BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 5-oNS | Tomasz Borucki-Robert Rychlicki | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +27 | 13 | |
2 | 2-oNS | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | +25 | 14 | |
4-oNS | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | FLUX MEDICAL Boguniewo | +25 | 15 | ||
4 | 6-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +21 | 16 | |
7-zNS | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | BIN Aleksandrów Kujawski | +21 | 17 | ||
6 | 3-oEW | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | JANTAR Toruń | +20 | 18 | |
7 | 8-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | +18 | 19 | |
8-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | +18 | 20 | ||
9 | 6-oEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +14 | 21 | |
10 | 4-zEW | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | FLUX MEDICAL Boguniewo | +13 | 22 | |
11 | 1-zEW | Janusz Hliwa-Roman Klejny | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | +11 | 23 | |
12 | 3-zNS | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | JANTAR Toruń | +9 | 24 | |
13 | 1-oEW | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | KTB Konin | +4 | ||
14 | 2-zNS | Marek Szukała-Przemysław Weymann | UNIA II Leszno | +2 | ||
15 | 5-zNS | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | Dąbrówka Naukabrydża pl | +1 | ||
7-oNS | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | KB KONTRA Koszalin | +1 | |||
17 | 7-oEW | Leszek Kawski-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | -1 | ||
5-zEW | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -1 | |||
19 | 2-zEW | Justyna Graniczny-Bartłomiej Kamelski | TKB PAAK Bydgoszcz | -2 | ||
20 | 1-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -4 | ||
21 | 3-zEW | Leszek Dąbkiewicz-Robert Szeklicki | DĄBRÓWKA MM Poznań | -9 | ||
22 | 1-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | KTB Konin | -11 | ||
23 | 4-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK Bydgoszcz | -13 | ||
24 | 6-oNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -14 | ||
25 | 8-oNS | Wojciech Jarząbek-Ewa Mikucka | TRZYNASTKA Szczecin | -18 | ||
8-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | STB Słupsk | -18 | |||
27 | 3-oNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | DĄBRÓWKA MM Poznań | -20 | ||
28 | 6-zNS | Łukasz Frąckowiak-Arkadiusz Jaranowski | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -21 | ||
7-zEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | KB KONTRA Koszalin | -21 | |||
30 | 2-oEW | Cezary Bura-Maciej Piasecki | UNIA II Leszno | -25 | ||
4-oEW | Lech Łaniewski-Maciej Łaniewski | CHEMIK Bydgoszcz | -25 | |||
32 | 5-oEW | Jakub Domeracki-Bartosz Stępień | Dąbrówka Naukabrydża pl | -27 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |