BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | KB KONTRA Koszalin | +32 | 13 | |
2 | 6-zEW | Jarosław Ostrowski-Bartosz Stępień | Dąbrówka Naukabrydża pl | +24 | 14 | |
3 | 5-oNS | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +16 | 15 | |
4 | 8-zEW | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | JANTAR Toruń | +15 | 16 | |
5 | 6-oNS | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | Dąbrówka Naukabrydża pl | +13 | 17 | |
4-zEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | BIN Aleksandrów Kujawski | +13 | 18 | ||
3-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | STB Słupsk | +13 | 19 | ||
8 | 5-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +11 | 20 | |
9 | 7-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK Bydgoszcz | +10 | 21 | |
10 | 7-oNS | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | +9 | 22 | |
11 | 1-oNS | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | KB KONTRA Koszalin | +8 | 23 | |
12 | 3-oNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | +7 | 24 | |
13 | 2-zNS | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +6 | ||
14 | 2-oEW | Sławomir Czapliński-Ireneusz Jarosz | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +4 | ||
15 | 4-oEW | Jerzy Gurzęda-Jarosław Hilbrecht | FLUX MEDICAL Boguniewo | +1 | ||
16 | 8-oNS | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | JANTAR Toruń | 0 | ||
8-oEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | UNIA II Leszno | 0 | |||
18 | 4-oNS | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | BIN Aleksandrów Kujawski | -1 | ||
19 | 2-oNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | TRZYNASTKA Szczecin | -4 | ||
20 | 2-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | -6 | ||
21 | 3-oEW | Rafał Konieczny-Jarosław Michałowski | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -7 | ||
22 | 1-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -8 | ||
23 | 7-oEW | Marek Giża-Tomasz Latos | KTB Konin | -9 | ||
24 | 7-zNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | KTB Konin | -10 | ||
25 | 5-zNS | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | DĄBRÓWKA MM Poznań | -11 | ||
26 | 3-zNS | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -13 | ||
4-zNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | FLUX MEDICAL Boguniewo | -13 | |||
6-oEW | Bartłomiej Kamelski-Roman Kowalkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | -13 | |||
29 | 8-zNS | Cezary Bura-Maciej Piasecki | UNIA II Leszno | -15 | ||
30 | 5-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | DĄBRÓWKA MM Poznań | -16 | ||
31 | 6-zNS | Robert Mrukowski-Waldemar Zieliński | TKB PAAK Bydgoszcz | -24 | ||
32 | 1-zNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -32 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |