Błękitna Wstęga Odry | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 46 | Katarzyna Dufrat Justyna Żmuda | 7.0 13.0 | MA | Bridge24.pl 2 | 68.75 | 40 | 266 | ||
2 | 32 | Maciej Dorabiała Jacek Wojnarowicz | 7.0 7.0 | DS | KS AZS PWR II Wrocław | 67.16 | 38 | 251 | ||
3 | 27 | Jarosław Cieślak Jan Moszyński | 15.0 15.0 | WP | CONSUS Kalisz | 59.57 | 35 | 239 | ||
4 | 16 | Andrzej Dudzik Andrzej Lubojemski | 12.0 13.0 | MP | KETZ Super Bond -x Kraków KS Cracovia 1906 | 59.44 | 33 | 228 | ||
5 | 37 | Marek Czerepak Robert Nowicki | 9.0 15.0 | DS WP | KS AZS PWR II Wrocław DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 55.69 | 30 | 219 | ||
6 | 42 | Piotr Łopusiewicz Piotr Tuczyński | 3.0 13.0 | DS MA | RAG AZS PWR VII Wrocław Bridge24.pl | 49.04 | 28 | 211 | ||
7 | 53 | Ryszard Pałasz Karol Filipowicz | 7.0 13.0 | WP DS | RADIO-HIT COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław | 48.10 | 26 | 203 | ||
8 | 55 | Eva Bahnikova Petr Bahnik | | CZE | 47.68 | 24 | 196 | |||
9 | 72 | Grzegorz Superson Jacek Krystecki | 7.0 2.0 | MP DS | Wincor Nixdorf Cracovia TEKO KS AZS PWR V Wrocław | 44.46 | 21 | 189 | ||
10 | 52 | Ryszard Jaśkiewicz Ryszard Woliński | 7.0 9.0 | MP LB | Leskowiec Wadowice LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 44.25 | 19 | 182 | ||
11 | 35 | Paweł Szymonik Rafał Niedzielski | 5.0 7.0 | LU | INTEGRA Biała Podlaska | 40.60 | 17 | 176 | ||
12 | 31 | Maksymilian Chodacki Maciej Superson | 3.0 4.0 | SL MP | KONSTANTA Bielsko-Biała Wincor Nixdorf Cracovia | 33.42 | 14 | 170 | ||
13 | 48 | Szymon Niewiadomski Elżbieta Niewiadomska | 1.0 0.5 | DS | KS Gwardia IV Wrocław | 33.09 | 12 | 164 | ||
14 | 69 | Sammy Bałdysz Maciej Bojarski | 3.0 3.0 | DS | TEKO KS AZS PWR V Wrocław | 31.76 | 10 | 158 | ||
15 | 59 | Jakub Patreuha Zdzisław Patreuha | 1.5 3.0 | DS | BKB Pogrom Bolesławiec | 29.83 | 8 | 152 | ||
16 | 47 | Maciej Dąbrowski Andrzej Kondeja | 3.0 13.0 | MA | SKS Mazovia Warszawa KBS Legionowianin | 27.40 | 8 | 146 | ||
17 | 73 | Marek Tutka Jacek Janowski | 18.0 18.0 | SW | SPS CONSTRUCTION KIELCE HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 26.54 | 8 | 140 | ||
18 | 70 | Michał Robak Mirosław Fechner | 4.0 5.0 | DS | ERBUD AZS PWR IX Wrocław | 25.02 | 7 | 135 | ||
19 | 13 | Ihar Radziukevich Andrei Kavalenka | 7.0 4.0 | PD | Katok SL Mińsk | 21.87 | 7 | 130 | ||
20 | 45 | Marek Woźniak Jan Sikora | 3.0 12.0 | DS MA | ERBUD AZS PWR IX Wrocław AZS UW Klub | 19.65 | 6 | 125 | ||
21 | 64 | Ewa Miszewska Danuta Kazmucha | 18.0 13.0 | WP | CONNECTOR Poznań | 18.91 | 6 | 120 | ||
22 | 51 | Janusz Drozdowski Kamila Kukuła | 12.0 3.0 | DS | KS AZS PWR VIII Wrocław | 18.72 | 6 | 115 | ||
23 | 26 | Tadeusz Sobota Edmund Jas | 5.0 5.0 | SW | ŚZBS KIELCE WIST KIELCE | 18.60 | 5 | 110 | ||
24 | 33 | Cathy Bałdysz Anna Sarniak | 15.0 18.0 | MA | Bridge24.pl 2 | 17.89 | 5 | 105 | ||
25 | 28 | Marek Bałdysz Franciszek Zarzecki | 13.0 13.0 | LB DS | SINGLETON Zielona Góra KS AZS PWR II Wrocław | 17.41 | 4 | 100 | ||
26 | 71 | Arkadiusz Górzewski Grzegorz Wołowiec | 5.0 4.0 | PM | SCK IMPAS Sztum | 17.10 | 4 | 95 | ||
27 | 29 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 7.0 9.0 | MA | K2 Raszyn | 14.67 | 4 | 90 | ||
28 | 67 | Hubert Jaworowski Piotr Stopa | 13.0 13.0 | MP | TS Wisła Kraków | 13.85 | 3 | 85 | ||
29 | 23 | Józef Sławenta Jolanta Sławenta | 4.0 4.0 | DS | BKS Miles II Milicz | 12.91 | 3 | 80 | ||
30 | 78 | Mateusz Strzelczyk Michał Drankiewicz | 1.5 1.5 | DS | KS AZS PWR XV Wrocław | 11.47 | 2 | 78 | ||
31 | 38 | Renata Dancewicz Robert Stoliński | 4.0 13.0 | MA WP | SKS Mazovia Warszawa DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 10.16 | 2 | 76 | ||
32 | 12 | Zbigniew Sobczyk Aleksander Czajka | 12.0 7.0 | DS | KS Gwardia I Wrocław KBS Kolejarz III Wrocław | 6.81 | 2 | 74 | ||
33 | 34 | Przemysław Piotrowski Piotr Suchodolski | 12.0 4.0 | DS PM | RAG AZS PWR VII Wrocław GAME OVER Gdańsk | 6.45 | 1 | 72 | ||
34 | 61 | Wiesław Kubiński Paweł Litwiński | 4.0 7.0 | DS | KBS Kolejarz III Wrocław | -2.12 | 1 | 70 | ||
35 | 11 | Piotr Marcinowski Mateusz Sobczak | 3.0 4.0 | DS MA | KS AZS PWR III Wrocław AZS UW Warszawa | -2.51 | 68 | |||
36 | 17 | Kazimierz Dulas Grzegorz Jarząbek | 4.0 5.0 | DS | TEKO KS AZS PWR V Wrocław RAG AZS PWR VII Wrocław | -3.95 | 66 | |||
37 | 41 | Kazimierz Beyer Piotr Kulesza | 7.0 4.0 | DS | ŚSS Bolko I Wabrzych KS AZS PWR VIII Wrocław | -4.10 | 64 | |||
38 | 15 | Bogdan Szulejewski Tomasz Paluchowski | 18.0 13.0 | MA | INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock | -5.18 | 62 | |||
39 | 30 | Mariusz Kowalczyk Tomasz Koźlecki | 4.0 3.0 | DS | KS Turbo ARAJ FLY BACK Wrocław | -5.68 | 60 | |||
40 | 18 | Piotr Walczak Piotr Ilczuk | 19.0 18.0 | WP | CONSUS CARBON Kalisz | -8.81 | 58 | |||
41 | 43 | Przemysław Saliński Ryszard Lachowicz | 7.0 7.0 | DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | -9.63 | 56 | |||
42 | 68 | Przemysław Machowczyk Janusz Kościelny | 12.0 7.0 | WP | UKB Kleks Szamotuły | -14.07 | 54 | |||
43 | 14 | Marcin Wasłowicz Dawid Barzyk | 1.5 1.5 | PM DS | LOS Gdynia KS AZS PWR XIV Wrocław | -16.89 | 52 | |||
44 | 66 | Marian Szymonowicz Lech Warężak | 7.0 7.0 | DS | BKB Bolesławiec | -17.45 | 50 | |||
45 | 36 | Barbara Radomska Ryszard Rolka | 3.0 4.0 | DS | KS Gwardia VIK Wrocław KS Gwardia Wrocław | -18.30 | 48 | |||
46 | 50 | Patryk Patreuha Roland Lippik | 1.5 4.0 | DS | BKB Pogrom Bolesławiec KS Gwardia V Strachota Wrocław | -19.81 | 46 | |||
47 | 24 | Mateusz Stępiński Krzysztof Mielnik | 5.0 5.0 | MA PM | AZS UW Warszawa SDK Tczew | -21.58 | 44 | |||
48 | 74 | Dominika Piesiewicz Zuzanna Moszczyńska | 2.5 3.0 | MA | AZS UW Warszawa VII | -22.60 | 42 | |||
49 | 40 | Zofia Bałdysz Anna Maduzia | 2.0 2.0 | DS ZP | BKB Pogrom Bolesławiec MATOPOS Szczecinek | -23.07 | 40 | |||
50 | 39 | Anna Burda Agnieszka Piesiewicz | 2.0 1.5 | MP MA | Jordanów Rabka-Zdrój Kraków AZS UW Warszawa V | -23.21 | 38 | |||
51 | 25 | Tomasz Freitag Andrzej Aleksandrzak | 4.0 13.0 | WP | UKB Kleks Szamotuły | -24.11 | 36 | |||
52 | 79 | Kacper Kacperski Paweł Szymaszczyk | 3.0 7.0 | MA | AZS UW Warszawa | -25.90 | 34 | |||
53 | 77 | Norbert Wolski Agnieszka Skrybant-Jaworska | 2.0 3.0 | DS | PROMOST KS AZS PWR X Wrocław | -28.26 | 32 | |||
54 | 58 | Grzegorz Debita Robert Księżopolski | 3.0 4.0 | DS | KS AZS PWR VIII Wrocław | -30.42 | 30 | |||
55 | 63 | Wojciech Lubas Marian Ganicz | 4.0 2.0 | DS | KBS Kolejarz I Wrocław KBS Kolejarz Wrocław | -31.15 | 28 | |||
56 | 57 | Kazimierz Komorowicz Ireneusz Pikulski | 3.0 4.0 | DS | KS Gwardia II Wrocław | -32.42 | 26 | |||
57 | 54 | Jadwiga Pęcherzewska Leszek Pęcherzewski | 1.5 5.0 | MA | GOK Bielsk MASOVIA Płock | -35.59 | 24 | |||
58 | 56 | Tomasz Czajer Krzysztof Pakuła | 12.0 7.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński | -39.71 | 22 | |||
59 | 22 | Paul Kokot Joanna Kokot | 0.5 | DS | BKS Miles II Milicz | -39.87 | 20 | |||
60 | 76 | Agnieszka Chudy Agata Chojnicka | 3.0 1.5 | DS | TEKO KS AZS PWR V Wrocław | -40.22 | 18 | |||
61 | 44 | Tytus Bisping Krzysztof Zając | 5.0 4.0 | MP LD | Singleton Kraków AZS Politechnika Łódzka | -40.71 | 16 | |||
62 | 19 | Urszula Kędzierska Andrzej Szepczyński | 4.0 2.0 | MA | K2 Delta Raszyn | -41.92 | 14 | |||
63 | 20 | Łukasz Pląder Marcin Dobrowolski | 2.0 2.5 | MP ZP | MTS Piast - CKiS Skawina II MATOPOS Szczecinek | -50.60 | 12 | |||
64 | 49 | Anna Makarewicz Tadeusz Luzak | 1.5 12.0 | MA | SKS Mazovia Warszawa KBS Legionowianin | -50.75 | 10 | |||
65 | 62 | Marek Rużyło Kazimierz Bednarek | 4.0 7.0 | DS | MKS Rokita Brzeg Dolny MKS Zakrzów Wrocław | -53.34 | 8 | |||
66 | 60 | Ewa Dziekańska Krzysztof Dziekański | 7.0 7.0 | DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | -63.44 | 6 | |||
67 | 80 | Ryszard Wiącek Tomasz Wiącek | 1.5 | DS | KS Gwardia III Wrocław | -92.65 | 4 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-05-24 o 21:37:49