-Ireneusz Grynczewski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | +16 | 16 | |
5 | 3-oNS | Krzysztof Antas-Jacek Lew | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | +13 | 17 | |
6 | 1-zNS | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | ABNEGAT WZBS Warszawa | +12 | 18 | |
7 | 7-oEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | Mazovia Płock | +10 | 19 | |
8 | 5-zEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | DOLINA NARWI Łomża | +9 | 20 | |
9 | 1-oNS | Jerzy Gober-Janusz Kowalewski | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +8 | 21 | |
5-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | K2 REBID | +8 | 22 | ||
11 | 2-oNS | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +6 | 23 | |
12 | 6-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | KBS LEGIONOWIANIN | +5 | 24 | |
13 | 8-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | SPEKTR Mińsk | +4 | ||
7-zNS | Dominik Głowacki-Adam Karczmarz | Mazovia Płock | +4 | |||
15 | 4-oEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | PŁOCKIE T G U | +2 | ||
7-zEW | Marek Kiełczewski-Sławomir Lejk | GTS Activia AP Juszkowo | +2 | |||
17 | 6-oNS | Sławomir Bolesta-Mirosław Hanusz | HETMAN Białystok | 0 | ||
6-oEW | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | KBS LEGIONOWIANIN | 0 | |||
19 | 4-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | DARLES SANTERM Gdańsk | -2 | ||
20 | 8-zNS | Jacek Ciechomski-Tomasz Winciorek | ESKOM Warszawa | -4 | ||
21 | 6-zEW | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | HETMAN Białystok | -5 | ||
22 | 2-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -6 | ||
23 | 5-oNS | Stanisław Gawryszczak-Jacek Pióro | DOLINA NARWI Łomża | -8 | ||
1-oEW | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | ABNEGAT WZBS Warszawa | -8 | |||
25 | 5-zNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | K2 REBID | -9 | ||
26 | 7-oNS | Jerzy Rozenberg-Andrzej Wojnowski | GTS Activia AP Juszkowo | -10 | ||
27 | 1-zEW | Sonata Simanaitiene-Julij Chumak | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | -12 | ||
28 | 3-oEW | Zenon Kujawski-Wiesław Tofel | FABEX Wyszków | -13 | ||
29 | 2-zEW | Janusz Budny-Ireneusz Jagielski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | -16 | ||
30 | 4-zNS | Dariusz Kłodos-Arkadiusz Wódkowski | PŁOCKIE T G U | -20 | ||
31 | 3-zNS | Marcin Jankowski-Robert Serowik | FABEX Wyszków | -25 | ||
32 | 8-oNS | Alexander Zhukov-Alexandr Karbanovich | SPEKTR Mińsk | -34 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |