49. Ogólnopolski Kongres BrydżowyŁuczniczkaBudimex Grand Prix Polski | ||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 143 | Cezary Krzemiński Wojciech Olański | 18.0 19.0 | PM PD | FESTIWAL Słupsk Katok SL Mińsk | 63.09 | 200 | |
2 | 94 | Tomasz Brzęcki Mariusz Pater | 4.0 7.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 61.86 | 194 | |
3 | 63 | Jacek Lew Krzysztof Antas | 13.0 18.0 | PM WP | ALFA Gdynia Unia I Leszno | 59.84 | 188 | |
4 | 64 | Sławomir Henclik Wacław Janicki | 18.0 13.0 | PM WP | ANDRZEJKI Gdańsk Unia I Leszno | 59.68 | 182 | |
5 | 60 | Krzysztof Sikorski Wacław Wejknis | 18.0 13.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 59.24 | 177 | |
6 | 114 | Przemysław Janiszewski Sławomir Zawiślak | 18.0 19.0 | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa UNIA WINKHAUS Leszno | 58.91 | 172 | |
7 | 31 | Sławomir Czech Jan Przygrodzki | 2.5 4.0 | LU | INTEGRA BIAŁA PODLASKA | 58.12 | 168 | |
8 | 168 | Ireneusz Kowalczyk Tomasz Wiśniewski | 18.0 12.0 | SL MA | KS ENERGETYK Jaworzno KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | 57.96 | 163 | |
9 | 73 | Jan Adamczewski Roman Kujawski | 7.0 7.0 | WP | Budowlani Poznań | 57.73 | 158 | |
10 | 62 | Grzegorz Sokołowski Michał Górski | 2.5 7.0 | KP PM | Astor Telbud Bydgoszcz Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 57.43 | 153 | |
11 | 52 | Andrzej Aleksandrzak Tomasz Freitag | 12.0 4.0 | WP | Limar-Kleks Poznań-Szamotuły TZBS Kalisz | 57.36 | 149 | |
12 | 100 | Jacek Korpetta Sylwester Młynarczuk | 13.0 18.0 | MA | KBS Legionowianin | 57.16 | 144 | |
13 | 19 | Piotr Korecki Aleksander Kud | 4.0 7.0 | DS | KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH | 57.02 | 139 | |
14 | 24 | Tomasz Pilch Waldemar Jaworski | 18.0 7.0 | SL | Silesia I Gliwice | 56.94 | 134 | |
15 | 150 | Cezary Pozorski Zenon Szeffs | 2.5 2.5 | KP | Tucholanka I Tuchola | 56.83 | 130 | |
16 | 11 | Waldemar Burakowski Waldemar Radziak | 13.0 12.0 | MA | NOWOGAMES Warszawa | 56.76 | 125 | |
17 | 93 | Łukasz Brede Dariusz Bogucki | 12.0 12.0 | MA PM | ASKO-TECH Spójnia Warszawa DARLES SANTERM Gdańsk | 56.62 | 120 | |
18 | 120 | Robert Stoliński Jan Moszyński | 13.0 13.0 | MA WP | KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz Consus II Kalisz | 56.56 | 115 | |
19 | 85 | Jarosław Nawrot Radosław Szopiński | 4.0 4.0 | ZP | HETMAN Resko | 56.11 | 111 | |
20 | 156 | Marta Maj-Rudnicka Przemysław Błaszczyk | 12.0 12.0 | WP LD | Consus II Kalisz KDK 1 Kutno | 55.92 | 106 | |
21 | 34 | Bogusław Gierulski Jerzy Skrzypczak | 19.0 19.0 | WM | SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo | 55.91 | 101 | |
22 | 108 | Michał Nowosadzki Dominik Filipowicz | 19.0 12.0 | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa CONSUS Kalisz | 55.85 | 96 | |
23 | 47 | Piotr Zatorski Michał Klukowski | 13.0 4.0 | DS | COMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW | 55.74 | 92 | |
24 | 159 | Jerzy Radomski Andrzej Pawlak | 7.0 12.0 | SL WP | EDGAS Chorzów PAB Poznań | 55.65 | 87 | |
25 | 89 | Grzegorz Rybacki Bogdan Kreft | 4.0 4.0 | ZP | JAGÓDKA Szczecin | 55.50 | 82 | |
26 | 49 | Bogdan Bródka Piotr Kaliński | 2.5 2.5 | KP | Elki Włocławek Scania II Włocławek | 55.25 | 77 | |
27 | 37 | Józef Pochroń Krzysztof Żak | 18.0 2.0 | PM | ALFA Gdynia FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 54.93 | 73 | |
28 | 167 | Marta Janeczek Andrzej Bunikowski | 7.0 18.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 54.73 | 68 | |
29 | 103 | Maciej Łaniewski Lech Łaniewski | 4.0 12.0 | KP | Chemik II Bydgoszcz | 54.69 | 63 | |
30 | 128 | Kazimierz Lis Grzegorz Samol | 4.0 2.5 | WP | RCK Rogoźno | 54.68 | 59 | |
31 | 16 | Leszek Falkowski Ryszard Rapicki | 12.0 12.0 | KP | Chemik Bydgoszcz | 54.62 | 54 | |
32 | 35 | Wojciech Dolny Jarosław Michałowski | 12.0 18.0 | KP | PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 54.56 | 49 | |
33 | 126 | Paweł Zubiel Maciej Szalewicz | 4.0 2.0 | LD | CKM Łódź | 54.55 | 44 | |
34 | 101 | Jerzy Nowak Sławomir Piechocki | 12.0 4.0 | WP | Budowlani Chodzież | 54.52 | 40 | |
35 | 28 | Krzysztof Kurkiewicz Marek Barylewski | 4.0 18.0 | PM MA | SDK Tczew NOWOGAMES Warszawa | 54.52 | 40 | |
36 | 65 | Maria Tomczewska Ryszard Konopka | 7.0 12.0 | PM | PIANPUR Sierakowice FESTIWAL Słupsk | 54.44 | 39 | |
37 | 149 | Jarosław Figlus Tomasz Papierniak | 12.0 | SL | Silesia I Gliwice | 54.29 | 38 | |
38 | 32 | Apolinary Kowalski Kazimierz Omernik | 24.0 18.0 | WP PM | KURT-ROYCE Poznań ANDRZEJKI Gdańsk | 54.19 | 37 | |
39 | 91 | Rafał Konieczny Mateusz Stępiński | 7.0 2.5 | KP MA | Chemik Bydgoszcz AZS UW ROZJAZD Warszawa | 54.05 | 36 | |
40 | 140 | Tomasz Paluchowski Jacek Turczynowicz | 12.0 18.0 | MA WP | Autostrada Eksploatacja & 2S Media KURT-ROYCE Poznań | 53.92 | 35 | |
41 | 151 | Arkadiusz Górzewski Grzegorz Wołowiec | 4.0 2.5 | PM | WIMPEL Gdańsk | 53.55 | 35 | |
42 | 87 | Lechosław Błaziński Roman Szlachetka | 12.0 7.0 | ZP | HETMAN Resko LKS POMORZANIN Nowogard | 53.51 | 34 | |
43 | 107 | Jarosław Cieślak Piotr Żak | 13.0 7.0 | WP | CONSUS Kalisz | 53.36 | 33 | |
44 | 158 | Robert Nowicki Marcin Pędziński | 13.0 13.0 | WP | Dąbrówka Starka Poznań | 53.33 | 32 | |
45 | 130 | Radosław Szczepański Andrzej Wilemski | 18.0 4.0 | KP | Scania I Włocławek Jantar Toruń | 53.32 | 31 | |
46 | 48 | Adam Ilkiewicz Andrzej Jabłoński | 2.5 2.0 | ZP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno | 53.27 | 31 | |
47 | 22 | Piotr Tuszyński Waldemar Sroczyński | 24.0 4.0 | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa PAB Poznań | 53.23 | 30 | |
48 | 61 | Stanisław Gołębiowski Włodzimierz Starkowski | 18.0 19.0 | DS | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 53.10 | 29 | |
49 | 27 | Paweł Szymonik Rafał Niedzielski | 4.0 4.0 | MA LU | KB POLFA Warszawa INTEGRA BIAŁA PODLASKA | 53.04 | 28 | |
50 | 78 | Grzegorz Deptuła Mirosław Makatrewicz | 4.0 7.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński | 52.81 | 27 | |
51 | 54 | Andrzej Hermansdorfer Ryszard Łazikiewicz | 4.0 4.0 | SL | KS ENERGETYK Jaworzno EDGAS Chorzów | 52.70 | 27 | |
52 | 147 | Janusz Kościelny Przemysław Machowczyk | 7.0 12.0 | WP | Progress I Ostrzeszów | 52.66 | 26 | |
53 | 123 | Arkadiusz Stanisławski Rafał Borgula | 1.5 | KP | MLKS Solec Kujawski | 52.60 | 25 | |
54 | 170 | Jan Nawrocki Eugeniusz Seichter | 7.0 7.0 | KP | DOL-BY Bydgoszcz Scania I Włocławek | 52.57 | 24 | |
55 | 174 | Marek Kamelski Bartłomiej Kamelski | 2.0 4.0 | MA KP | PTC T-Mobile Bridge Team Warszawa PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 52.34 | 23 | |
56 | 118 | Andrzej Proniewicz Krzysztof Krause | 2.0 4.0 | WP | Sokoły Poznań | 52.34 | 22 | |
57 | 51 | Jerzy Kullass Jan Chmielewski | 4.0 4.0 | ZP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno | 52.24 | 22 | |
58 | 106 | Piotr Walczak Grzegorz Lewaciak | 19.0 18.0 | WP | Consus II Kalisz | 51.71 | 21 | |
59 | 86 | Tomasz Kupczyk Tomasz Lubiewski | 4.0 4.0 | KP | Lifocolor Bydgoszcz | 51.65 | 20 | |
60 | 67 | Tomasz Spodenkiewicz Piotr Wulkiewicz | 12.0 4.0 | LD | A-Media SIERADZ | 51.64 | 19 | |
61 | 13 | Zdzisław Romaniszyn Piotr Solecki | 7.0 4.0 | WP | e-shuster.pl Jagiellonka Piła | 51.60 | 18 | |
62 | 171 | Agata Chojnicka Agnieszka Chudy | 1.0 2.0 | PM DS | WILCZKI Gdańsk KS AZS Politechnika Wrocławska | 51.54 | 18 | |
63 | 152 | Izabela Weinhold Aleksandra Jarosz | 4.0 2.5 | SL WP | BUKS MDK MOSM II Bytom Dąbrówka Poznań | 51.46 | 17 | |
64 | 43 | Danuta Krupnik Tomasz Stryszawski | 4.0 4.0 | MP | Singleton Kraków Milo Kraków | 51.39 | 16 | |
65 | 21 | Adam Wujków Aleksander Skop | 12.0 7.0 | KP | Konkret Chełmno | 51.30 | 15 | |
66 | 141 | Mariusz Bartkowski Włodzimierz Ilnicki | 13.0 13.0 | PK MA | Elektromontaż Rzeszów Singleton Warszawa | 51.16 | 14 | |
67 | 90 | Grzegorz Kaźmierczak Jerzy Taźbierski | 7.0 4.0 | ZP | JAGÓDKA Szczecin | 51.11 | 14 | |
68 | 39 | Julian Jurski Jerzy Kurzawski | 7.0 4.0 | PM KP | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański Scania II Włocławek | 51.09 | 13 | |
69 | 79 | Andrzej Czepnik Janusz Wygowski | 4.0 7.0 | WP | Jagiellonka Piła NZBS Piła | 51.08 | 12 | |
70 | 122 | Piotr Wiankowski Jakub Wojcieszek | 12.0 7.0 | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa Dąbrówka Starka Poznań | 50.89 | 11 | |
71 | 116 | Dariusz Bartoś Aleksander Tomczak | 2.0 2.0 | KP | Instalator Pelikan Szubin | 50.87 | 10 | |
72 | 137 | Paweł Krzemiński Michał Włoszek | 2.0 4.0 | KP | BIN Aleksandrów Kujawski | 50.81 | 9 | |
73 | 38 | Jacek Gackowski Mariusz Arutiunianc | 7.0 7.0 | ZP | POGOŃ Połczyn Zdrój | 50.77 | 9 | |
74 | 113 | Zenon Biczkowski Andrzej Drzewiecki | 4.0 4.0 | KP | Pastel Bydgoszcz | 50.63 | 8 | |
75 | 88 | Marek Figurski Józef Klimowski | 1.5 1.5 | ZP | AOS Koszalin | 50.51 | 7 | |
76 | 125 | Jerzy Rosenthal Jacek Rosenthal | 2.5 2.0 | KP | Lotnik Bydgoszcz | 50.43 | 6 | |
77 | 138 | Michał Frej Kamil Urbański | 1.0 1.0 | KP | Bydgoski Klub Brydżowy Chemik II Bydgoszcz | 50.41 | 5 | |
78 | 129 | Józef Grewling Marek Juszczak | 4.0 4.0 | WP | RCK Rogoźno Gośliniak Murowana Goślina | 50.40 | 5 | |
79 | 135 | Piotr Turowski Roman Wachowiak | 7.0 18.0 | ZP KP | POGOŃ Połczyn Zdrój Chemik Bydgoszcz | 50.40 | 4 | |
80 | 18 | Artur Wójcik Leszek Moszczyński | 12.0 7.0 | WP KP | Progress I Ostrzeszów Konkret Chełmno | 50.35 | 3 | |
81 | 50 | Tadeusz Wasilewski Bogusz Nalazek | 4.0 7.0 | KP | Forta Rogowo | 50.27 | 2 | |
82 | 155 | Jerzy Kowalski Kazimierz Ligęza | 12.0 4.0 | KP | GOK Dobre | 50.26 | 1 | |
83 | 160 | Jacek Radomski Edward Ciesielski | 7.0 1.5 | SL | EDGAS Chorzów | 50.21 | ||
84 | 17 | Zygmunt Kuczyński Adam Suwik | 7.0 18.0 | MA | KB POLFA Warszawa KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | 50.20 | ||
85 | 83 | Sławomir Maciejewski Krzysztof Szymczak | 4.0 4.0 | WP | Prosna Kalisz | 50.13 | ||
86 | 172 | Piotr Tuczyński Paweł Jassem | 12.0 7.0 | WP | Dąbrówka Starka Poznań | 50.08 | ||
87 | 84 | Jan Stańczak Roman Kierznowski | 7.0 18.0 | WM | NARIE Morąg-Szczytno SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo | 50.07 | ||
88 | 23 | Jacek Kalita Piotr Gawryś | 19.0 24.0 | MA | ASKO-TECH Spójnia Warszawa | 49.84 | ||
89 | 102 | Waldemar Skóra Jacek Ciechomski | 7.0 18.0 | LD MA | CKM Łódź Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 49.52 | ||
90 | 40 | Roman Kowalewski Michał Gulczyński | 2.5 4.0 | PM WP | LOS Gdynia Dąbrówka Poznań | 49.50 | ||
91 | 154 | Robert Kamiński Zbigniew Ehlert | 2.5 4.0 | KP | Scania I Włocławek | 49.49 | ||
92 | 58 | Jacek Piotrowski Antoni Sękowski | 12.0 18.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk ALFA Gdynia | 49.23 | ||
93 | 80 | Jarosław Hilbrecht Sławomir Czapliński | 7.0 4.0 | WP | Pil-Building Piła | 49.18 | ||
94 | 104 | Justyna Stachowiak Dominik Malkowski | 2.0 1.5 | WP | Budowlani Poznań | 49.15 | ||
95 | 98 | Jolanta Ziętara Rafał Junik | 4.0 4.0 | WP | Budowlani Chodzież | 49.08 | ||
96 | 109 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 4.0 4.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 49.02 | ||
97 | 15 | Tomasz Latos Marek Giża | 7.0 4.0 | KP | PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 48.95 | ||
98 | 68 | Jarosław Łaszczuk Grzegorz Dziębowski | 2.5 7.0 | LD | A-Media SIERADZ | 48.95 | ||
99 | 53 | Remigiusz Kaźmierczak Włodzimierz Cebulski | 2.0 1.5 | WP | Progress II Ostrzeszów Blaszak Kalisz | 48.86 | ||
100 | 153 | Roman Kowalkowski Bogusław Trabszys | 4.0 2.5 | KP | Scania II Włocławek | 48.55 | ||
101 | 105 | Jolanta Bartczak Mariusz Grabowski | 1.0 7.0 | WP ZP | Ziemowit II Złotów POGOŃ Połczyn Zdrój | 48.39 | ||
102 | 132 | Eugeniusz Krawczyk Andrzej Wiosna | 7.0 4.0 | KP | DOL-BY Bydgoszcz | 48.34 | ||
103 | 36 | Stanisław Janik Michał Krzywina | 12.0 2.0 | WP | Bridge Club MOSiR Wałcz | 48.19 | ||
104 | 74 | Robert Pogorzelski Cezary Kmiecik | 4.0 2.5 | WP ZP | POGOŃ Połczyn Zdrój | 48.11 | ||
105 | 81 | Jakub Szulgit Wiesław Paczkowski | 1.0 4.0 | KP | PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 48.05 | ||
106 | 162 | Zbigniew Skibicki Danuta Żabicka | 2.5 4.0 | PM | ALFA Gdynia FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 48.05 | ||
107 | 92 | Eugeniusz Kukliński Jerzy Mojsiewicz | 7.0 4.0 | KP | Chemik II Bydgoszcz | 47.99 | ||
108 | 127 | Bogdan Najmrodzki Adam Kozłowski | 7.0 2.5 | KP | Czarni Nakło Gwiazda Bydgoszcz | 47.90 | ||
109 | 134 | Jerzy Tomasik Mariusz Bielski | 4.0 2.0 | KP | Pastel Bydgoszcz Astor Telbud Bydgoszcz | 47.82 | ||
110 | 44 | Grzegorz Rojewski Adam Kozłowski | 12.0 12.0 | KP LB | Chemik Bydgoszcz Kart-El Gorzów | 47.82 | ||
111 | 111 | Karolina Skubich Liliana Pałczyńska | 1.0 1.5 | WP | Dąbrówka Ladies Poznań | 47.79 | ||
112 | 30 | Andrzej Kozikowski Mariusz Kraśnicki | 12.0 4.0 | LD | KDK 1 Kutno | 47.66 | ||
113 | 119 | Józef Matuszewski Jakub Mitke | 4.0 2.5 | KP | Znicz Rojewo | 47.59 | ||
114 | 121 | Marek Wróblewski Grzegorz Zasada | 2.5 2.5 | KP | Kaziki Bydgoszcz | 47.43 | ||
115 | 96 | Lechosław Suszka Dariusz Zieliński | 4.0 2.5 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk MERITUM Gdańsk | 47.39 | ||
116 | 70 | Marek Szumowicz Marek Szabałowski | 0.5 1.0 | ZP | MEC Szczecinek | 47.24 | ||
117 | 26 | Jan Gardocki Alfred Koda | 4.0 2.0 | PD | SM Zachęta Białystok MOK Mońki | 47.16 | ||
118 | 139 | Wiesław Niciński Adam Pawłowski | 12.0 7.0 | LD | KDK 1 Kutno | 47.08 | ||
119 | 12 | Jerzy Jankowiak Elżbieta Więch | 1.5 | WP | Ziemowit II Złotów | 47.02 | ||
120 | 25 | Jan Janiak Bogdan Lesiński | 7.0 4.0 | WM | NARIE Morąg-Szczytno | 47.01 | ||
121 | 148 | Paweł Anastaziak Andrzej Majkowski | 2.5 1.0 | PM | MERITUM Gdańsk | 46.99 | ||
122 | 95 | Maciej Sinkiewicz Tomasz Kuś | 2.0 2.5 | WM | BSBS I Bartoszyce | 46.75 | ||
123 | 145 | Wojciech Giżyński Marek Warda | 2.5 4.0 | KP | DOL-BY Bydgoszcz | 46.56 | ||
124 | 161 | Rajmund Wiśniewski Robert Górny | 2.5 2.5 | KP | Forta Rogowo | 46.27 | ||
125 | 46 | Stanisław Gawryszczak Adam Wszeborowski | 4.0 2.5 | PD | MOSiR Łomża Dolina Narwi | 46.07 | ||
126 | 45 | Tadeusz Laszczak Henryk Brodawski | 4.0 12.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 45.96 | ||
127 | 71 | Bogdan Zieliński Tomasz Nadolski | 4.0 2.5 | KP | Kaziki Bydgoszcz Bydgoski Klub Brydżowy | 45.96 | ||
128 | 110 | Jan Pędziński Aleksander Żelazny | 2.5 2.0 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 45.84 | ||
129 | 75 | Zofia Mikołajczyk Jadwiga Nowak | 2.5 7.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa IOR I Poznań | 45.81 | ||
130 | 99 | Krzysztof Porczyński Karol Ruszkiewicz | 4.0 4.0 | LD | INTRA Łódź | 45.78 | ||
131 | 166 | Jacek Janowski Stanisław Pająk | 18.0 12.0 | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce Senator - Dropol Starachowice | 45.66 | ||
132 | 14 | Wojciech Knioła Mariusz Błażyński | 1.0 1.0 | KP | Instalator Pelikan Szubin | 45.62 | ||
133 | 76 | Zbigniew Gruchała Marek Bruzdewicz | 2.5 2.0 | KP | Blotka Świecie | 45.54 | ||
134 | 115 | Marcin Bartoszewski Tomasz Sinkiewicz | 4.0 4.0 | WM | BSBS I Bartoszyce | 45.44 | ||
135 | 112 | Tadeusz Miesiąc Michał Górny | 1.5 1.5 | WP | UKB Kleks Szamotuły Dąbrówka VII LO Poznań | 45.38 | ||
136 | 56 | Krzysztof Pakuła Marek Kuczyński | 4.0 4.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński | 45.31 | ||
137 | 82 | Włodzimierz Kwiatkowski Ryszard Pałasz | 12.0 4.0 | WP | PAB Poznań | 45.18 | ||
138 | 72 | Tadeusz Janczurewicz Wacław Stupnicki | 2.5 2.5 | WP ZP | Bridge Club MOSiR Wałcz MEC Szczecinek | 44.97 | ||
139 | 144 | Eugeniusz Furs Grzegorz Dembiński | 4.0 4.0 | WP | KTB Konin | 44.72 | ||
140 | 169 | Leszek Szkudlarek Olga Zabulewicz | 7.0 4.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 44.66 | ||
141 | 77 | Mirosław Graczkowski Stanisław Łański | 4.0 7.0 | KP | Astor Telbud Bydgoszcz DOL-BY Bydgoszcz | 44.44 | ||
142 | 59 | Sławomir Polak Wiesław Lisowski | 2.5 7.0 | WP | Unia II Leszno | 44.16 | ||
143 | 57 | Jacek Kufel Krzysztof Kufel | 2.0 1.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa | 44.14 | ||
144 | 136 | Tatiana Kozon Tomasz Osiński | 2.5 7.0 | MA KP | Singleton Warszawa Scania I Włocławek | 44.10 | ||
145 | 20 | Marcin Dobrowolski Bartosz Wysocki | 0.5 0.5 | ZP | MEC Szczecinek | 44.09 | ||
146 | 29 | Jarosław Łosiak Jan Romot | 7.0 7.0 | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 42.99 | ||
147 | 55 | Patryk Reszczyński Mariusz Kempka | 4.0 0.5 | WM | AZS UWM Olsztyn | 42.88 | ||
148 | 146 | Stefan Masternak Marek Piechociński | 4.0 4.0 | WP | Lokator Gniezno | 42.49 | ||
149 | 163 | Przemysław Kacprzak Mirosław Szparaga | 2.0 4.0 | KP | Wodociągi Włocławek | 42.48 | ||
150 | 117 | Józef Kurnik Stanisław Dankowski | 2.5 4.0 | KP SL | Znicz Rojewo | 42.30 | ||
151 | 124 | Marek Janik Jan Pawlikaniec | 4.0 4.0 | WP LB | Sokoły Poznań SBS DAWID Nowa Sól | 41.83 | ||
152 | 142 | Adam Błachnio Marcin Mazurkiewicz | 7.0 2.0 | KP | Konkret Chełmno | 41.44 | ||
153 | 97 | Ziemowit Nowak Daniel Wesołowski | 4.0 2.0 | PM | IMPAS Sztum | 40.84 | ||
154 | 157 | Piotr Anastaziak Mirosław Szaliński | 7.0 12.0 | PM | SDK Tczew | 39.64 | ||
155 | 165 | Joanna Michalska Loretta Kałwa | 1.0 0.5 | DS | KS AZS PWR XIV Wrocław | 39.22 | ||
156 | 41 | Maria Toporowicz Alfred Sobczak | | 38.60 | ||||
157 | 173 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 2.0 2.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk | 38.16 | ||
158 | 133 | Bartosz Pędziński Marcin Szymański | 1.5 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 38.06 | ||
159 | 164 | Tadeusz Giernalczyk Szymon Rosowski | 1.5 2.0 | KP | GOK Dobre | 36.57 | ||
160 | 42 | Maciej Chrobot Daniel Fira | 1.0 1.5 | ZP | ASKO-TECH Szczecin | 35.75 | ||
161 | 131 | Jarosław Bartosiński Aleksander Kasprzak | 4.0 18.0 | PM | SDK Tczew | 35.21 | ||
162 | 69 | Edmund Reczuga Tomasz Reczuga | 4.0 2.0 | WM | Gutkowo Olsztyn Zorro12 Olsztyn | 29.84 | ||
163 | 66 | Piotr Ciak Grzegorz Probola | 4.0 7.0 | WM | Gutkowo Olsztyn PREMAR SEWIL OSBS Olsztyn | 26.71 | ||
164 | 33 | Leszek Hejne Piotr Kołuda | 4.0 13.0 | KP WP | BTG Bydgoszcz MY PO-WA Poznań | 20.94 |
Pary.4.1.0.22 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-04-29 o 9:09:45 PM