BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-oNS | Justyna Graniczny-Bartłomiej Kamelski | TKB PAAK Bydgoszcz | +38 | 1 | |
6-zNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | KB KONTRA Koszalin | +38 | 2 | ||
3 | 8-oEW | Tomasz Borucki-Robert Rychlicki | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +19 | 3 | |
4 | 5-oNS | Marek Giża-Tomasz Latos | KTB Konin | +17 | 4 | |
5 | 1-zNS | Jarosław Ostrowski-Bartosz Stępień | Dąbrówka Naukabrydża pl | +15 | 5 | |
6 | 7-oNS | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | DĄBRÓWKA MM Poznań | +10 | 6 | |
7 | 2-oEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +8 | 7 | |
8 | 1-oEW | Paweł Małecki-Marek Sosiński | Dąbrówka Naukabrydża pl | +7 | 8 | |
9 | 5-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | +5 | 9 | |
10 | 3-oNS | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | JANTAR Toruń | +2 | 10 | |
8-zNS | Rafał Konieczny-Jarosław Michałowski | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +2 | 11 | ||
12 | 2-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +1 | 12 | |
3-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | +1 | |||
14 | 4-zEW | Marek Szukała-Przemysław Weymann | UNIA II Leszno | 0 | ||
7-zEW | Leszek Dąbkiewicz-Robert Szeklicki | DĄBRÓWKA MM Poznań | 0 | |||
4-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | STB Słupsk | 0 | |||
4-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | UNIA II Leszno | 0 | |||
4-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | 0 | |||
7-zNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | 0 | |||
20 | 3-zEW | Roch Rupniewski-Andrzej Wilemski | JANTAR Toruń | -1 | ||
2-zEW | Leszek Falkowski-Lech Łaniewski | CHEMIK Bydgoszcz | -1 | |||
22 | 8-zEW | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | FLUX MEDICAL Boguniewo | -2 | ||
3-oEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | BIN Aleksandrów Kujawski | -2 | |||
24 | 5-zEW | Jerzy Nowak-Tomasz Wasilewski | KTB Konin | -5 | ||
25 | 1-oNS | Antoni Gocyła-Zbigniew Telec | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -7 | ||
26 | 2-oNS | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | -8 | ||
27 | 7-oEW | Ryszard Sawicki-Paweł Sosnowski | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -10 | ||
28 | 1-zEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -15 | ||
29 | 5-oEW | Wojciech Jarząbek-Ewa Mikucka | TRZYNASTKA Szczecin | -17 | ||
30 | 8-oNS | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | FLUX MEDICAL Boguniewo | -19 | ||
31 | 6-zEW | Robert Mrukowski-Wiesław Paczkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | -38 | ||
6-oEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | KB KONTRA Koszalin | -38 | |||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |