BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-oEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | DUNAJEC Nowy Sącz | +39 | 13 | |
2 | 6-oEW | Roman Owsiak-Krzysztof Porczyński | INTRA Łódź | +37 | 14 | |
3 | 7-zNS | Tomasz Mazur-Jan Lipior | WISŁOKA Dębica | +31 | 15 | |
4 | 2-oEW | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | DRIM TIM | +27 | 16 | |
5 | 5-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SZLEMIK-Nisko | +19 | 17 | |
2-zEW | Krzysztof Cetera-Jakub Lenkiewicz | AZS AGH Kraków | +19 | 18 | ||
7 | 8-oNS | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | FreeEco CHEMIK | +18 | 19 | |
8 | 7-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | WISŁOKA Dębica | +15 | 20 | |
9 | 8-zNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | J&J Kraków | +9 | 21 | |
10 | 1-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Trygar | MK GALICJA Kraków | +6 | 22 | |
11 | 4-oNS | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | CZARNA PAPUGA | +5 | 23 | |
4-zEW | Bogdan Palikot-Andrzej Szepczyński | CZARNA PAPUGA | +5 | 24 | ||
13 | 3-zEW | Piotr Stopa-Maciej Szczerczak | TS WISŁA Kraków | +2 | ||
14 | 6-zEW | Mirosław Kotowski-Jerzy Maludziński | KAMIENNA | +1 | ||
5-oNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SFORA CIBORA MINDLAB | +1 | |||
16 | 1-zEW | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | MK GALICJA Kraków | 0 | ||
1-zNS | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | REWERS JOKER Rzeszów | 0 | |||
18 | 5-oEW | Andrzej Byzdra-Piotr Kuźmicz | SZLEMIK-Nisko | -1 | ||
6-zNS | Marek Drukier-Przemysław Teleszyński | INTRA Łódź | -1 | |||
20 | 3-zNS | Jacek Herman-Janusz Szyszkowski | DUNAJEC Nowy Sącz | -2 | ||
21 | 4-oEW | Adam Pruszkowski-Jacek Przybyś | CKFiS Bełżyce | -5 | ||
4-zNS | Jacek Baka-Andrzej Kozak | CKFiS Bełżyce | -5 | |||
23 | 1-oEW | Mariusz Kozaczyński-Stanisław Zych | REWERS JOKER Rzeszów | -6 | ||
24 | 8-zEW | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | FreeEco CHEMIK | -9 | ||
25 | 7-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | CKiS Skawina | -15 | ||
26 | 8-oEW | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | J&J Kraków | -18 | ||
27 | 5-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SFORA CIBORA MINDLAB | -19 | ||
2-zNS | Marcin Purta-Małgorzata Purta | DRIM TIM | -19 | |||
29 | 2-oNS | Mateusz Dominik-Patryk Mrukot | AZS AGH Kraków | -27 | ||
30 | 7-zEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | CKiS Skawina | -31 | ||
31 | 6-oNS | Grzegorz Wieczorkiewicz-Piotr Szczygieł | KAMIENNA | -37 | ||
32 | 3-oNS | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | TS WISŁA Kraków | -39 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |