BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-zEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | J&J Kraków | +27 | 13 | |
2 | 1-oNS | Aleksander Bobko-Ilona Bobko | REWERS JOKER Rzeszów | +24 | 14 | |
3 | 4-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SFORA CIBORA MINDLAB | +21 | 15 | |
4 | 3-zEW | Jacek Herman-Janusz Szyszkowski | DUNAJEC Nowy Sącz | +19 | 16 | |
5 | 7-zEW | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | WISŁOKA Dębica | +18 | 17 | |
6 | 4-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SFORA CIBORA MINDLAB | +16 | 18 | |
7 | 5-oEW | Marek Adamczyk-Wacław Gąssowski | MK GALICJA Kraków | +13 | 19 | |
8 | 5-zNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | MK GALICJA Kraków | +12 | 20 | |
7-oEW | Jacek Adamczyk-Włodzimierz Niedolaz | KAMIENNA | +12 | 21 | ||
10 | 3-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | CZARNA PAPUGA | +10 | 22 | |
11 | 6-zEW | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | FreeEco CHEMIK | +6 | 23 | |
1-zEW | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | REWERS JOKER Rzeszów | +6 | 24 | ||
2-zEW | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | DRIM TIM | +6 | |||
14 | 6-oNS | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | FreeEco CHEMIK | +5 | ||
15 | 8-oNS | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | J&J Kraków | +4 | ||
16 | 2-oEW | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | TS WISŁA Kraków | +1 | ||
17 | 2-oNS | Marcin Purta-Małgorzata Purta | DRIM TIM | -1 | ||
18 | 8-oEW | Marek Drukier-Przemysław Teleszyński | INTRA Łódź | -4 | ||
19 | 6-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | CKiS Skawina | -5 | ||
20 | 2-zNS | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | TS WISŁA Kraków | -6 | ||
6-zNS | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | CKiS Skawina | -6 | |||
1-zNS | Krzysztof Piotrowski-Oskar Trybus | AZS AGH Kraków | -6 | |||
23 | 3-oNS | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | DUNAJEC Nowy Sącz | -10 | ||
24 | 5-zEW | Mariusz Czesnar-Jerzy Góralczyk | SZLEMIK-Nisko | -12 | ||
7-oNS | Tomasz Mazur-Jan Lipior | WISŁOKA Dębica | -12 | |||
26 | 5-oNS | Andrzej Byzdra-Piotr Kuźmicz | SZLEMIK-Nisko | -13 | ||
27 | 4-oNS | Adam Pruszkowski-Jacek Przybyś | CKFiS Bełżyce | -16 | ||
28 | 7-zNS | Mirosław Kotowski-Jerzy Maludziński | KAMIENNA | -18 | ||
29 | 3-zNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | CZARNA PAPUGA | -19 | ||
30 | 4-zEW | Jacek Baka-Andrzej Kozak | CKFiS Bełżyce | -21 | ||
31 | 1-oEW | Łukasz Baniak-Mateusz Dominik | AZS AGH Kraków | -24 | ||
32 | 8-zNS | Włodzimierz Krysztofczyk-Tomasz Krysztofiak | INTRA Łódź | -27 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |