BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 34-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: PKB BINŻ | +54 | 1 | |
2 | 8-oEW | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | N: SZLEM Dzierżoniów | +53 | 2 | |
3 | 11-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | S: BUKS Bytom | +50 | 3 | |
19-oEW | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | NW: GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +50 | 4 | ||
5 | 41-zNS | Andrzej Lubojemski-Andrzej Szepczyński | SE: CZARNA PAPUGA | +43 | 5 | |
6 | 21-oNS | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | NW: TKB PAAK Bydgoszcz | +40 | 6 | |
7 | 48-zEW | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | SE: REWERS JOKER Rzeszów | +38 | 7 | |
4-oEW | Łukasz Brede-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS Szamotuły | +38 | 8 | ||
9 | 38-oNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Ujma | SW: BSBS II | +37 | 9 | |
10 | 24-zNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | NW: KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +36 | 10 | |
11 | 22-oNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +34 | 11 | |
9-oEW | Tadeusz Kowalczewski-Adam Strzelecki | S: POMTECH | +34 | 12 | ||
13 | 2-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +33 | ||
14 | 29-zNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | NE: K2 REBID | +32 | ||
15 | 32-oNS | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | NE: HETMAN Białystok | +31 | ||
43-oEW | Wacław Gąssowski-Jerzy Michałek | SE: MK GALICJA Kraków | +31 | |||
17 | 13-oEW | Wojciech Bobrek-Tomasz Małachowski | S: ETB PRIM | +29 | ||
17-oNS | Janusz Hliwa-Mieczysław Stefański | NW: ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | +29 | |||
31-zEW | Stanisław Gawryszczak-Jacek Pióro | NE: DOLINA NARWI Łomża | +29 | |||
20 | 42-zEW | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | SE: FreeEco CHEMIK | +28 | ||
21 | 13-zEW | Andrzej Iwański-Piotr Walczak | S: ZIELONY | +26 | ||
11-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | S: BUKS Bytom | +26 | |||
23 | 34-zEW | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | SW: KS GWARDIA STRACHOTA | +24 | ||
24 | 36-oNS | Jerzy Gładysz-Mariusz Kowalczyk | SW: KS TURBO FLY-BACK | +23 | ||
45-zEW | Włodzimierz Krysztofczyk-Tomasz Krysztofiak | SE: INTRA Łódź | +23 | |||
35-zNS | Bogdan Radwański-Włodzimierz Wyrzykowski | SW: ECC REAL ESTATE | +23 | |||
27 | 7-zEW | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +21 | ||
28 | 31-oEW | Dominik Głowacki-Adam Karczmarz | NE: Mazovia Płock | +20 | ||
47-oNS | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | SE: DRIM TIM | +20 | |||
30 | 38-zNS | Tomasz Konopka-Jerzy Ignyś | SW: CKiR Wschowa | +19 | ||
21-zNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +19 | |||
16-oEW | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | S: VĘGORIA | +19 | |||
33 | 43-zEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | +18 | ||
36-zNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: ZDROWIE PIAST | +18 | |||
48-oEW | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | +18 | |||
37-zEW | Maciej Racewicz-Oskar Tokarczuk | SW: OBJECTIVITY | +18 | |||
37 | 33-zEW | Bernard Jadczak-Przemysław Kubicki | SW: ERBUTD | +17 | ||
38 | 27-zNS | Wiesław Lubański-Arkadiusz Natkaniec | NE: FABEX Wyszków | +16 | ||
29-oNS | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | NE: GTB HOTEL AMBER Gdańsk | +16 | |||
18-oNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +16 | |||
41 | 23-oEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | +15 | ||
12-oNS | Józef Myć-Jakub Jagodziński | S: SKÓR-BUT | +15 | |||
39-oNS | Jerzy Radomski-Stanisław Fangor | SW: DDK II | +15 | |||
19-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +15 | |||
5-zNS | Artur Pomarański-Marek Barylewski | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +15 | |||
16-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA | +15 | |||
47 | 3-oEW | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL Gorzów | +14 | ||
26-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | +14 | |||
44-zNS | Krzysztof Piotrowski-Oskar Trybus | SE: AZS AGH Kraków | +14 | |||
3-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL Gorzów | +14 | |||
4-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | +14 | |||
52 | 7-oNS | Robert Biel-Aleksander Kud | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +13 | ||
24-oNS | Rafał Konieczny-Jarosław Michałowski | NW: TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +13 | |||
1-zEW | Grażyna Busse-Piotr Busse | N: ILANKA 1 Rzepin | +13 | |||
5-oEW | Lena Leszczyńska-Andrzej Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +13 | |||
56 | 35-oNS | Tomasz Jaworski-Maciej Terpiłowski | SW: KS AZS Wratislavia VIII | +12 | ||
30-zEW | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | NE: DARLES SANTERM Gdańsk | +12 | |||
25-oEW | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +12 | |||
59 | 46-oEW | Adam Pruszkowski-Jacek Przybyś | SE: CKFiS Bełżyce | +11 | ||
15-zNS | Grzegorz Cieślak-Grzegorz Rewer | S: EKO - RÓŻANKA | +11 | |||
61 | 14-zNS | Jan Betley-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS | +10 | ||
41-oEW | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | SE: CZARNA PAPUGA | +10 | |||
18-zEW | Roch Rupniewski-Andrzej Wilemski | NW: JANTAR Toruń | +10 | |||
10-oEW | Kazimierz Cios-Kazimierz Lichawski | S: LESKOWIEC-BESKID | +10 | |||
6-oNS | Maciej Dąbrowski-Jeremi Stępiński | N: SYNIS VALUE MEDIA Opole | +10 | |||
66 | 32-zEW | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | NE: HETMAN Białystok | +9 | ||
33-oNS | Michał Robak-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUTD | +9 | |||
28-zEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +9 | |||
69 | 20-zEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | NW: KTB Konin | +8 | ||
10-zNS | Janusz Buksa-Maciej Mąka | S: LESKOWIEC-BESKID | +8 | |||
71 | 39-zNS | Anna Pasek-Jacek Pasek | SW: SV Tarnowskie Góry | +7 | ||
40-zNS | Stanisław Adamczyk-Robert Cimr | SW: PREMONT IMPAS | +7 | |||
73 | 27-oEW | Marcin Jankowski-Grzegorz Maguza | NE: FABEX Wyszków | +6 | ||
15-oNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: WISŁA | +6 | |||
37-oEW | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: MKS Strzelce Opolskie | +6 | |||
40-oEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS | +6 | |||
22-zEW | Leszek Dąbkiewicz-Robert Szeklicki | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +6 | |||
1-oEW | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | N: AD Szczecin | +6 | |||
79 | 26-zEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | +5 | ||
80 | 9-zEW | Piotr Jasiński-Wojciech Kaźmierczak | S: AZS UW Piast | +4 | ||
23-zNS | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: KB KONTRA Koszalin | +4 | |||
6-zNS | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | N: ANNEBERG Zielona Góra | +4 | |||
44-oEW | Łukasz Baniak-Mateusz Dominik | SE: AZS AGH Kraków | +4 | |||
30-oEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +4 | |||
28-oNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | NE: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +4 | |||
12-zEW | Jarosław Kaczorowski-Andrzej Kokoryka | S: SKÓR-BUT | +4 | |||
87 | 8-zNS | Piotr Klubiński-Maciej Rochowicz | N: SZLEM Dzierżoniów | +3 | ||
17-zNS | Leszek Falkowski-Lech Łaniewski | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +3 | |||
25-zNS | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +3 | |||
45-oNS | Roman Owsiak-Krzysztof Porczyński | SE: INTRA Łódź | +3 | |||
91 | 47-zNS | Mariusz Czesnar-Jerzy Góralczyk | SE: SZLEMIK-Nisko | +2 | ||
2-zNS | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | N: GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +2 | |||
93 | 46-zNS | Jacek Baka-Andrzej Kozak | SE: CKFiS Bełżyce | +1 | ||
42-oNS | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: FreeEco CHEMIK | +1 | |||
20-oNS | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: KTB Konin | +1 | |||
96 | 14-oNS | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT | 0 | ||
14-oEW | Mateusz Stępiński-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS | 0 | |||
98 | 46-zEW | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: DUNAJEC Nowy Sącz | -1 | ||
42-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: SFORA CIBORA MINDLAB | -1 | |||
20-oEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -1 | |||
101 | 2-zEW | Grażyna Brewiak-Marta Sikora | N: GTB Express z Kaszub | -2 | ||
47-zEW | Joanna Okła-Szczepan Okła | SE: DRIM TIM | -2 | |||
103 | 8-zEW | Jarosław Cieślak-Paweł Kowalczewski | N: GOLDBECK COMFORT SA AZS | -3 | ||
25-zEW | Kazimierz Gralak-Wawrzyniec Rozenberg | NE: GTS Activia AP Juszkowo | -3 | |||
17-zEW | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -3 | |||
45-oEW | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | SE: TS WISŁA Kraków | -3 | |||
107 | 44-oNS | Grzegorz Wieczorkiewicz-Piotr Szczygieł | SE: KAMIENNA | -4 | ||
9-zNS | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | S: POMTECH | -4 | |||
30-oNS | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM Gdańsk | -4 | |||
12-zNS | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: Elektromontaż | -4 | |||
28-oEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: PŁOCKIE T G U | -4 | |||
6-zEW | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | N: SYNIS VALUE MEDIA Opole | -4 | |||
23-zEW | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -4 | |||
114 | 26-zNS | Grzegorz Fijałkowski-Zdzisław Kowalewski | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -5 | ||
115 | 27-oNS | Janusz Ciruk-Mirosław Liszewski | NE: STB BC SUDOVIA INTERNATIO | -6 | ||
22-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -6 | |||
40-oNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS | -6 | |||
1-oNS | Paweł Miechowicz-Ryszard Sakowicz | N: ILANKA 1 Rzepin | -6 | |||
37-oNS | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: OBJECTIVITY | -6 | |||
15-oEW | Sławomir Czech-Wojciech Okuniewski | S: EKO - RÓŻANKA | -6 | |||
121 | 39-zEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK II | -7 | ||
40-zEW | Krzysztof Góra-Aleksander Sejud | SW: JKBS | -7 | |||
123 | 20-zNS | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -8 | ||
10-zEW | Jacek Szczerbowski-Ryszard Zwolak | S: KONSTANTA | -8 | |||
125 | 33-oEW | Cezary Wołczak-Waldemar Szelka | SW: SYNIS | -9 | ||
28-zNS | Leszek Łuniewski-Jarosław Szczygieł | NE: PŁOCKIE T G U | -9 | |||
32-zNS | Robert Głodowski-Arkadiusz Majcher | NE: ESKOM Warszawa | -9 | |||
128 | 41-oNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | -10 | ||
6-oEW | Roman Miłkowski-Robert Sikora | N: ANNEBERG Zielona Góra | -10 | |||
18-zNS | Paweł Małecki-Marek Sosiński | NW: Dąbrówka Naukabrydża pl | -10 | |||
10-oNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA | -10 | |||
14-zEW | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | -10 | |||
133 | 15-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: WISŁA | -11 | ||
46-oNS | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: DUNAJEC Nowy Sącz | -11 | |||
135 | 35-oEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: ECC REAL ESTATE | -12 | ||
25-oNS | Sławomir Lejk-Jerzy Rozenberg | NE: GTS Activia AP Juszkowo | -12 | |||
30-zNS | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -12 | |||
138 | 1-zNS | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | N: AD Szczecin | -13 | ||
24-oEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -13 | |||
7-oEW | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration KS AZS | -13 | |||
5-oNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -13 | |||
142 | 4-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | N: KDK Kutno | -14 | ||
26-oNS | Aliaksandr Prakapenka-Viktar Lipnitski | NE: SPEKTR Mińsk | -14 | |||
44-zEW | Mirosław Kotowski-Jerzy Maludziński | SE: KAMIENNA | -14 | |||
3-oNS | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | N: GTB SDK Tczew | -14 | |||
3-zEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: GTB SDK Tczew | -14 | |||
147 | 23-oNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -15 | ||
39-oEW | Mieczysław Antosz-Dietmar Warzecha | SW: SV Tarnowskie Góry | -15 | |||
5-zEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Sławomir Piechocki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -15 | |||
16-zNS | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | S: VĘGORIA | -15 | |||
12-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: Elektromontaż | -15 | |||
19-zEW | Marek Szukała-Przemysław Weymann | NW: UNIA II Leszno | -15 | |||
153 | 29-oEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 REBID | -16 | ||
27-zEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: STB BC SUDOVIA INTERNATIO | -16 | |||
18-oEW | Jarosław Ostrowski-Bartosz Stępień | NW: Dąbrówka Naukabrydża pl | -16 | |||
156 | 33-zNS | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | SW: SYNIS | -17 | ||
157 | 37-zNS | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: MKS Strzelce Opolskie | -18 | ||
48-oNS | Leszek Garbacik-Bogusław Nidecki | SE: REWERS JOKER Rzeszów | -18 | |||
36-zEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | SW: KS TURBO FLY-BACK | -18 | |||
43-zNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: MK GALICJA Kraków | -18 | |||
161 | 38-zEW | Bogdan Bialik-Bogdan Jarosz | SW: BSBS II | -19 | ||
21-zEW | Robert Mrukowski-Wiesław Paczkowski | NW: TKB PAAK Bydgoszcz | -19 | |||
16-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA | -19 | |||
164 | 31-oNS | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: DOLINA NARWI Łomża | -20 | ||
47-oEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK-Nisko | -20 | |||
166 | 7-zNS | Robert Laszkiewicz-Jacek Wojnarowicz | N: Bluerefrigeration KS AZS | -21 | ||
167 | 35-zEW | Marcin Baj-Agnieszka Skrybant-Jaworska | SW: KS AZS Wratislavia VIII | -23 | ||
45-zNS | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -23 | |||
36-oEW | Włodzimierz Biernacki-Krzysztof Olejnik | SW: ZDROWIE PIAST | -23 | |||
170 | 34-zNS | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | SW: PKB BINŻ | -24 | ||
171 | 13-zNS | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM | -26 | ||
11-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | S: PIAST | -26 | |||
173 | 42-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA MINDLAB | -28 | ||
174 | 17-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -29 | ||
13-oNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: ZIELONY | -29 | |||
31-zNS | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazovia Płock | -29 | |||
177 | 32-oEW | Jacek Ciechomski-Adam Wyszyński | NE: ESKOM Warszawa | -31 | ||
43-oNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: CKiS Skawina | -31 | |||
179 | 29-zEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -32 | ||
180 | 2-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | N: GTB Express z Kaszub | -33 | ||
181 | 22-oEW | Remigiusz Góralczyk-Ewa Mikucka | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -34 | ||
9-oNS | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | S: AZS UW Piast | -34 | |||
183 | 24-zEW | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | NW: TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -36 | ||
184 | 38-oEW | Andrzej Kałużny-Arkadiusz Skonieczny | SW: CKiR Wschowa | -37 | ||
185 | 48-zNS | Janusz Natorski-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | -38 | ||
4-oNS | Jacek Grzelczak-Robert Nowicki | N: KDK Kutno | -38 | |||
187 | 21-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -40 | ||
188 | 41-zEW | Jan Lipior-Małgorzata Rojkowicz | SE: WISŁOKA Dębica | -43 | ||
189 | 19-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | NW: UNIA II Leszno | -50 | ||
11-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: PIAST | -50 | |||
191 | 8-oNS | Marek Czerepak-Tomasz Spodenkiewicz | N: GOLDBECK COMFORT SA AZS | -53 | ||
192 | 34-oNS | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | SW: KS GWARDIA STRACHOTA | -54 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |