BUTLER, RUNDA 6 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-zNS | Jacek Baka-Andrzej Kozak | CKFiS Bełżyce | +45 | 13 | |
2 | 2-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SFORA CIBORA MINDLAB | +32 | 14 | |
3 | 6-oEW | Jacek Adamczyk-Włodzimierz Niedolaz | KAMIENNA | +26 | 15 | |
4 | 5-oNS | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | TS WISŁA Kraków | +24 | 16 | |
5 | 8-zEW | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | WISŁOKA Dębica | +23 | 17 | |
6 | 3-zEW | Marek Adamczyk-Wacław Gąssowski | MK GALICJA Kraków | +21 | 18 | |
7 | 2-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SFORA CIBORA MINDLAB | +20 | 19 | |
8 | 5-zNS | Piotr Kuźmicz-Ryszard Pisarczyk | SZLEMIK-Nisko | +18 | 20 | |
9 | 1-zEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | CZARNA PAPUGA | +16 | 21 | |
10 | 8-oEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | J&J Kraków | +13 | 22 | |
4-oNS | Mateusz Dominik-Patryk Mrukot | AZS AGH Kraków | +13 | 23 | ||
12 | 7-zNS | Włodzimierz Krysztofczyk-Tomasz Krysztofiak | INTRA Łódź | +5 | 24 | |
1-oNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | CZARNA PAPUGA | +5 | |||
14 | 6-zNS | Grzegorz Wieczorkiewicz-Piotr Szczygieł | KAMIENNA | 0 | ||
6-zEW | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | CKiS Skawina | 0 | |||
7-oNS | Wojciech Kurkowski-Bartosz Matras | FreeEco CHEMIK | 0 | |||
7-oEW | Marek Drukier-Przemysław Teleszyński | INTRA Łódź | 0 | |||
3-oEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | DUNAJEC Nowy Sącz | 0 | |||
3-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Trygar | MK GALICJA Kraków | 0 | |||
20 | 1-oEW | Leszek Garbacik-Jerzy Puchała | REWERS JOKER Rzeszów | -5 | ||
7-zEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | FreeEco CHEMIK | -5 | |||
22 | 8-oNS | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | WISŁOKA Dębica | -13 | ||
4-oEW | Adam Pruszkowski-Jacek Przybyś | CKFiS Bełżyce | -13 | |||
24 | 1-zNS | Mariusz Kozaczyński-Stanisław Zych | REWERS JOKER Rzeszów | -16 | ||
25 | 5-zEW | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | TS WISŁA Kraków | -18 | ||
26 | 2-oEW | Jacek Komorowski-Adam Mielczarek | DRIM TIM | -20 | ||
27 | 3-zNS | Stanisław Jaśkiewicz-Stanisław Waśko | DUNAJEC Nowy Sącz | -21 | ||
28 | 8-zNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | J&J Kraków | -23 | ||
29 | 5-oEW | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SZLEMIK-Nisko | -24 | ||
30 | 6-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | CKiS Skawina | -26 | ||
31 | 2-zNS | Marek Matczuk-Maciej Urbaniak | DRIM TIM | -32 | ||
32 | 4-zEW | Krzysztof Piotrowski-Oskar Trybus | AZS AGH Kraków | -45 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |