BUTLER, RUNDA 5 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-oEW | Andrzej Byzdra-Piotr Kuźmicz | SZLEMIK-Nisko | +40 | 1 | |
2 | 1-zEW | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | WISŁOKA Dębica | +31 | 2 | |
3 | 2-oNS | Wojciech Kurkowski-Bartosz Matras | FreeEco CHEMIK | +25 | 3 | |
4 | 6-zNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | CZARNA PAPUGA | +18 | 4 | |
4-oEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | DUNAJEC Nowy Sącz | +18 | 5 | ||
6 | 5-zEW | Marek Drukier-Przemysław Teleszyński | INTRA Łódź | +15 | 6 | |
7 | 3-oEW | Jacek Komorowski-Adam Mielczarek | DRIM TIM | +12 | 7 | |
8 | 8-zNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | J&J Kraków | +8 | 8 | |
9 | 5-oNS | Roman Owsiak-Krzysztof Porczyński | INTRA Łódź | +7 | 9 | |
2-zNS | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | REWERS JOKER Rzeszów | +7 | 10 | ||
7-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SFORA CIBORA MINDLAB | +7 | 11 | ||
12 | 3-zNS | Marcin Purta-Małgorzata Purta | DRIM TIM | +3 | 12 | |
13 | 4-zNS | Jacek Herman-Ryszard Jaśkiewicz | DUNAJEC Nowy Sącz | +2 | ||
6-oEW | Bogdan Palikot-Andrzej Szepczyński | CZARNA PAPUGA | +2 | |||
15 | 8-oEW | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | J&J Kraków | +1 | ||
7-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SFORA CIBORA MINDLAB | +1 | |||
17 | 7-oNS | Łukasz Baniak-Mateusz Dominik | AZS AGH Kraków | -1 | ||
8-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Trygar | MK GALICJA Kraków | -1 | |||
19 | 6-oNS | Łukasz Lebioda-Piotr Stopa | TS WISŁA Kraków | -2 | ||
4-zEW | Mirosław Kotowski-Włodzimierz Niedolaz | KAMIENNA | -2 | |||
21 | 3-zEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | CKiS Skawina | -3 | ||
22 | 7-zEW | Jakub Lenkiewicz-Krzysztof Piotrowski | AZS AGH Kraków | -7 | ||
5-oEW | Adam Pruszkowski-Waldemar Kwiatkowski | CKFiS Bełżyce | -7 | |||
2-zEW | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | FreeEco CHEMIK | -7 | |||
25 | 8-zEW | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | MK GALICJA Kraków | -8 | ||
26 | 3-oNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | CKiS Skawina | -12 | ||
27 | 5-zNS | Jacek Baka-Andrzej Kozak | CKFiS Bełżyce | -15 | ||
28 | 4-oNS | Jerzy Maludziński-Grzegorz Wieczorkiewicz | KAMIENNA | -18 | ||
6-zEW | Andrzej Dudzik-Aleksander Zdybel | TS WISŁA Kraków | -18 | |||
30 | 2-oEW | Leszek Garbacik-Bogusław Nidecki | REWERS JOKER Rzeszów | -25 | ||
31 | 1-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SZLEMIK-Nisko | -31 | ||
32 | 1-oNS | Tomasz Mazur-Jan Lipior | WISŁOKA Dębica | -40 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |