BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | KB KONTRA Koszalin | +37 | 1 | |
2 | 2-zNS | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +26 | 2 | |
3 | 3-zNS | Rafał Konieczny-Jarosław Michałowski | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +21 | 3 | |
4 | 7-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK Bydgoszcz | +17 | 4 | |
5 | 1-oNS | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | KB KONTRA Koszalin | +16 | 5 | |
6 | 7-oNS | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | +13 | 6 | |
7 | 5-oEW | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | DĄBRÓWKA MM Poznań | +9 | 7 | |
8 | 6-zNS | Robert Mrukowski-Waldemar Zieliński | TKB PAAK Bydgoszcz | +7 | 8 | |
4-zEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | BIN Aleksandrów Kujawski | +7 | 9 | ||
10 | 8-zNS | Aleksander Nowakowski-Marek Szukała | UNIA II Leszno | +6 | 10 | |
11 | 3-oEW | Artur Chibowski-Piotr Zalcman | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +3 | 11 | |
4-oEW | Jerzy Gurzęda-Jarosław Hilbrecht | FLUX MEDICAL Boguniewo | +3 | 12 | ||
6-oEW | Bartłomiej Kamelski-Roman Kowalkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | +3 | |||
14 | 8-oEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | UNIA II Leszno | +2 | ||
15 | 5-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +1 | ||
2-oNS | Wojciech Jarząbek-Ewa Mikucka | TRZYNASTKA Szczecin | +1 | |||
17 | 5-zNS | Leszek Dąbkiewicz-Robert Szeklicki | DĄBRÓWKA MM Poznań | -1 | ||
2-oEW | Sławomir Czapliński-Ireneusz Jarosz | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -1 | |||
19 | 8-oNS | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | JANTAR Toruń | -2 | ||
20 | 6-oNS | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | Dąbrówka Naukabrydża pl | -3 | ||
4-oNS | Leszek Kawski-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | -3 | |||
3-oNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | -3 | |||
23 | 8-zEW | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | JANTAR Toruń | -6 | ||
24 | 4-zNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | FLUX MEDICAL Boguniewo | -7 | ||
6-zEW | Piotr Jassem-Bartosz Stępień | Dąbrówka Naukabrydża pl | -7 | |||
26 | 5-oNS | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -9 | ||
27 | 7-oEW | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | KTB Konin | -13 | ||
28 | 1-oEW | Edward Makarewicz-Jerzy Sosiński | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -16 | ||
29 | 7-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | KTB Konin | -17 | ||
30 | 3-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | STB Słupsk | -21 | ||
31 | 2-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | -26 | ||
32 | 1-zNS | Jerzy Cydzik-Stanisław Pryputniewicz | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -37 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |