Eliminacje OOM - grupa NE | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 11 | Krzysztof Cichy Kacper Kopka | 3.0 4.0 | J J | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | 72.71 | 6 | |
2 | 22 | Filip Trojański Jakub Bazyluk | 2.0 1.5 | J J | MA | Akademia Brydża AZS UW Warszawa | 67.26 | 6 | |
3 | 40 | Joanna Zalewska Mariana Hernandez | 1.5 1.5 | KJ KJ | MA | Akademia Brydża AZS UW Warszawa | 65.90 | 5 | |
4 | 28 | Dominik Florczak Dominik Kamelak | 0.5 | J J | MA | Piast IV Feliksów | 64.77 | 4 | |
5 | 18 | Karolina Kowalska Kamila Kiraga | 1.5 2.0 | KJ KJ | MA | Piast II Feliksów | 62.89 | 3 | |
6 | 30 | Dominika Daśko Lidia Sobońska | | KJ KJ | MA | AZS KU UW Warszawa | 62.23 | 3 | |
7 | 21 | Karolina Melkonyan Maria Zarzycka | 1.5 0.5 | KJ KJ | MA | Akademia Brydża AZS UW Warszawa Singleton Warszawa | 61.51 | 2 | |
8 | 33 | Jakub Janasiak Krzysztof Maciak | 2.0 2.0 | J J | LD | Łódzkie Centrum Floatingu Metalowiec PTC | 60.81 | 2 | |
9 | 29 | Maksymilian Grochowski Michał Górski | 1.5 1.0 | J J | MA | Akademia Brydża AZS UW Warszawa | 59.12 | 1 | |
10 | 13 | Krystian Woliński Piotr Wierzbicki | 1.5 | J J | MA | CONSUS ALK - Spójnia Warszawa | 57.35 | 1 | |
11 | 19 | Mirosław Syncerek Mateusz Bartosik | 2.0 2.0 | J J | LD | Łódzkie Centrum Floatingu Metalowiec PTC | 56.86 | 1 | |
12 | 38 | Jan Wojtas Michał Motyl | | J J | MA | AZS KU UW Warszawa | 54.15 | 1 | |
13 | 41 | Joanna Sokołowska Agnieszka Rawicka | | KJ KJ | MA | AZS KU UW Warszawa | 53.17 | 1 | |
14 | 36 | Rafał Zonik Jan Szewczyk | | J J | MA | Akademia Brydża AZS UW Staszic W-wa | 51.10 | 1 | |
15 | 16 | Jan Zubalewicz Maciej Łuczak | | J J | LD | MKS Jedynka Łódź | 50.39 | 1 | |
16 | 35 | Konstanty Kraszewski Mikołaj Podolecki | | J J | MA | AZS KU UW Warszawa | 49.97 | 1 | |
17 | 24 | Maria Kałuska Zuzanna Muszel | | KJ KJ | MA | CONSUS ALK - Spójnia Warszawa | 49.58 | ||
18 | 34 | Artur Szafarczyk Paweł Natorski | | J J | MA | CONSUS ALK - Spójnia Warszawa | 48.57 | ||
19 | 26 | Agnieszka Mankiewicz Emilia Kabaj | | KJ KJ | MA | Akademia Brydża AZS UW Staszic W-wa AZS KU UW Warszawa | 47.01 | ||
20 | 37 | Zuzanna Karwacka Katarzyna Bielicka | | KJ KJ | LD | MKS Metalowiec II Łódź | 46.16 | ||
21 | 20 | Joanna Ejzel Maria Pancewicz | | KJ KJ | MA | AZS KU UW Warszawa | 45.42 | ||
22 | 17 | Wiktor Kopczyński Mikołaj Jakubowski | 0.5 | J J | LD | MKS Metalowiec II Łódź | 44.68 | ||
23 | 14 | Jakub Tolak Antoni Starzyński | | J J | MA | AZS KU UW Warszawa CONSUS ALK - Spójnia Warszawa | 44.65 | ||
24 | 31 | Magdalena Niewczas Karolina Borek | | KJ KJ | MA | AZS KU UW Warszawa Piast IV Feliksów | 40.83 | ||
25 | 15 | Mateusz Włodarczyk Kacper Sieroń | | J J | LD | MKS Jedynka Łódź | 37.19 | ||
26 | 32 | Maja Kulesza Natalia Korytek | | KJ KJ | LD | MKS Metalowiec II Łódź | 35.16 | ||
27 | 12 | Jędrzej Huzarski Konrad Filipczak | | J J | LD | MKS Jedynka Łódź | 34.01 | ||
28 | 27 | Joanna Dembińska Kinga Kraś | | KJ KJ | LD | MKS Metalowiec II Łódź | 32.99 | ||
29 | 39 | Ludwik Lorkowski Bartosz Moczkowski | | J J | LD | MKS Jedynka Łódź | 32.94 | ||
30 | 23 | Michał Bończak Bartosz Czerkawski | | J J | LD | MKS Jedynka Łódź | 29.42 | ||
31 | 25 | Konrad Pajączek Mikołaj Gawkowski | | J J | MA | AZS KU UW Warszawa | 20.52 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-04-01 o 20:39:13