BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-oEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | +51 | 13 | |
2 | 8-oNS | Piotr Solecki-Jan Włodkowski | FLUX MEDICAL Boguniewo | +27 | 14 | |
3 | 8-zEW | Cezary Kmiecik-Robert Włodkowski | FLUX MEDICAL Boguniewo | +20 | 15 | |
4 | 7-zNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +16 | 16 | |
5 | 1-oEW | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | Dąbrówka Naukabrydża pl | +14 | 17 | |
1-zNS | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | Dąbrówka Naukabrydża pl | +14 | 18 | ||
7 | 4-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | STB Słupsk | +13 | 19 | |
8 | 2-oNS | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | +11 | 20 | |
9 | 6-oNS | Justyna Graniczny-Bartłomiej Kamelski | TKB PAAK Bydgoszcz | +10 | 21 | |
10 | 2-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +9 | 22 | |
11 | 6-zEW | Robert Mrukowski-Wiesław Paczkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | +8 | 23 | |
12 | 3-oNS | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | JANTAR Toruń | +4 | 24 | |
7-oEW | Ryszard Sawicki-Paweł Sosnowski | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +4 | |||
5-oNS | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | KTB Konin | +4 | |||
15 | 5-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | +3 | ||
16 | 3-zNS | Andrzej Grela-Leszek Kawski | BIN Aleksandrów Kujawski | +2 | ||
17 | 3-zEW | Roch Rupniewski-Andrzej Wilemski | JANTAR Toruń | -2 | ||
18 | 5-zEW | Jerzy Nowak-Tomasz Wasilewski | KTB Konin | -3 | ||
19 | 7-oNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | DĄBRÓWKA MM Poznań | -4 | ||
5-oEW | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | TRZYNASTKA Szczecin | -4 | |||
3-oEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | BIN Aleksandrów Kujawski | -4 | |||
22 | 6-zNS | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | KB KONTRA Koszalin | -8 | ||
23 | 2-zEW | Leszek Falkowski-Lech Łaniewski | CHEMIK Bydgoszcz | -9 | ||
24 | 6-oEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | KB KONTRA Koszalin | -10 | ||
25 | 2-oEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -11 | ||
26 | 4-zEW | Marek Szukała-Przemysław Weymann | UNIA II Leszno | -13 | ||
27 | 1-zEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -14 | ||
1-oNS | Jerzy Cydzik-Stanisław Pryputniewicz | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -14 | |||
29 | 7-zEW | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | DĄBRÓWKA MM Poznań | -16 | ||
30 | 8-zNS | Rafał Konieczny-Jarosław Michałowski | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -20 | ||
31 | 8-oEW | Tomasz Borucki-Robert Rychlicki | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -27 | ||
32 | 4-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | UNIA II Leszno | -51 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |