BUTLER, RUNDA 7 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zEW | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | REWERS JOKER Rzeszów | +27 | 13 | |
2 | 8-oNS | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | J&J Kraków | +22 | 14 | |
3 | 2-zEW | Marek Matczuk-Maciej Urbaniak | DRIM TIM | +13 | 15 | |
4 | 6-zEW | Tomasz Mazur-Jan Lipior | WISŁOKA Dębica | +12 | 16 | |
5 | 2-oEW | Tadeusz Garbacik-Andrzej Trygar | MK GALICJA Kraków | +11 | 17 | |
6 | 5-zNS | Bogdan Palikot-Andrzej Szepczyński | CZARNA PAPUGA | +10 | 18 | |
7 | 6-oEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | FreeEco CHEMIK | +8 | 19 | |
8 | 3-zNS | Krzysztof Cetera-Jakub Lenkiewicz | AZS AGH Kraków | +7 | 20 | |
9 | 3-oNS | Jacek Herman-Janusz Szyszkowski | DUNAJEC Nowy Sącz | +6 | 21 | |
10 | 5-oNS | Andrzej Byzdra-Piotr Kuźmicz | SZLEMIK-Nisko | +4 | 22 | |
7-oNS | Włodzimierz Krysztofczyk-Tomasz Krysztofiak | INTRA Łódź | +4 | 23 | ||
8-zEW | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | J&J Kraków | +4 | 24 | ||
13 | 4-oNS | Adam Pruszkowski-Jacek Przybyś | CKFiS Bełżyce | +3 | ||
14 | 7-zNS | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | CKiS Skawina | +2 | ||
4-zEW | Jacek Baka-Andrzej Kozak | CKFiS Bełżyce | +2 | |||
1-oEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SFORA CIBORA MINDLAB | +2 | |||
17 | 7-zEW | Roman Owsiak-Krzysztof Porczyński | INTRA Łódź | -2 | ||
1-oNS | Leszek Garbacik-Jerzy Puchała | REWERS JOKER Rzeszów | -2 | |||
4-zNS | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | TS WISŁA Kraków | -2 | |||
20 | 4-oEW | Piotr Stopa-Maciej Szczerczak | TS WISŁA Kraków | -3 | ||
21 | 7-oEW | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | CKiS Skawina | -4 | ||
8-zNS | Jerzy Maludziński-Grzegorz Wieczorkiewicz | KAMIENNA | -4 | |||
5-oEW | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | CZARNA PAPUGA | -4 | |||
24 | 3-oEW | Krzysztof Piotrowski-Oskar Trybus | AZS AGH Kraków | -6 | ||
25 | 3-zEW | Stanisław Jaśkiewicz-Stanisław Waśko | DUNAJEC Nowy Sącz | -7 | ||
26 | 6-oNS | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | WISŁOKA Dębica | -8 | ||
27 | 5-zEW | Mariusz Czesnar-Jerzy Góralczyk | SZLEMIK-Nisko | -10 | ||
28 | 2-oNS | Jacek Komorowski-Adam Mielczarek | DRIM TIM | -11 | ||
29 | 6-zNS | Wojciech Kurkowski-Bartosz Matras | FreeEco CHEMIK | -12 | ||
30 | 2-zNS | Marek Adamczyk-Wacław Gąssowski | MK GALICJA Kraków | -13 | ||
31 | 8-oEW | Jacek Adamczyk-Włodzimierz Niedolaz | KAMIENNA | -22 | ||
32 | 1-zNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SFORA CIBORA MINDLAB | -27 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |