BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-oNS | Grzegorz Wieczorkiewicz-Piotr Szczygieł | KAMIENNA | +25 | 1 | |
5-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SFORA CIBORA MINDLAB | +25 | 2 | ||
3 | 3-zEW | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | TS WISŁA Kraków | +23 | 3 | |
4 | 7-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | CKiS Skawina | +22 | 4 | |
5 | 8-zEW | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | FreeEco CHEMIK | +19 | 5 | |
6 | 4-zEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | CZARNA PAPUGA | +15 | 6 | |
7 | 1-zEW | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | MK GALICJA Kraków | +13 | 7 | |
8 | 2-oNS | Mateusz Dominik-Patryk Mrukot | AZS AGH Kraków | +11 | 8 | |
9 | 8-oNS | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | FreeEco CHEMIK | +9 | 9 | |
10 | 3-oNS | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | TS WISŁA Kraków | +8 | 10 | |
1-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Trygar | MK GALICJA Kraków | +8 | 11 | ||
12 | 7-zNS | Tomasz Mazur-Jan Lipior | WISŁOKA Dębica | +7 | 12 | |
2-zNS | Marcin Purta-Małgorzata Purta | DRIM TIM | +7 | |||
14 | 5-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SFORA CIBORA MINDLAB | +6 | ||
15 | 4-oNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | CZARNA PAPUGA | +4 | ||
6-zNS | Marek Drukier-Przemysław Teleszyński | INTRA Łódź | +4 | |||
17 | 4-oEW | Adam Pruszkowski-Jacek Przybyś | CKFiS Bełżyce | -4 | ||
6-zEW | Jacek Adamczyk-Włodzimierz Niedolaz | KAMIENNA | -4 | |||
19 | 5-oEW | Andrzej Byzdra-Piotr Kuźmicz | SZLEMIK-Nisko | -6 | ||
20 | 2-zEW | Krzysztof Piotrowski-Oskar Trybus | AZS AGH Kraków | -7 | ||
7-zEW | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | CKiS Skawina | -7 | |||
22 | 1-oEW | Mariusz Kozaczyński-Stanisław Zych | REWERS JOKER Rzeszów | -8 | ||
3-oEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | DUNAJEC Nowy Sącz | -8 | |||
24 | 8-oEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | J&J Kraków | -9 | ||
25 | 2-oEW | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | DRIM TIM | -11 | ||
26 | 1-zNS | Leszek Garbacik-Jerzy Puchała | REWERS JOKER Rzeszów | -13 | ||
27 | 4-zNS | Jacek Baka-Andrzej Kozak | CKFiS Bełżyce | -15 | ||
28 | 8-zNS | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | J&J Kraków | -19 | ||
29 | 7-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | WISŁOKA Dębica | -22 | ||
30 | 3-zNS | Stanisław Jaśkiewicz-Stanisław Waśko | DUNAJEC Nowy Sącz | -23 | ||
31 | 6-oEW | Włodzimierz Krysztofczyk-Tomasz Krysztofiak | INTRA Łódź | -25 | ||
5-zNS | Mariusz Czesnar-Jerzy Góralczyk | SZLEMIK-Nisko | -25 | |||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |