BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-oNS | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | DĄBRÓWKA MM Poznań | +45 | 13 | |
2 | 6-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | +21 | 14 | |
3 | 7-oNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | FLUX MEDICAL Boguniewo | +12 | 15 | |
4 | 8-zEW | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +10 | 16 | |
5 | 2-zEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | JANTAR Toruń | +9 | 17 | |
6 | 1-zEW | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | +8 | 18 | |
4-zEW | Jerzy Nowak-Tomasz Wasilewski | KTB Konin | +8 | 19 | ||
5-oNS | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | +8 | 20 | ||
9 | 1-oNS | Janusz Hliwa-Mieczysław Stefański | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | +7 | 21 | |
10 | 2-oEW | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | Dąbrówka Naukabrydża pl | +6 | 22 | |
5-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | STB Słupsk | +6 | 23 | ||
12 | 4-oEW | Leszek Kawski-Alicja Krzemińska | BIN Aleksandrów Kujawski | +5 | 24 | |
13 | 7-zEW | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | FLUX MEDICAL Boguniewo | +4 | ||
3-zEW | Marek Szukała-Przemysław Weymann | UNIA II Leszno | +4 | |||
15 | 8-oEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +3 | ||
16 | 3-oEW | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +1 | ||
17 | 3-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | UNIA II Leszno | -1 | ||
18 | 8-oNS | Rafał Konieczny-Jarosław Michałowski | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -3 | ||
19 | 3-zNS | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -4 | ||
7-zNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | KB KONTRA Koszalin | -4 | |||
21 | 4-oNS | Marek Giża-Tomasz Latos | KTB Konin | -5 | ||
22 | 5-zEW | Robert Mrukowski-Wiesław Paczkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | -6 | ||
2-oNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | JANTAR Toruń | -6 | |||
24 | 1-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | -7 | ||
25 | 5-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | -8 | ||
1-zNS | Leszek Falkowski-Lech Łaniewski | CHEMIK Bydgoszcz | -8 | |||
4-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | -8 | |||
28 | 2-zNS | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | Dąbrówka Naukabrydża pl | -9 | ||
29 | 8-zNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -10 | ||
30 | 7-oEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | KB KONTRA Koszalin | -12 | ||
31 | 6-zEW | Leszek Dąbkiewicz-Robert Szeklicki | DĄBRÓWKA MM Poznań | -21 | ||
32 | 6-oEW | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | TRZYNASTKA Szczecin | -45 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |