BUTLER, RUNDA 5 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SZLEMIK-Nisko | +47 | 13 | |
2 | 7-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SFORA CIBORA MINDLAB | +38 | 14 | |
3 | 3-zNS | Marcin Purta-Małgorzata Purta | DRIM TIM | +37 | 15 | |
4 | 4-zNS | Bogdan Piasecki-Janusz Szyszkowski | DUNAJEC Nowy Sącz | +35 | 16 | |
5 | 7-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SFORA CIBORA MINDLAB | +33 | 17 | |
6 | 2-zEW | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | FreeEco CHEMIK | +26 | 18 | |
7 | 4-oEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | DUNAJEC Nowy Sącz | +24 | 19 | |
8 | 8-oEW | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | J&J Kraków | +23 | 20 | |
9 | 3-oNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | CKiS Skawina | +22 | 21 | |
10 | 8-zNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | J&J Kraków | +20 | 22 | |
11 | 6-oEW | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | CZARNA PAPUGA | +18 | 23 | |
1-oEW | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SZLEMIK-Nisko | +18 | 24 | ||
13 | 6-zNS | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | CZARNA PAPUGA | +10 | ||
2-oEW | Leszek Garbacik-Bogusław Nidecki | REWERS JOKER Rzeszów | +10 | |||
15 | 5-zNS | Jacek Baka-Andrzej Kozak | CKFiS Bełżyce | +6 | ||
5-oNS | Włodzimierz Krysztofczyk-Tomasz Krysztofiak | INTRA Łódź | +6 | |||
17 | 5-zEW | Marek Drukier-Przemysław Teleszyński | INTRA Łódź | -6 | ||
5-oEW | Adam Pruszkowski-Waldemar Kwiatkowski | CKFiS Bełżyce | -6 | |||
19 | 2-oNS | Wojciech Kurkowski-Bartosz Matras | FreeEco CHEMIK | -10 | ||
6-zEW | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | TS WISŁA Kraków | -10 | |||
21 | 6-oNS | Łukasz Lebioda-Piotr Stopa | TS WISŁA Kraków | -18 | ||
1-oNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | WISŁOKA Dębica | -18 | |||
23 | 8-zEW | Marek Adamczyk-Wacław Gąssowski | MK GALICJA Kraków | -20 | ||
24 | 3-oEW | Jacek Komorowski-Adam Mielczarek | DRIM TIM | -22 | ||
25 | 8-oNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | MK GALICJA Kraków | -23 | ||
26 | 4-oNS | Jerzy Maludziński-Grzegorz Wieczorkiewicz | KAMIENNA | -24 | ||
27 | 2-zNS | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | REWERS JOKER Rzeszów | -26 | ||
28 | 7-oNS | Łukasz Baniak-Mateusz Dominik | AZS AGH Kraków | -33 | ||
29 | 4-zEW | Mirosław Kotowski-Włodzimierz Niedolaz | KAMIENNA | -35 | ||
30 | 3-zEW | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | CKiS Skawina | -37 | ||
31 | 7-zEW | Jakub Lenkiewicz-Krzysztof Piotrowski | AZS AGH Kraków | -38 | ||
32 | 1-zEW | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | WISŁOKA Dębica | -47 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |