VI Kongresowy Turniej Par - miksty | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 51 | Marta Sikora Adam Walczyński | 1.5 4.0 | K | PM | GAME OVER Gdańsk | 65.74 | 58 | 200 | |
2 | 89 | Sviatlana Badrankova Andrei Arlovich | 4.0 13.0 | K | PD | Katok SL Mińsk | 62.33 | 55 | 188 | |
3 | 50 | Justyna Żmuda Dominik Filipowicz | 13.0 17.0 | KJ | MA WP | Bridge24.pl 2 CONSUS Kalisz | 61.58 | 52 | 178 | |
4 | 87 | Ewa Banaszkiewicz Włodzimierz Starkowski | 15.0 21.0 | K | MA DS | BATMIX AZS UW Warszawa KS AZS PWR I Wrocław | 60.71 | 49 | 169 | |
5 | 30 | Anna Sarniak Tomasz Sielicki | 18.0 4.0 | K | MA | Bridge24.pl 2 | 60.13 | 46 | 161 | |
6 | 62 | Halina Borewicz Andrzej Borewicz | 7.0 7.0 | KN N | MA | Singleton Warszawa | 59.82 | 44 | 153 | |
7 | 34 | Aleksandra Jarosz Sławomir Niajko | 4.0 9.0 | KJ J | WP | DĄBRÓWKA SENIOR Poznań CONNECTOR Poznań | 59.63 | 41 | 146 | |
8 | 54 | Małgorzata Kurkowska Michał Wróbel | 1.0 3.0 | KJ | PM MA | GAME OVER Gdańsk Domwaluty.pl Warszawa | 59.16 | 38 | 139 | |
9 | 77 | Paulina Klimentowska Włodzimierz Ilnicki | 7.0 15.0 | K S | MA | K2 - Oldersi Raszyn Singleton Warszawa | 59.13 | 36 | 132 | |
10 | 82 | Elena Shokhan Pavel Klebanovich | 5.0 4.0 | K | PD | Elektrociepłownia Białystok - Spektr | 58.62 | 33 | 126 | |
11 | 26 | Olga Długosz Piotr Zatorski | 3.0 15.0 | KJ | MP SW | MTS Piast - CKiS Skawina II SPS CONSTRUCTION KIELCE | 58.54 | 30 | 120 | |
12 | 61 | Ewa Miszewska Jakub Wojcieszek | 18.0 15.0 | K J | WP MA | CONNECTOR Poznań BATMIX AZS UW Warszawa | 58.00 | 28 | 115 | |
13 | 39 | Aleksandra Byra Waldemar Sroczyński | 1.5 7.0 | KJ | MP LB | UKS Jocker Oświęcim LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 57.97 | 25 | 110 | |
14 | 52 | Marta Gackowska Jacek Gackowski | 5.0 7.0 | K | KP | Konkret Chełmno | 57.83 | 22 | 105 | |
15 | 46 | Grażyna Busse Sławomir Zawiślak | 9.0 21.0 | K | WP | RADIO-HIT CONNECTOR Poznań | 57.41 | 20 | 100 | |
16 | 19 | Larysa Kuzniatsova Aleh Tsimakhovich | 2.0 7.0 | KS | PD | Katok SL Mińsk | 57.37 | 17 | 95 | |
17 | 25 | Renata Neronowicz Sławomir Olech | 12.0 18.0 | K | MA LU | Singleton Warszawa TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 57.14 | 14 | 90 | |
18 | 59 | Veronika Romashova Alexander Nekhoroshev | 6.0 5.0 | K | RUS PD | Elektrociepłownia Białystok - Spektr | 56.65 | 12 | 85 | |
19 | 81 | Wiesława Kasperek Bogusław Gierulski | 3.0 21.0 | K | WM | ZORRO-14 Olsztyn SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo | 56.46 | 12 | 80 | |
20 | 31 | Renata Wajdowicz Józef Pochroń | 12.0 19.0 | K N | PK WP | SKOBUD Tarnobrzeg KS UNIA WINKHAUS Leszno | 56.12 | 11 | 75 | |
21 | 42 | Agnieszka Sławenta Piotr Wiankowski | 3.0 13.0 | K | PM MA | LOS Gdynia AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 56.10 | 11 | 70 | |
22 | 49 | Gabriela Gnacińska Witold Kaliński | 7.0 12.0 | KN N | PM | FALC-MEDYCYNA Gdańsk | 56.02 | 10 | 65 | |
23 | 74 | Łucja Frąckowiak-Iwanicka Stanisław Iwanicki | 5.0 5.0 | KS S | LB | GKT NAFTA Zielona Góra | 55.79 | 10 | 60 | |
24 | 28 | Anna Burda Piotr Tuszyński | 2.0 24.0 | KJ | MP LB | Jordanów Rabka-Zdrój Kraków LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 55.62 | 9 | 55 | |
25 | 43 | Sandra Różańska Piotr Nawrocki | 2.5 13.0 | K | MA | MILAN CPK Milanówek AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 55.40 | 9 | 50 | |
26 | 55 | Danuta Krupnik Jerzy Razik | 5.0 13.0 | K | MA ZP | MASOVIA Płock ZOIM Szczecin | 54.78 | 8 | 45 | |
27 | 75 | Juste Rotomskyte Erikas Vainikonis | 1.5 7.0 | K | PD | 54.39 | 8 | 40 | ||
28 | 21 | Ekaterina Dobrushina Vjatekeslav Ungakov | 6.0 6.0 | K | RUS | 53.84 | 7 | 35 | ||
29 | 17 | Grażyna Brewiak Adam Błachnio | 18.0 9.0 | K | MA KP | INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock Konkret Chełmno | 53.64 | 7 | 30 | |
30 | 80 | Monika Sautaux Radosław Szczepański | 3.0 18.0 | K | MP KP | Singleton Kraków Jantar Toruń | 53.56 | 6 | 25 | |
31 | 35 | Danuta Żabicka Kazimierz Omernik | 5.0 19.0 | K S | PM | FALC-MEDYCYNA Gdańsk ANDRZEJKI Gdańsk | 53.34 | 6 | 20 | |
32 | 65 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 7.0 9.0 | K | MA | K2 Raszyn | 53.01 | 6 | 15 | |
33 | 20 | Karina Drobiniak Mirosław Całka | 4.0 3.0 | KS S | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 52.78 | 5 | 10 | |
34 | 41 | Jadwiga Nowak Sławomir Henclik | 7.0 18.0 | KN | WP PM | IOR II Poznań ANDRZEJKI Gdańsk | 52.75 | 5 | 5 | |
35 | 36 | Renata Dancewicz Przemysław Janiszewski | 4.0 18.0 | K | MA SL | SKS Mazovia Warszawa SILESIA I Gliwice | 52.61 | 4 | ||
36 | 92 | Danuta Kazmucha Krzysztof Martens | 13.0 24.0 | KJ S | WP | CONNECTOR Poznań CONSUS Kalisz | 52.27 | 4 | ||
37 | 56 | Elżbieta Czekaj Dariusz Bogucki | 7.0 13.0 | K | PM | DARLES SANTERM Gdańsk ANDRZEJKI Gdańsk | 51.86 | 3 | ||
38 | 11 | Aneta Jarmocik-Buze Włodzimierz Buze | 4.0 18.0 | K S | ZP MA | PIĄTECZEK Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 51.83 | 3 | ||
39 | 94 | Ewa Kater Tom Townsend | 7.0 18.0 | K | MA | K2 - Oldersi Raszyn | 51.63 | 2 | ||
40 | 44 | Grażyna Płocka Kazimierz Dominiak | 7.0 | K S | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe KOSMETERIA Żukowo | 51.39 | 2 | ||
41 | 13 | Agata Chojnicka Krzysztof Mielnik | 2.0 5.0 | KJ J | DS PM | TEKO KS AZS PWR V Wrocław SDK Tczew | 51.21 | 1 | ||
42 | 47 | Dominika Piotrowska Marek Witek | 2.0 19.0 | KJ | DS SL | TEKO KS AZS PWR V Wrocław KONSTANTA Bielsko-Biała | 51.15 | 1 | ||
43 | 93 | Dorota Tokaj-Wojtczuk Rafał Wojtczuk | 5.0 7.0 | K | MA | ABNEGAT Warszawa | 50.52 | |||
44 | 57 | Monika Suchodolska Tomasz Winciorek | 1.5 18.0 | KJ | PM DS | GAME OVER Gdańsk COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław | 49.84 | |||
45 | 64 | Barbara Jarota Jarosław Romaniuk | 7.0 7.0 | K S | MA | Singleton Warszawa | 49.60 | |||
46 | 73 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 2.5 3.0 | K | PM | WRÓBLE Gdańsk | 49.58 | |||
47 | 18 | Galina Koroleva Pavel Shpak | 6.0 | K | PD BLR | 49.42 | ||||
48 | 79 | Elżbieta Wróblewska Kazimierz Puczyński | 4.0 13.0 | KS N | MA | MILAN CPK Milanówek GOS Nadarzyn-Bogorya II | 48.38 | |||
49 | 23 | Justyna Graniczny Przemysław Kacprzak | 3.0 | K | KP | Makoma Włocławek | 48.35 | |||
50 | 38 | Aleksandra Talaczek Edmund Czubak | 1.5 7.0 | KJ S | MA | AZS UW Warszawa V BATMIX AZS UW Warszawa | 47.98 | |||
51 | 29 | Iwona Larssen Magnus Larssen | 6.0 6.0 | K | NOR | 47.83 | ||||
52 | 67 | Zofia Mikołajczyk Marek Sosiński | 3.0 5.0 | K | WP | System Poznań DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 47.77 | |||
53 | 37 | Anna Maduzia Marcin Dobrowolski | 2.0 2.5 | KJ | ZP | MATOPOS Szczecinek | 47.21 | |||
54 | 12 | Katarzyna Tyszkiewicz Aleksander Kasprzak | 3.0 18.0 | KJ S | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe SDK Tczew | 47.05 | |||
55 | 69 | Barbara Batkiewicz Mirosław Sady | 7.0 9.0 | KS | MP | Singleton Kraków Dyktator Kraków | 46.21 | |||
56 | 14 | Maria Tomczewska Jacek Lew | 7.0 13.0 | K S | PM | WIMPEL Gdańsk | 46.18 | |||
57 | 70 | Anna Mandecka Krzysztof Latoszewski | 7.0 7.0 | KS S | MA | Singleton Warszawa | 45.75 | |||
58 | 53 | Magdalena Wąsowska Andrzej Kulikowski | 1.5 4.0 | KS N | PM | K.SN START Gdynia BUDMOR Władysławowo | 45.68 | |||
59 | 78 | Elżbieta Twardowska Maksymilian Chodacki | 2.0 3.0 | KJ J | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 45.66 | |||
60 | 90 | Olga Zabulewicz Leszek Szkudlarek | 4.0 7.0 | K | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 45.30 | |||
61 | 86 | Marta Maj-Rudnicka Andrzej Kozikowski | 13.0 13.0 | K | LD | KDK1 Kutno A-Media Sieradz | 45.17 | |||
62 | 58 | Elżbieta Wesołowska Jacek Kuśmierz | 7.0 4.0 | KN | PM | CKiS Pruszcz Gdański | 45.08 | |||
63 | 66 | Joanna Michalska Łukasz Witkowski | 1.5 7.0 | KJ J | DS SW | TEKO KS AZS PWR V Wrocław SPS CONSTRUCTION KIELCE | 44.67 | |||
64 | 71 | Barbara Boros Janusz Warchoł | 1.5 4.0 | KS N | PM | MIKADO Gdańsk ALISON TEAM Gdańsk | 44.60 | |||
65 | 84 | Sviatlana Aleinikova Alexander Zhukov | 7.0 | K | PD | Katok SL Mińsk | 44.18 | |||
66 | 32 | Agnieszka Szczypczyk Mateusz Sobczak | 4.0 4.0 | KJ J | MP MA | MTS Piast - CKiS Skawina II AZS UW Warszawa | 44.18 | |||
67 | 27 | Ewa Tutaj Adolf Bocheński | 4.0 12.0 | KS S | WM | Gutkowo Olsztyn OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński | 44.04 | |||
68 | 76 | Zofia Szuchnik Jerzy Cel | 3.0 3.0 | KN N | MA | Hefajstos Otwock | 43.57 | |||
69 | 48 | Maria Domagałło Mieczysław Manik | 0.5 2.0 | KS S | PM ZP | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ŚMIAŁY Police | 43.28 | |||
70 | 88 | Alicja Mosiałek Maciej Superson | 1.0 4.0 | KJ J | MP | UKS Olimpia Dwójka Kraków Wincor Nixdorf Cracovia | 43.13 | |||
71 | 63 | Zofia Czarnecka Zbigniew Prasek | 2.0 4.0 | KS | PM | ALISON TEAM Gdańsk WRÓBLE Gdańsk | 43.08 | |||
72 | 33 | Joanna Łata Krystian Bojeczko | | KJ J | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 42.94 | |||
73 | 72 | Katarzyna Paluchowska Bogusław Pawszak | 1.5 12.0 | K | MA | MILAN CPK Milanówek KS Wesoła Warszawa | 42.88 | |||
74 | 15 | Elżbieta Pasiuk Andrzej Michałowski | 1.5 3.0 | K S | MA PM | ZAGRAJ.PL Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 42.87 | |||
75 | 91 | Marta Janeczek Andrzej Bunikowski | 7.0 18.0 | K | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 42.49 | |||
76 | 85 | Barbara Falkowska Sylwester Cieślak | 4.0 9.0 | KN | PM MA | Słupskie Towarzystwo Brydżowe KS Wesoła Warszawa | 42.23 | |||
77 | 22 | Ewa Mielcarzewicz Stanisław Janik | 4.0 12.0 | KS | WP LB | System Poznań Kart-El Gorzów | 42.12 | |||
78 | 68 | Magdalena Niebuda Dariusz Podfigurny | 1.5 3.0 | K | MA PM | Domwaluty.pl Warszawa MERITUM Gdańsk | 40.54 | |||
79 | 40 | Hanna Tisler Stanisław Surmacz | 1.5 | K | PM NZ | SMBS KOCIEWIE BĄCZEK Skarszewy | 40.27 | |||
80 | 16 | Marta Ozimek Janusz Kobylarski | 1.5 3.0 | KJ | PM | LOS Gdynia FALC-MEDYCYNA Gdańsk | 38.83 | |||
81 | 83 | Alison Nissen Roman Rudnicki | 1.5 1.5 | K | PM | ALISON TEAM Gdańsk | 34.93 | |||
82 | 24 | Mirosława Trella Stanisław Bednarczyk | 2.0 4.0 | K S | PM | BUSOLA Wejherowo | 34.22 | |||
83 | 60 | Marta Wójcik Marcin Osmański | 2.0 3.0 | KJ | MA PM | AZS UW Warszawa VIII | 33.11 | |||
84 | 45 | Barbara Wesołowska Erwin Lindenau | | K | NZ | 26.19 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-23 o 11:30:06