BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zEW | Cezary Kmiecik-Robert Włodkowski | FLUX MEDICAL Boguniewo | +25 | 13 | |
2 | 2-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +24 | 14 | |
3 | 7-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | +21 | 15 | |
4 | 8-oEW | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | Dąbrówka Naukabrydża pl | +19 | 16 | |
5 | 8-zNS | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | Dąbrówka Naukabrydża pl | +18 | 17 | |
6 | 4-oNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | KB KONTRA Koszalin | +17 | 18 | |
7 | 6-oEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | JANTAR Toruń | +16 | 19 | |
8 | 3-oEW | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | +13 | 20 | |
9 | 5-oNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | TRZYNASTKA Szczecin | +12 | 21 | |
10 | 3-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +10 | 22 | |
11 | 5-zNS | Marek Szukała-Przemysław Weymann | UNIA II Leszno | +9 | 23 | |
4-zNS | Jerzy Nowak-Tomasz Wasilewski | KTB Konin | +9 | 24 | ||
6-zNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | JANTAR Toruń | +9 | |||
2-oEW | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | DĄBRÓWKA MM Poznań | +9 | |||
15 | 7-zNS | Leszek Falkowski-Lech Łaniewski | CHEMIK Bydgoszcz | +5 | ||
16 | 1-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | +1 | ||
17 | 1-oNS | Jerzy Gurzęda-Piotr Solecki | FLUX MEDICAL Boguniewo | -1 | ||
18 | 7-zEW | Andrzej Grela-Leszek Kawski | BIN Aleksandrów Kujawski | -5 | ||
19 | 4-zEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | KB KONTRA Koszalin | -9 | ||
6-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | STB Słupsk | -9 | |||
5-zEW | Ewa Mikucka-Waldemar Mikucki | TRZYNASTKA Szczecin | -9 | |||
2-oNS | Rafał Konieczny-Jarosław Michałowski | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -9 | |||
23 | 3-zNS | Justyna Graniczny-Bartłomiej Kamelski | TKB PAAK Bydgoszcz | -10 | ||
24 | 5-oEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | UNIA II Leszno | -12 | ||
25 | 3-oNS | Ryszard Sawicki-Paweł Sosnowski | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -13 | ||
26 | 6-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | -16 | ||
27 | 4-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | KTB Konin | -17 | ||
28 | 8-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -18 | ||
29 | 8-oNS | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -19 | ||
30 | 7-oNS | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | BIN Aleksandrów Kujawski | -21 | ||
31 | 2-zNS | Leszek Dąbkiewicz-Robert Szeklicki | DĄBRÓWKA MM Poznań | -24 | ||
32 | 1-zNS | Jerzy Cydzik-Stanisław Pryputniewicz | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -25 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |