INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA ZNORMALIZOWANEGO
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań

Butler znormalizowany w każdym segmencie wyliczany jest przez dodanie 50.0% średniego nieznormalizowanego wyniku na rozdanie przeciwników do własnego nieznormalizowanego wyniku pary na rozdanie.

Powyżej 24 IMP na segment, zalicza się jedynie 25.0% wyniku.

Wszystkie segmenty są brane pod uwagę przy wyliczaniu średniego wyniku przeciwników, wyniki ulegają więc zmianie z każdym rozegranym segmentem.

 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 |
 
miejsce   team imp/rzd roz-
dania
6-1 6-2 7-1 7-2 8-1 8-2 9-1 9-2 10-1 10-2
1 Tadeusz Szwenkel JANTAR Toruń 0.95 96   +23.65   +19.72   +12.25   -0.46 +5.48  
2 Roch Rupniewski JANTAR Toruń 0.80 156   +23.65   +19.72   +12.25   -0.46 +5.48  
3 Grzegorz Dembiński KTB Konin 0.61 96                    
4 Ryszard Leśniewski STB Słupsk 0.55 168 +18.03   +28.07 +18.59     +26.80 +16.55   +15.61
Wiesław Mączkowski STB Słupsk 0.55 168 +18.03   +28.07 +18.59     +26.80 +16.55   +15.61
6 Rafał Konieczny TENISPOINT CHEMIK Bydgosz 0.53 168 +31.59 -7.43   +22.96 +22.68 -6.11        
Jarosław Michałowski TENISPOINT CHEMIK Bydgosz 0.53 168 +31.59 -7.43   +22.96 +22.68 -6.11        
8 Tadeusz Kowalicki GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 0.48 156   +13.00 -22.07   +2.57 +10.83 +26.36 -9.14   +12.35
9 Tadeusz Janczurewicz KS KM IMPORT - JAGIELLONK 0.46 168         +22.57 +4.07 +1.34 +21.39 +6.04 +20.04
Piotr Kozicki KS KM IMPORT - JAGIELLONK 0.46 168         +22.57 +4.07 +1.34 +21.39 +6.04 +20.04
11 Andrzej Wilemski JANTAR Toruń 0.43 192 +14.32 +8.32 -6.28   -0.74 +1.26 -28.05   +12.83 +10.57
12 Maciej Arnold GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 0.40 84   +13.00 -22.07   +2.57 +10.83 +26.36 -9.14   +12.35
13 Ilya Shpuntou Dąbrówka Naukabrydża pl 0.39 203 -0.81 +22.19 +14.44   -1.68 +14.32 +2.50 +10.50 -27.03 +1.38
14 Robert Karanowski GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 0.38 96 -2.89 +8.11 +23.89 +16.68            
Zbigniew Przybylski GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 0.38 96 -2.89 +8.11 +23.89 +16.68            
16 Jerzy Sadowski KB KONTRA Koszalin 0.36 216   -17.11 +3.48   +8.10 +5.54 +3.64 +11.35 +24.91 +1.66
Roman Szlachetka KB KONTRA Koszalin 0.36 216   -17.11 +3.48   +8.10 +5.54 +3.64 +11.35 +24.91 +1.66
18 Karol Szwenkel JANTAR Toruń 0.36 132 +14.32 +8.32 -6.28   -0.74 +1.26 -28.05   +12.83 +10.57
19 Jerzy Masłoń JANTAR Toruń 0.35 192 +7.40   +5.75 -1.25 -8.54   +20.60 -19.78   +15.48
Tomasz Woźniak JANTAR Toruń 0.35 192 +7.40   +5.75 -1.25 -8.54   +20.60 -19.78   +15.48
21 Cezary Kmiecik FLUX MEDICAL Boguniewo 0.35 144 +2.45 +14.45         -21.82 -11.57 +16.48 +22.66
Piotr Solecki FLUX MEDICAL Boguniewo 0.35 144 +2.45 +14.45         -21.82 -11.57 +16.48 +22.66
23 Andrzej Parmonik GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 0.30 168 -26.00     -12.57 -9.17 +11.48   +23.18 +5.35  
Andrzej Rękosiak GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 0.30 168 -26.00     -12.57 -9.17 +11.48   +23.18 +5.35  
25 Bartłomiej Kamelski TKB PAAK Bydgoszcz 0.29 192 -10.77 -4.77     +5.35 -10.65 +9.04 -19.41 +18.88 -4.12
26 Roman Kowalkowski TKB PAAK Bydgoszcz 0.27 192 -10.77 -4.77     +5.35 -10.65 -23.93 +11.57 -8.74 +21.50
27 Andrzej Syrek KTB Konin 0.26 108                    
28 Jan Borychowski UNIA II Leszno 0.23 180 +4.50 -7.50     +4.23 +2.23 +17.60 -9.52 +9.86  
Bogdan Świątek UNIA II Leszno 0.23 180 +4.50 -7.50     +4.23 +2.23 +17.60 -9.52 +9.86  
30 Leszek Dąbkiewicz DĄBRÓWKA MM Poznań 0.22 84 +17.66 +4.53   -5.60 +1.57   +17.32 -10.34   -6.77
Robert Szeklicki DĄBRÓWKA MM Poznań 0.22 84 +17.66 +4.53   -5.60 +1.57   +17.32 -10.34   -6.77
32 Paweł Małecki Dąbrówka Naukabrydża pl 0.21 155     +14.44 -13.75 -1.68 +14.32 +2.50 +10.50 -27.03 +1.38
33 Roman Wachowiak CHEMIK Bydgoszcz 0.21 216   +4.83 -1.66 -14.61 +11.50 +8.97 -15.74 +10.26 -15.45  
34 Andrzej Garstka STB Słupsk 0.19 144 -24.61 +26.64   -12.94 -18.00 +9.11   +19.57 +7.76 -19.93
Ryszard Konopka STB Słupsk 0.19 144 -24.61 +26.64   -12.94 -18.00 +9.11   +19.57 +7.76 -19.93
36 Mariusz Grabowski BIN Aleksandrów Kujawski 0.19 192 +0.35 +23.35 +7.10   +1.57 +7.58 +5.48 -17.17   +22.39
Bohdan Pliszka BIN Aleksandrów Kujawski 0.19 192 +0.35 +23.35 +7.10   +1.57 +7.58 +5.48 -17.17   +22.39
38 Ryszard Sawicki KS KM IMPORT - JAGIELLONK 0.18 144 -14.34 -2.34 +9.23 -13.12            
Paweł Sosnowski KS KM IMPORT - JAGIELLONK 0.18 144 -14.34 -2.34 +9.23 -13.12            
40 Ryszard Rapicki CHEMIK Bydgoszcz 0.15 228 -15.43 +4.83   -14.61 +16.97 +8.50 -15.74 -13.12 +24.07 -18.43
41 Jerzy Kullass KB KONTRA Koszalin 0.14 108 +27.68 -23.57   +16.60 +21.47 +22.95 -18.65 -17.36 +5.32 -18.94
Marek Wawrzyniak KB KONTRA Koszalin 0.14 108 +27.68 -23.57   +16.60 +21.47 +22.95 -18.65 -17.36 +5.32 -18.94
43 Leszek Kawski BIN Aleksandrów Kujawski 0.14 180 +15.72 +3.72 +21.54 -7.46 -5.33     +12.57 -21.91 +1.34
Jarosław Łakomy BIN Aleksandrów Kujawski 0.14 180 +15.72 +3.72 +21.54 -7.46 -5.33     +12.57 -21.91 +1.34
45 Bogusław Dyk STB Słupsk 0.11 168   +20.34 -20.94   -3.50 +10.00 -4.42   +17.25  
Mirosław Kopowski STB Słupsk 0.11 168   +20.34 -20.94   -3.50 +10.00 -4.42   +17.25  
47 Łukasz Frąckowiak GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 0.11 132             -8.82   -4.36 -18.36
48 Jarosław Ostrowski Dąbrówka Naukabrydża pl 0.09 179 -0.45 -12.45 +9.94 -18.24   +24.93 -24.28 +18.97    
49 Piotr Jassem Dąbrówka Naukabrydża pl 0.08 179 -0.45 -12.45 +9.94 -18.24 -6.07     +18.97    
50 Tomasz Borucki TENISPOINT CHEMIK Bydgosz 0.08 108             +6.63 -13.70 +29.35 +24.32
Robert Rychlicki TENISPOINT CHEMIK Bydgosz 0.08 108             +6.63 -13.70 +29.35 +24.32
52 Tomasz Wasilewski KTB Konin 0.07 120                    
53 Dariusz Kurzawski DĄBRÓWKA MM Poznań 0.06 84                    
Rafał Szymański DĄBRÓWKA MM Poznań 0.06 84                    
55 Jan Włodkowski FLUX MEDICAL Boguniewo 0.06 96 +2.34 -20.66 -4.03 +1.50            
Robert Włodkowski FLUX MEDICAL Boguniewo 0.06 96 +2.34 -20.66 -4.03 +1.50            
57 Rafał Junik DĄBRÓWKA MM Poznań 0.04 144   -4.40 -11.60   +11.59 -8.43   +19.06 -10.77  
Jolanta Ziętara DĄBRÓWKA MM Poznań 0.04 144   -4.40 -11.60   +11.59 -8.43   +19.06 -10.77  
59 Marek Giża KTB Konin 0.01 156 +8.46 -5.54 +4.19 -4.33 -16.34 -9.52 +24.45 -18.55 +15.95 -10.48
60 Waldemar Zieliński TKB PAAK Bydgoszcz -0.01 84     +20.48 -4.52 +7.12 -23.80        
61 Leszek Falkowski CHEMIK Bydgoszcz -0.02 96 -15.43 -3.43 -0.97   +16.97 +8.50   -13.12 +24.07 -18.43
62 Bartosz Stępień Dąbrówka Naukabrydża pl -0.04 192 -0.81 +22.19   -13.75 -6.07 +24.93 -24.28   +13.38 -24.78
63 Piotr Proporowicz TENISPOINT CHEMIK Bydgosz -0.05 72             -3.93 +3.76 -13.43 +1.35
Rafał Szafranek TENISPOINT CHEMIK Bydgosz -0.05 72             -3.93 +3.76 -13.43 +1.35
65 Tomasz Latos KTB Konin -0.10 120 +8.46 -5.54 +4.19 -4.33 -16.34 -9.52 +24.45 -18.55 +15.95 -10.48
66 Jerzy Nowak KTB Konin -0.11 240 -4.74 +7.26 +24.43 -2.81 -13.52 -9.34 -1.65 -9.65 -26.62 +1.54
67 Remigiusz Góralczyk TRZYNASTKA Szczecin -0.16 179 +4.10 -11.05 -11.59 +16.45   -4.25 -8.03 -5.62 -8.32  
68 Cezary Bołądź TKB PAAK Bydgoszcz -0.17 204 -6.33 -19.37 +9.83 +5.57     -23.93 +11.57 -8.74 +21.50
69 Radosław Szymczak KB KONTRA Koszalin -0.18 156 -15.57   -0.47 -6.59            
Marcin Wiliński KB KONTRA Koszalin -0.18 156 -15.57   -0.47 -6.59            
71 Ewa Mikucka TRZYNASTKA Szczecin -0.19 191 +4.10 -11.05 -13.85 +12.87 +0.75   -8.03 +11.97 -18.11 -14.57
72 Waldemar Kożuchowski KS KM IMPORT - JAGIELLONK -0.21 120 +0.06 -22.94         +18.39 -10.66 -4.41 -11.43
Przemysław Maliszewski KS KM IMPORT - JAGIELLONK -0.21 120 +0.06 -22.94         +18.39 -10.66 -4.41 -11.43
74 Piotr Turowski TKB PAAK Bydgoszcz -0.22 156 -6.33 -19.37 +9.83 +5.57            
75 Maciej Łaniewski CHEMIK Bydgoszcz -0.23 216 +5.48   -1.66 +4.03 +11.50 +8.97 +5.88   -15.45 -22.70
76 Lech Łaniewski CHEMIK Bydgoszcz -0.24 204 +5.48 -3.43 -0.97 +4.03     +5.88 +10.26   -22.70
77 Jacek Kokociński KTB Konin -0.29 120 -4.74 +7.26 +24.43 -2.81 -13.52 -9.34 -1.65 -9.65 -26.62 +1.54
78 Jarosław Wachnowski ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE -0.30 168     -23.34 +5.66   -5.66   +3.88 +26.00 -5.50
79 Waldemar Mikucki TRZYNASTKA Szczecin -0.32 191 +12.22 +9.22 -13.85   -21.86 -3.36 +2.38 +11.97   +19.68
80 Marek Szukała UNIA II Leszno -0.33 192 -11.03 +2.97 +4.50 -22.50 +8.67   -9.59 +11.66 -19.82 +3.18
81 Grzegorz Rybacki TRZYNASTKA Szczecin -0.34 192 +12.22 +9.22   +12.87 -21.86 -3.36 +2.38   -18.11 +19.68
82 Mieczysław Stefański ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE -0.40 168     -23.34 +5.66   -5.66   +3.88   -5.50
83 Aleksander Nowakowski UNIA II Leszno -0.43 132 -11.03 +2.97 +4.50 -22.50 +8.67          
84 Wojciech Jarząbek TRZYNASTKA Szczecin -0.44 143     -11.59 +16.45 +0.75 -4.25   -5.62 -8.32 -14.57
85 Arkadiusz Jaranowski GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 -0.46 60             -8.82   -4.36 -18.36
86 Jerzy Gurzęda FLUX MEDICAL Boguniewo -0.46 120     -28.25 +1.97 +3.66 -6.68        
Jarosław Hilbrecht FLUX MEDICAL Boguniewo -0.46 120     -28.25 +1.97 +3.66 -6.68        
88 Roman Klejny ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE -0.53 192   +6.63   -10.68   -24.61 +27.23   -19.03 +10.97
89 Jerzy Kubiak ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE -0.57 132   +6.63   -10.68   -24.61 +27.23   -19.03  
90 Cezary Bura UNIA II Leszno -0.58 108     -7.89 +3.11   -9.12       -24.39
Maciej Piasecki UNIA II Leszno -0.58 108     -7.89 +3.11   -9.12       -24.39
92 Damian Wroński TRZYNASTKA Szczecin -0.60 60                    
93 Grzegorz Jędrzejewski DĄBRÓWKA MM Poznań -0.67 168 -11.59   -24.07 +0.93   -13.41 -7.94   -4.12 -17.33
Bartosz Kaczmarek DĄBRÓWKA MM Poznań -0.67 168 -11.59   -24.07 +0.93   -13.41 -7.94   -4.12 -17.33
95 Mariusz Bielski TENISPOINT CHEMIK Bydgosz -0.69 108 +1.06 -9.94 +1.25 -9.75   -11.32        
Mariusz Krakowiak TENISPOINT CHEMIK Bydgosz -0.69 108 +1.06 -9.94 +1.25 -9.75   -11.32        
97 Marek Juszczak FLUX MEDICAL Boguniewo -0.83 120         -4.94 -10.94 -0.11 -23.32 -28.84 +13.66
Grzegorz Samol FLUX MEDICAL Boguniewo -0.83 120         -4.94 -10.94 -0.11 -23.32 -28.84 +13.66
99 Jerzy Sosiński ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE -1.10 108 -13.37   -12.94   -13.66   -25.83      
100 Alicja Krzemińska BIN Aleksandrów Kujawski -1.24 108       -0.05   -3.33 -23.43   -11.61  
Paweł Krzemiński BIN Aleksandrów Kujawski -1.24 108       -0.05   -3.33 -23.43   -11.61  
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA ZNORMALIZOWANEGO
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 |
 
miejsce   team imp/rzd roz-
dania
6-1 6-2 7-1 7-2 8-1 8-2 9-1 9-2 10-1 10-2
1 Janusz Hliwa ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE 0.63 48                 +26.00 +10.97
2 Zofia Szczerkowska UNIA II Leszno 0.62 12                    
3 Justyna Graniczny TKB PAAK Bydgoszcz 0.09 48             +9.04 -19.41 +18.88 -4.12
4 Wiesław Paczkowski TKB PAAK Bydgoszcz -0.00 36                    
5 Robert Mrukowski TKB PAAK Bydgoszcz -0.02 48     +20.48 -4.52 +7.12 -23.80        
6 Jakub Domeracki Dąbrówka Naukabrydża pl -0.03 48                 +13.38 -24.78
7 Sławomir Czapliński KS KM IMPORT - JAGIELLONK -0.03 48     -3.33 +3.67 -3.39 +1.76        
Ireneusz Jarosz KS KM IMPORT - JAGIELLONK -0.03 48     -3.33 +3.67 -3.39 +1.76        
9 Artur Chibowski TENISPOINT CHEMIK Bydgosz -0.15 24     -7.54   +3.89          
Piotr Zalcman TENISPOINT CHEMIK Bydgosz -0.15 24     -7.54   +3.89          
11 Przemysław Weymann UNIA II Leszno -0.30 48             -9.59 +11.66 -19.82 +3.18
12 Jerzy Cydzik ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE -0.96 48 -19.93 -16.93     -25.86     +16.67    
Stanisław Pryputniewicz ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE -0.96 48 -19.93 -16.93     -25.86     +16.67    
14 Edward Makarewicz ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE -1.37 48 -13.37   -12.94   -13.66   -25.83      

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin ©Jan Romański'2005, jfrteamy-ausbutler ©Michał Klichowicz'2017, strona wygenerowana 2019-11-17 o 23:21, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.