BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | JANTAR Toruń | +42 | 1 | |
2 | 4-oEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +34 | 2 | |
3 | 6-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | +29 | 3 | |
4 | 5-zEW | Leszek Dąbkiewicz-Robert Szeklicki | DĄBRÓWKA MM Poznań | +28 | 4 | |
1-oNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | +28 | 5 | ||
6 | 3-zEW | Marek Giża-Tomasz Latos | KTB Konin | +25 | 6 | |
7 | 2-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | UNIA II Leszno | +17 | 7 | |
8-oNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +17 | 8 | ||
9 | 5-oEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | BIN Aleksandrów Kujawski | +10 | 9 | |
4-zEW | Justyna Graniczny-Bartłomiej Kamelski | TKB PAAK Bydgoszcz | +10 | 10 | ||
11 | 7-oNS | Tomasz Borucki-Robert Rychlicki | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +8 | 11 | |
2-zNS | Lech Łaniewski-Maciej Łaniewski | CHEMIK Bydgoszcz | +8 | 12 | ||
13 | 3-oEW | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | Dąbrówka Naukabrydża pl | +4 | ||
14 | 7-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | +2 | ||
15 | 8-zNS | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | KB KONTRA Koszalin | +1 | ||
6-zNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | +1 | |||
17 | 8-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -1 | ||
6-zEW | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | FLUX MEDICAL Boguniewo | -1 | |||
19 | 7-zEW | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -2 | ||
20 | 3-oNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | KTB Konin | -4 | ||
21 | 7-oEW | Remigiusz Góralczyk-Ewa Mikucka | TRZYNASTKA Szczecin | -8 | ||
2-zEW | Marek Szukała-Przemysław Weymann | UNIA II Leszno | -8 | |||
23 | 4-zNS | Łukasz Frąckowiak-Arkadiusz Jaranowski | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -10 | ||
5-oNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | DĄBRÓWKA MM Poznań | -10 | |||
25 | 2-oEW | Ryszard Rapicki-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | -17 | ||
8-oEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | KB KONTRA Koszalin | -17 | |||
27 | 3-zNS | Jarosław Ostrowski-Bartosz Stępień | Dąbrówka Naukabrydża pl | -25 | ||
28 | 5-zNS | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | BIN Aleksandrów Kujawski | -28 | ||
1-oEW | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | JANTAR Toruń | -28 | |||
30 | 6-oNS | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | FLUX MEDICAL Boguniewo | -29 | ||
31 | 4-oNS | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | -34 | ||
32 | 1-zEW | Edward Makarewicz-Jerzy Sosiński | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -42 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |