Mityng Łódzki - Grand Prix Polski | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 66 | Przemysław Janiszewski Jacek Ciechomski | 18.0 18.0 | | WM MA | SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 65.04 | 200 | |
2 | 136 | Tomasz Pilch Bogusław Pazur | 18.0 19.0 | | SL WP | Silesia-BBT Gliwice KS UNIA WINKHAUS Leszno | 61.23 | 193 | |
3 | 72 | Jan Janiak Grzegorz Deptuła | 7.0 4.0 | | WM | Narie Morąg OSiR Lidzbark Warmiński | 59.93 | 185 | |
4 | 56 | Krzysztof Antas Tadeusz Kaczanowski | 18.0 18.0 | S S | WP | KS Unia I Leszno | 59.44 | 178 | |
5 | 34 | Piotr Busse Andrzej Syrek | 18.0 12.0 | | WP | Connector II Poznań | 59.20 | 172 | |
6 | 106 | Andrzej Pawlak Ireneusz Kowalczyk | 12.0 18.0 | S | SL | KS ENERGETYK PKE Jaworzno | 58.79 | 167 | |
7 | 42 | Olga Wrzos Henryk Przybysławski | 1.5 4.0 | K | MA | WIST Klub Garnizonowy Modlin | 57.89 | 161 | |
8 | 55 | Jakub Wojcieszek Paweł Jassem | 7.0 7.0 | J J | MA WP | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 57.55 | 155 | |
9 | 68 | Piotr Anastaziak Mirosław Szaliński | 7.0 12.0 | | PM | SDK Tczew | 57.54 | 149 | |
10 | 20 | Tomasz Spodenkiewicz Piotr Nawrocki | 12.0 12.0 | | LD MA | WZBS Spójnia II Warszawa | 57.28 | 143 | |
11 | 94 | Waldemar Jaworski Kazimierz Omernik | 7.0 18.0 | S | SL WP | Silesia-BBT Gliwice | 57.05 | 137 | |
12 | 88 | Michał Klukowski Tomasz Klukowski | 4.0 7.0 | M | DS | AZS Polit.III Wrocław | 56.89 | 131 | |
13 | 125 | Wojciech Kaźmierczak Łukasz Witkowski | 7.0 4.0 | J J | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 56.40 | 125 | |
14 | 120 | Jan Moszyński Robert Stoliński | 13.0 12.0 | | LD MA | WZBS | 56.35 | 119 | |
15 | 17 | Jacek Szczerbowski Józef Janicki | 4.0 7.0 | S | SL | JOCKER Oświęcim | 56.32 | 114 | |
16 | 76 | Sławomir Henclik Wacław Wejknis | 18.0 13.0 | S | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 56.03 | 108 | |
17 | 37 | Irena Chodorowska Jan Chodorowski | 18.0 18.0 | KS S | MA | Spójnia II Warszawa | 55.90 | 102 | |
18 | 129 | Giedre Jankunaite Giedrius Sarkanas | 7.0 7.0 | K | PD | 55.77 | 96 | ||
19 | 82 | Jacek Stasica Włodzimierz Wala | 7.0 18.0 | S S | MP | TS Wisła Kraków | 55.38 | 90 | |
20 | 73 | Edmund Czubak Sławomir Rokicki | 7.0 7.0 | | MA | KS Wesoła Warszawa | 55.06 | 84 | |
21 | 104 | Marek Faber Jerzy Długołęcki | 4.0 4.0 | | MP | Milo 2 | 54.91 | 78 | |
22 | 75 | Krzysztof Kujawa Przemysław Zawada | 18.0 7.0 | | PK | Elektromontaż Rzeszów | 54.78 | 72 | |
23 | 28 | Piotr Kaczorowski Tomasz Radwański | 4.0 4.0 | | LD | A-Media SIERADZ | 54.72 | 66 | |
24 | 14 | Janusz Kowalewski Mirosław Liszewski | 7.0 7.0 | | PD | STB Suwałki | 54.57 | 61 | |
25 | 96 | Ewa Miszewska Stanisław Zakrzewski | 18.0 12.0 | K | WP | CONNECTOR Poznań | 54.50 | 55 | |
26 | 101 | Stanisław Gołębiowski Piotr Gawryś | 18.0 24.0 | | DS | AZS Polit.I Wrocław | 54.09 | 49 | |
27 | 134 | Alfred Kram Piotr Piotrowski | 4.0 2.5 | S | LD | DK Rondo I Łódź CKM Łódź | 54.04 | 43 | |
28 | 50 | Witalis Talar Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | 12.0 7.0 | | WP | CONNECTOR Poznań | 54.00 | 40 | |
29 | 135 | Jolanta Sendacka Zbigniew Frank | 12.0 4.0 | KS | LD | Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź | 53.93 | 39 | |
30 | 115 | Wojciech Racz Piotr Dybicz | 2.5 7.0 | J | MA | AZS UW Warszawa | 53.59 | 38 | |
31 | 78 | Jerzy Mścisz Piotr Zatorski | 12.0 12.0 | S J | WP DS | DĄBRÓWKA STARKA Poznań AZS Polit.I Wrocław | 53.56 | 37 | |
32 | 108 | Paweł Niedzielski Janusz Makaruk | 18.0 13.0 | | WP | CONSUS Kalisz | 53.42 | 36 | |
33 | 39 | Piotr Wulkiewicz Grzegorz Dziębowski | 4.0 7.0 | | LD | A-Media SIERADZ | 53.26 | 35 | |
34 | 142 | Michał Robak Mirosław Fechner | 4.0 4.0 | | DS | ERBUD AZS Polit.IX Wrocław | 53.24 | 34 | |
35 | 65 | Wacław Gąssowski Tomasz Paluchowski | 12.0 12.0 | S | SL MA | GKS Piast II Gliwice Spójnia - Vattenfall Warszawa | 53.23 | 33 | |
36 | 44 | Stefan Kowalczyk Jan Sucharkiewicz | 18.0 18.0 | S S | SL | KS ENERGETYK PKE Jaworzno | 53.02 | 32 | |
37 | 102 | Przemysław Błaszczyk Mirosław Samujłło | 12.0 7.0 | | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice | 52.91 | 31 | |
38 | 80 | Piotr Łyczkowski Andrzej Serwach | 7.0 7.0 | | MA | K2 Raszyn | 52.81 | 30 | |
39 | 71 | Jerzy Skwark Łukasz Brede | 7.0 12.0 | | SL MA | KONSTANTA Bielsko-Biała AUGURI Warszawa | 52.73 | 29 | |
40 | 84 | Piotr Strzelczyk Lech Sadoś | 4.0 12.0 | S | MA WP | KTB Konin | 52.70 | 28 | |
41 | 25 | Zdzisław Kowalewski Artur Rutkowski | 12.0 18.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 52.61 | 27 | |
42 | 117 | Piotr Żak Jerzy Zaremba | 7.0 19.0 | S | WP | CONSUS Kalisz | 52.58 | 26 | |
43 | 130 | Dominik Filipowicz Jarosław Cieślak | 12.0 13.0 | | WP | CONSUS Kalisz | 52.55 | 25 | |
44 | 64 | Sławomir Sulima Janusz Goławski | 4.0 4.0 | | MA | K2 Raszyn | 52.47 | 24 | |
45 | 98 | Natalia Sakowska Piotr Butryn | 7.0 7.0 | KJ J | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 52.45 | 23 | |
46 | 69 | Włodzimierz Buze Władysław Tomasiak | 18.0 12.0 | S S | MA ZP | Autostrada Eksploatacja & 2S Media MOSiK Dziwnów | 52.42 | 22 | |
47 | 26 | Wiesław Niciński Adam Pawłowski | 12.0 7.0 | | LD | KDK 1 Kutno | 52.33 | 21 | |
48 | 59 | Tomasz Wiśniewski Adam Suwik | 12.0 18.0 | | MA | KRAJEWSKI Łowicz | 52.14 | 20 | |
49 | 41 | Marta Ostrowska Danuta Kazmucha | 4.0 4.0 | K KJ | WP | Connector II Poznań | 52.13 | 19 | |
50 | 121 | Jarosław Gąsiorowski Andrzej Kaźmierczak | 12.0 4.0 | | LD | BINŻ Bełchatów | 52.03 | 18 | |
51 | 95 | Lena Leszczyńska Paweł Szymonik | 2.5 4.0 | K | LU | 52.02 | 17 | ||
52 | 123 | Piotr Walczak Jacek Leśniczak | 18.0 13.0 | | WP | CONSUS Kalisz KS Unia I Leszno | 51.85 | 16 | |
53 | 33 | Jarosław Ostrowski Cezary Serek | 7.0 7.0 | | WP | Connector II Poznań | 51.85 | 15 | |
54 | 30 | Lech Ohrysko Marek Jeleniewski | 13.0 13.0 | | MA WP | KURT-ROYCE Warszawa CONNECTOR Poznań | 51.83 | 14 | |
55 | 47 | Włodzimierz Ilnicki Paulina Klimentowska | 13.0 4.0 | S K | MA | Singleton Warszawa KB POLFA Warszawa | 51.82 | 13 | |
56 | 53 | Wojciech Gaweł Ewa Grabowska | 7.0 7.0 | KJ | DS MA | AZS Polit.VII Wrocław Spójnia II Warszawa | 51.66 | 12 | |
57 | 77 | Kazimierz Cios Zbigniew Durańczyk | 7.0 7.0 | S | SL | PZITB Bielsko-Biała Dźwig Szczyrk | 51.53 | 11 | |
58 | 92 | Witold Turant Paweł Zubiel | 18.0 4.0 | S | MA LD | CKM Łódź | 51.32 | 10 | |
59 | 133 | Anna Kowalska Marek Tyran | 7.0 7.0 | K | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice | 51.22 | 9 | |
60 | 35 | Stanisław Owczarek Zdzisław Radwański | 18.0 7.0 | S S | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice | 51.10 | 8 | |
61 | 116 | Bogusław Jakóbczyk Stanisław Hoffmann | 4.0 7.0 | S | LD | MKS Bzura I Ozorków | 51.03 | 7 | |
62 | 128 | Janusz Radecki Andrzej Berezecki | 18.0 13.0 | N S | MA | K2 OLDERSI Raszyn | 51.01 | 6 | |
63 | 85 | Bohdan Zacerkownyj Bolesław Cichocki | 2.5 7.0 | S S | LD | 50.97 | 5 | ||
64 | 29 | Eugeniusz Defeciński Jan Łubkowski | 4.0 1.0 | N | LD | DK Rondo II Łódź | 50.96 | 4 | |
65 | 58 | Marcin Krupowicz Sławomir Zawiślak | 18.0 19.0 | | WP | KS UNIA WINKHAUS Leszno | 50.83 | 3 | |
66 | 127 | Sylwester Młynarczuk Witold Tomaszek | 18.0 7.0 | | MA | KBS Legionowianin | 50.73 | 2 | |
67 | 112 | Andrzej Kozikowski Jerzy Ronke | 12.0 12.0 | S | LD | WZBS | 50.68 | ||
68 | 23 | Władysław Michalak Jan Zadroga | 2.5 13.0 | S S | PM WP | CONSUS Kalisz | 50.51 | ||
69 | 52 | Krzysztof Buras Zdzisław Ingielewicz | 19.0 2.5 | | MA | AUGURI Warszawa | 50.44 | ||
70 | 11 | Stanisław Pająk Ryszard Niżnik | 12.0 7.0 | | SW MA | SDK - Hotel SENATOR - RAF Starachowice TEAM - Natolin Warszawa | 50.37 | ||
71 | 19 | Włodzimierz Starkowski Tomasz Winciorek | 19.0 18.0 | | DS MA | AZS Polit.I Wrocław | 50.25 | ||
72 | 91 | Anna Sarniak Włodzimierz Cebulski | 18.0 1.5 | K | MA WP | SZABLA Płock TZBS Kalisz | 50.16 | ||
73 | 103 | Roman Owsiak Sławomir Sroczyński | 4.0 2.5 | | LD | INTRA Łódź | 49.95 | ||
74 | 97 | Zdzisław Beling Grzegorz Lewaciak | 18.0 18.0 | S | WP LD | CONSUS Kalisz WZBS | 49.94 | ||
75 | 12 | Andrzej Jeleniewski Jarosław Wachnowski | 18.0 18.0 | | LB | Steinpol Ilanka 1 Rzepin | 49.87 | ||
76 | 67 | Maciej Sikora Łukasz Kalbarczyk | 7.0 4.0 | J | MA | AZS UW Warszawa | 49.72 | ||
77 | 48 | Wiesław Andruk Andrzej Kondeja | 7.0 12.0 | S | MA | K2 OLDERSI Raszyn | 49.56 | ||
78 | 13 | Marek Urbański Danuta Krupnik | 7.0 4.0 | K | MP MA | SBS Alf Tarnów - Nowy Sącz SZABLA Płock | 49.10 | ||
79 | 100 | Paweł Ambroziak Paweł Białecki | 2.5 2.0 | | LD | Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź | 48.96 | ||
80 | 114 | Marta Maj-Rudnicka Kamila Szczepańska | 12.0 7.0 | K K | LD MA | WZBS | 48.90 | ||
81 | 86 | Aleksander Kot Marek Krajewski | 4.0 1.5 | | MA | KRAJEWSKI Łowicz | 48.89 | ||
82 | 118 | Wojciech Strzemecki Tytus Bisping | 18.0 4.0 | S | MP | TS Wisła Kraków | 48.86 | ||
83 | 122 | Wit Klapper Sylwester Walerowicz | 19.0 12.0 | S S | MP WP | KS Cracovia 1906 Kraków KS Unia I Leszno | 48.51 | ||
84 | 109 | Tomasz Stryszawski Piotr Radzikowski | 2.5 7.0 | | MP | Milo 2 | 48.33 | ||
85 | 89 | Ryszard Jędrzejewski Zygmunt Smakuszewski | 4.0 7.0 | S N | LD | MKS Bzura I Ozorków CKM Łódź | 48.30 | ||
86 | 83 | Wojciech Palmowski Dariusz Biedrzycki | 4.0 2.5 | | MA | 4SPN Warszawa | 48.28 | ||
87 | 90 | Andrzej Zapałowski Włodzimierz Choinkowski | 2.5 4.0 | S S | LD | MKS Bzura I Ozorków | 48.20 | ||
88 | 131 | Jarosław Figlus Cezary Góra | 12.0 7.0 | | SL | Silesia-BBT Gliwice TOM Dąbrowa Górnicza | 48.08 | ||
89 | 45 | Edward Kaczmarek Waldemar Sroczyński | 13.0 2.5 | | MP | GOK Rożnów | 47.81 | ||
90 | 87 | Ewa Banaszkiewicz Piotr Suchodolski | 13.0 2.5 | K | PM | ALISON TEAM Gdańsk | 47.76 | ||
91 | 46 | Marcin Piwowarczyk Grzegorz Głasek | 7.0 2.0 | | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce | 47.53 | ||
92 | 79 | Przemysław Ślesicki Sławomir Grędziński | 4.0 4.0 | J | MA | 4SPN Warszawa | 47.44 | ||
93 | 111 | Zenon Darmaszek Jerzy Markowski | 2.5 2.5 | S S | LD | 47.34 | |||
94 | 21 | Waldemar Skóra Adolf Bocheński | 7.0 12.0 | | LD WM | CKM Łódź OSiR Lidzbark Warmiński | 47.25 | ||
95 | 60 | Tomasz Latos Marek Giża | 7.0 4.0 | | KP | PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 46.86 | ||
96 | 40 | Jan Czaplicki Ludwik Gutowski | 13.0 4.0 | N S | LD | MKS Bzura I Ozorków | 46.78 | ||
97 | 113 | Lech Rakowski Krzysztof Robaszek | 4.0 4.0 | | LD | DK Rondo I Łódź Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź | 46.76 | ||
98 | 105 | Andrzej Klik Edward Krusiewicz | 7.0 7.0 | N S | MA | KS Wesoła Warszawa K2 OLDERSI Raszyn | 46.73 | ||
99 | 54 | Jarosław Romaniuk Barbara Jarota | 7.0 7.0 | S K | MA | CK Żyrardów | 46.58 | ||
100 | 57 | Bogdan Szulejewski Iwona Czajka | 18.0 4.0 | K | MA | Spójnia - Vattenfall Warszawa | 46.07 | ||
101 | 63 | Piotr Jurek Piotr Lutostański | 18.0 18.0 | | MA | Spójnia - Vattenfall Warszawa KURT-ROYCE Warszawa | 46.04 | ||
102 | 74 | Paweł Szymański Paweł Zaleski | 2.0 2.0 | | LU | KURZAWKA SKÓR-BUT ŁĘCZNA | 45.95 | ||
103 | 119 | Ireneusz Różycki Dariusz Śledziewski | 4.0 2.5 | S | LD | MKS Bzura I Ozorków | 45.69 | ||
104 | 110 | Jacek Grzelczak Tomasz Krysztofiak | 7.0 13.0 | | LD WP | A-Media SIERADZ CONSUS Kalisz | 45.62 | ||
105 | 99 | Karol Pokorski Czesław Pawłosik | 7.0 2.5 | S | LD | KDK 1 Kutno | 45.26 | ||
106 | 36 | Maciej Kowalski Krzysztof Najda | 7.0 4.0 | | MA | WKRA Żuromin | 44.95 | ||
107 | 31 | Jacek Wędrychowicz Zygmunt Grzegorczyk | 12.0 4.0 | N N | WP | Alpol Poznań Budowlani Poznań | 44.90 | ||
108 | 24 | Jerzy Kniga-Leosz Zbigniew Skibicki | 13.0 2.5 | N | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 44.86 | ||
109 | 70 | Mateusz Stępiński Aleksander Krych | 2.5 4.0 | J J | MA | AZS UW Warszawa AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 44.46 | ||
110 | 126 | Roman Skowroński Józef Cieślak | 1.5 2.5 | N | LD | MKS Bzura II Ozorków | 44.45 | ||
111 | 51 | Marek Barylewski Waldemar Radziak | 18.0 12.0 | | MA | NOWOGAMES Warszawa | 44.28 | ||
112 | 38 | Józef Myć Jarosław Kaczorowski | 4.0 12.0 | | LU | SYNERGIA LUBLIN | 44.10 | ||
113 | 18 | Jerzy Janio Dariusz Warwas | 2.0 4.0 | | LD | PTC - PAFANA Pabianice | 43.95 | ||
114 | 49 | Paweł Łęcki Przemysław Kacprzak | 2.0 2.0 | | KP | Wodociągi Włocławek | 43.86 | ||
115 | 141 | Marcin Feliniak Łukasz Kosma | 1.5 2.0 | J J | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 43.82 | ||
116 | 22 | Andrzej Gołygowski Ryszard Pałasz | 7.0 4.0 | | WP | KTB Konin | 43.58 | ||
117 | 107 | Jerzy Warszakowski Jerzy Baraniecki | 4.0 2.5 | S | LD | Ekolog MERRID CONTROLS Łódź | 43.47 | ||
118 | 32 | Waldemar Siuda Grzegorz Jarząbek | 7.0 4.0 | J | DS | KBS Piast II Lubań AZS Polit.IV Wrocław | 43.20 | ||
119 | 27 | Marek Przybyła Jakub Przerembski | 4.0 4.0 | | LD | CKM Łódź INWIT - Armatura PTC Pabianice | 43.13 | ||
120 | 138 | Magda Budzyńska Joanna Sroka | 1.5 | KJ KJ | MA WP | UKB Kleks Szamotuły | 43.11 | ||
121 | 62 | Tomasz Kluk Maciej Urbaniak | 1.5 | | MA | DRIM TIM Warszawa | 42.72 | ||
122 | 81 | Przemysław Teleszyński Robert Nowicki | 12.0 13.0 | | LD WP | INWIT - Armatura PTC Pabianice DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 42.32 | ||
123 | 16 | Anna Mandecka Renata Dancewicz | 7.0 4.0 | K K | MA | 42.20 | |||
124 | 140 | Marcin Oborski Łukasz Sobkiewicz | 2.5 2.5 | J | LD | INTRA Łódź | 42.18 | ||
125 | 132 | Anna Pełszyńska Łukasz Golder | 4.0 4.0 | KJ J | SL | GKS Piast I Gliwice | 42.04 | ||
126 | 139 | Jacek Piotrowski Lech Kurowski | 12.0 7.0 | | PM DS | SPÓJNIA Gdańsk AZS Polit.VI FWB Wałbrzych | 41.29 | ||
127 | 43 | Ireneusz Głowacki Jacek Iwański | 2.5 4.0 | | MA | 40.22 | |||
128 | 61 | Grzegorz Witkowski Andrzej Fengler | 2.5 4.0 | | MA | SBS KOZIOŁ Warszawa | 38.98 | ||
129 | 15 | Jerzy Kasper Marek Wesołowski | 1.5 | S | LD NZ | 38.49 | |||
130 | 124 | Marek Kolasiński Lesław Mandecki | 2.0 2.0 | | MA | 35.60 | |||
131 | 93 | Ryszard Zubiel Włodzimierz Jakowicki | 4.0 7.0 | N | LD | CKM Łódź WZBS | 34.94 | ||
132 | 137 | Aleksander Wład Kajetan Olewicz | 4.0 4.0 | | SL | 29.82 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2010-12-12 o 21:51:53