XI Kongresowy Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 58 | Aleh Tsimakhovich Ihar Radziukevich | 7.0 7.0 | | PD | Katok SL Mińsk | 64.67 | 71 | 270 | |
2 | 56 | Roman Wachowiak Stanisław Janik | 18.0 12.0 | | KP LB | Chemik Bydgoszcz Kart-El Gorzów | 62.74 | 68 | 255 | |
3 | 74 | Piotr Zatorski Przemysław Janiszewski | 15.0 18.0 | | SW SL | SPS CONSTRUCTION KIELCE SILESIA I Gliwice | 61.31 | 64 | 243 | |
4 | 48 | Karol Szwenkel Tomasz Osiński | 7.0 9.0 | | KP MA | Jantar Toruń MKS HONESTA Przasnysz | 60.76 | 62 | 232 | |
5 | 89 | Józef Pochroń Zbigniew Skibicki | 19.0 4.0 | N S | WP PM | KS UNIA WINKHAUS Leszno KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 60.67 | 59 | 223 | |
6 | 86 | Krzysztof Martens Dominik Filipowicz | 24.0 17.0 | S | WP | CONSUS Kalisz | 59.76 | 56 | 215 | |
7 | 27 | Stanisław Bujała Czesław Gruszecki | 2.5 1.0 | S S | PM | AZS PJWSTK Gdańsk | 59.71 | 53 | 207 | |
8 | 30 | Piotr Nawrocki Piotr Wiankowski | 13.0 13.0 | | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 59.47 | 51 | 200 | |
9 | 104 | Bogusław Gierulski Frank Svindahl | 21.0 1.5 | | WM MA | SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo BATMIX AZS UW Warszawa | 58.95 | 48 | 193 | |
10 | 51 | Adam Lonski Krzysztof Mielnik | 5.0 5.0 | J J | PM | SDK Tczew | 58.89 | 45 | 186 | |
11 | 31 | Andrei Kavalenka Andrei Sotnikau | 4.0 3.0 | | PD | Katok SL Mińsk | 58.65 | 42 | 180 | |
12 | 45 | Bogdan Radwański Jan Kudelski | 4.0 5.0 | N | MA | Bard 13 MILAN CPK Milanówek | 58.57 | 40 | 174 | |
13 | 92 | Adam Kozłowski Grzegorz Rojewski | 12.0 12.0 | | LB KP | Kart-El Gorzów Chemik Bydgoszcz | 58.11 | 37 | 168 | |
14 | 79 | Piotr Tuszyński Waldemar Sroczyński | 24.0 7.0 | | LB | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 57.29 | 34 | 162 | |
15 | 19 | Elena Shokhan Pavel Klebanovich | 5.0 4.0 | K | PD | Elektrociepłownia Białystok - Spektr | 56.95 | 31 | 156 | |
16 | 85 | Ewa Miszewska Ryszard Sakowicz | 18.0 13.0 | K | WP LB | CONNECTOR Poznań LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 56.90 | 29 | 150 | |
17 | 73 | Marek Barylewski Cezary Krzemiński | 18.0 18.0 | | MA PM | MBIKE Rowery Warszawa FESTIWAL Słupsk | 56.34 | 26 | 144 | |
18 | 90 | Grzegorz Bajek Maciej Wręczycki | 7.0 15.0 | | DS | COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław | 56.13 | 23 | 138 | |
19 | 11 | Jeremi Stępiński Ervin Otvosi | 19.0 7.0 | S | PM | 56.08 | 20 | 132 | ||
20 | 34 | Ewa Banaszkiewicz Mirosław Szaliński | 15.0 12.0 | K | MA PM | BATMIX AZS UW Warszawa SDK Tczew | 55.93 | 17 | 126 | |
21 | 28 | Katarzyna Perkowska Aleksander Krych | 1.5 7.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa VII Singleton Warszawa | 55.86 | 15 | 120 | |
22 | 29 | Ekaterina Dobrushina Vjatekeslav Ungakov | 6.0 6.0 | K | RUS | 55.84 | 14 | 114 | ||
23 | 101 | Maksymilian Chodacki Mateusz Sobczak | 3.0 4.0 | J J | SL MA | KONSTANTA Bielsko-Biała AZS UW Warszawa | 55.77 | 14 | 108 | |
24 | 83 | Jacek Leśniczak Robert Nowicki | 13.0 15.0 | S | LB WP | Kart-El Gorzów DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 55.74 | 13 | 102 | |
25 | 65 | Ryszard Jaśkiewicz Kazimierz Sługocki | 7.0 12.0 | S | MP LB | Leskowiec Wadowice WDK Bez Atu Wolsztyn | 55.20 | 13 | 96 | |
26 | 42 | Aneta Jarmocik-Buze Włodzimierz Buze | 4.0 18.0 | K S | ZP MA | PIĄTECZEK Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 55.15 | 12 | 90 | |
27 | 75 | Wojciech Strzemecki Andrzej Jaszczak | 18.0 13.0 | | PK MA | Elektromontaż Rzeszów Domwaluty.pl Warszawa | 54.99 | 12 | 84 | |
28 | 17 | Gabriela Gnacińska Janusz Kobylarski | 7.0 3.0 | KN | PM | FALC-MEDYCYNA Gdańsk | 54.75 | 11 | 78 | |
29 | 60 | Jerzy Rozenberg Kazimierz Wołowiec | 2.5 4.0 | S | PM | PRZYSTAŃ Juszkowo CKiS Pruszcz Gdański | 54.64 | 11 | 72 | |
30 | 110 | Włodzimierz Starkowski Kazimierz Omernik | 21.0 19.0 | S | DS PM | KS AZS PWR I Wrocław ANDRZEJKI Gdańsk | 53.76 | 10 | 66 | |
31 | 106 | Anna Maduzia Marcin Dobrowolski | 2.0 2.5 | KJ | ZP | MATOPOS Szczecinek | 53.57 | 10 | 60 | |
32 | 59 | Ryszard Konopka Michał Górski | 12.0 7.0 | S | PM LD | FESTIWAL Słupsk INWIT Pabianice | 53.56 | 9 | 54 | |
33 | 107 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 5.0 7.0 | | WP | OAZA Kórnik | 53.11 | 9 | 48 | |
34 | 97 | Grażyna Brewiak Andrzej Bunikowski | 18.0 18.0 | K | MA PM | INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock DARLES SANTERM Gdańsk | 52.81 | 9 | 42 | |
35 | 109 | Bogusław Pawszak Edward Bednarczyk | 12.0 5.0 | | MA PM | KS Wesoła Warszawa Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 52.77 | 8 | 36 | |
36 | 44 | Stanisław Pająk Janusz Gawęcki | 12.0 18.0 | | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW | 52.75 | 8 | 30 | |
37 | 39 | Dariusz Bogucki Przemysław Błaszczyk | 13.0 13.0 | | PM LD | ANDRZEJKI Gdańsk KDK1 Kutno | 52.63 | 7 | 24 | |
38 | 63 | Aleksander Jezioro Karol Mykietyn | 21.0 18.0 | N N | MP DS | TS Wisła Kraków COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław | 52.44 | 7 | 18 | |
39 | 76 | Sławomir Henclik Krzysztof Sikorski | 18.0 18.0 | S | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 52.40 | 6 | 12 | |
40 | 38 | Tomasz Winciorek Piotr Walczak | 18.0 19.0 | | DS WP | COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław CONSUS CARBON Kalisz | 52.37 | 6 | 6 | |
41 | 61 | Monika Suchodolska Marta Janeczek | 1.5 7.0 | KJ K | PM | GAME OVER Gdańsk DARLES SANTERM Gdańsk | 52.13 | 5 | ||
42 | 20 | Wit Klapper Aleksander Swatler | 21.0 13.0 | S S | MP ZP | KS Cracovia 1906 ZZBS Szczecin | 52.10 | 5 | ||
43 | 16 | Jarosław Drewing Krzysztof Firkus | 4.0 4.0 | | PM | KOSMETERIA Żukowo | 52.01 | 4 | ||
44 | 91 | Ewa Mielcarzewicz Jadwiga Nowak | 4.0 7.0 | KS KN | WP | System Poznań IOR II Poznań | 51.82 | 4 | ||
45 | 14 | Andrzej Kondeja Zbigniew Niedziałkowski | 13.0 5.0 | S | MA | KBS Legionowianin DRYL TEAM Warszawa | 51.73 | 3 | ||
46 | 55 | Zofia Mikołajczyk Stanisław Zakrzewski | 3.0 13.0 | K S | WP | System Poznań OAZA Kórnik | 51.68 | 3 | ||
47 | 95 | Michał Tuszyński Mirosław Sady | 3.0 9.0 | | MP | Singleton Kraków Dyktator Kraków | 51.41 | 2 | ||
48 | 70 | Paweł Chindelewicz Aleksander Kasprzak | 12.0 18.0 | S | MA PM | MBIKE Rowery Warszawa SDK Tczew | 50.79 | 2 | ||
49 | 88 | Wiesława Kasperek Jerzy Kajzer | 3.0 3.0 | K S | WM PM | ZORRO-14 Olsztyn Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 50.79 | 1 | ||
50 | 68 | Danuta Kazmucha Cezary Serek | 13.0 9.0 | KJ | WP | CONNECTOR Poznań | 50.78 | 1 | ||
51 | 62 | Julian Jurski Jerzy Kurzawski | 7.0 5.0 | N S | KP | Lambda Toruń | 50.44 | |||
52 | 108 | Agnieszka Chudy Agata Chojnicka | 3.0 2.0 | KJ KJ | DS | TEKO KS AZS PWR V Wrocław | 50.14 | |||
53 | 96 | Valery Kanstantsinau Alexander Nekhoroshev | 3.0 5.0 | | PD | Mińsk Elektrociepłownia Białystok - Spektr | 50.02 | |||
54 | 54 | Tadeusz Wasilewski Eugeniusz Seichter | 5.0 7.0 | S S | KP | Forta Rogowo Lambda Toruń | 49.96 | |||
55 | 37 | Tomasz Paluchowski Mirosław Rafalski | 13.0 18.0 | | MA SW | INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 49.70 | |||
56 | 78 | Andrzej Górzyński Mirosław Miłaszewski | 5.0 18.0 | S S | DS | RAG AZS PWR VII Wrocław | 49.64 | |||
57 | 64 | Grażyna Busse Sławomir Zawiślak | 9.0 21.0 | K | WP | RADIO-HIT CONNECTOR Poznań | 49.53 | |||
58 | 36 | Andrzej Lućko Grzegorz Superson | 18.0 7.0 | S | MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 49.39 | |||
59 | 102 | Jakub Wojcieszek Sławomir Niajko | 15.0 9.0 | J J | MA WP | BATMIX AZS UW Warszawa CONNECTOR Poznań | 49.25 | |||
60 | 53 | Wojciech Okuniewski Dominik Krajnik | 1.0 0.5 | J J | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 49.23 | |||
61 | 40 | Stanisław Brzozowski Zdzisław Stawski | 7.0 4.0 | N N | PM | KONRADIA Gdańsk | 48.39 | |||
62 | 81 | Sławomir Olech Tadeusz Kaczanowski | 18.0 19.0 | S | LU WP | TERMOCHEM CHEMIK Puławy KS UNIA WINKHAUS Leszno | 48.09 | |||
63 | 26 | Jacek Batóg Zbigniew Lasocki | 5.0 9.0 | S | ZP | ASKO-TECH Szczecin RYSIE Szczecin | 47.63 | |||
64 | 23 | Jolanta Wiśniewska Sławomir Wiśniewski | 2.5 2.5 | K | MA | DT Seniorzy Płock | 47.60 | |||
65 | 41 | Jerzy Pietrusza Monika Sautaux | 4.0 3.0 | K | MP | Singleton Kraków | 47.39 | |||
66 | 87 | Marta Maj-Rudnicka Kamila Szczepańska | 13.0 9.0 | K K | LD | KDK1 Kutno | 47.30 | |||
67 | 67 | Marta Wójcik Marcin Szymański | 2.0 2.5 | KJ J | MA WP | AZS UW Warszawa VIII Dąbrówka Gimbaza Poznań | 46.80 | |||
68 | 12 | Maria Tomczewska Iwona Larssen | 7.0 6.0 | K K | PM NOR | WIMPEL Gdańsk | 46.68 | |||
69 | 99 | Zbigniew Pinkiewicz Witold Kaliński | 15.0 12.0 | N N | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe FALC-MEDYCYNA Gdańsk | 46.45 | |||
70 | 13 | Dariusz Zieliński Zdzisław Jędrzejczak | 3.0 3.0 | S | PM | MERITUM Gdańsk | 46.41 | |||
71 | 72 | Larysa Kuzniatsova Veronika Romashova | 2.0 6.0 | KS K | PD RUS | 46.03 | ||||
72 | 15 | Lechosław Suszka Janusz Liwosz | 4.0 4.0 | S | PM | FALC-MEDYCYNA Gdańsk | 45.85 | |||
73 | 77 | Aldona Chrenowska Aleksander Chrenowski | 3.0 13.0 | KS S | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 45.66 | |||
74 | 33 | Leszek Szkudlarek Elżbieta Czekaj | 7.0 7.0 | K | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 45.66 | |||
75 | 57 | Andrzej Malinowski Ryszard Kamiński | 4.0 3.0 | N S | PM | KONRADIA Gdańsk | 45.47 | |||
76 | 71 | Jacek Lew Krzysztof Antas | 13.0 19.0 | S S | PM WP | WIMPEL Gdańsk KS UNIA WINKHAUS Leszno | 44.86 | |||
77 | 105 | Wiesław Teresiński Zachariasz Hupało | 4.0 3.0 | N S | LU KP | YAMIT Zamość | 44.51 | |||
78 | 69 | Marek Niesłuchowski Marek Kryniewski | 4.0 5.0 | S | PM | SPÓJNIA Gdańsk FALC-MEDYCYNA Gdańsk | 44.48 | |||
79 | 21 | Elżbieta Wesołowska Marcin Kut | 7.0 5.0 | KN | PM | CKiS Pruszcz Gdański KOSMETERIA Żukowo | 43.63 | |||
80 | 80 | Sylwester Walerowicz Marek Witek | 15.0 19.0 | S | PM SL | SDK Tczew KONSTANTA Bielsko-Biała | 43.59 | |||
81 | 84 | Antoni Sękowski Waldemar Warzała | 18.0 7.0 | N | PM | ALFA-COMPENSA Gdynia Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 43.51 | |||
82 | 103 | Stig Gahlemshavo Magnus Larssen | 6.0 6.0 | | NOR | 43.51 | ||||
83 | 93 | Władysław Baś Zofia Szuchnik | 2.0 3.0 | N KN | MA | KAM BEK Warszawa Hefajstos Otwock | 43.41 | |||
84 | 25 | Sebastian Piepióra Agnieszka Sławenta | 7.0 3.0 | K | PM | DARLES SANTERM Gdańsk LOS Gdynia | 43.01 | |||
85 | 46 | Mariusz Bielski Leszek Falkowski | 3.0 12.0 | | KP | Chemik II Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz | 42.70 | |||
86 | 49 | Sylwester Cieślak Marek Pietrzak | 9.0 3.0 | | MA PM | KS Wesoła Warszawa Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 42.53 | |||
87 | 50 | Maria Domagałło Mieczysław Manik | 0.5 2.0 | KS S | PM ZP | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ŚMIAŁY Police | 42.41 | |||
88 | 35 | Adam Walczyński Marta Sikora | 4.0 1.5 | K | PM | GAME OVER Gdańsk | 41.93 | |||
89 | 43 | Andrzej Kozikowski Marek Błaszkowski | 13.0 4.0 | | LD | A-Media Sieradz | 41.35 | |||
90 | 100 | Łucja Frąckowiak-Iwanicka Stanisław Iwanicki | 5.0 5.0 | KS S | LB | GKT NAFTA Zielona Góra | 41.16 | |||
91 | 82 | Katarzyna Klimkiewicz Krzysztof Przybielski | 2.5 3.0 | K | PM | WRÓBLE Gdańsk MERITUM Gdańsk | 40.44 | |||
92 | 94 | Sławomir Hennig Marek Kiełczewski | 1.0 1.0 | | PM | CKiS Pruszcz Gdański PRZYSTAŃ Juszkowo | 40.24 | |||
93 | 66 | Wacław Janicki Dariusz Borysow | 15.0 5.0 | N N | PM KP | SDK Tczew BIN Aleksandrów Kujawski | 40.01 | |||
94 | 22 | Tomasz Klimkiewicz Robert Krawczyk | 3.0 3.0 | | PM | WRÓBLE Gdańsk | 39.16 | |||
95 | 32 | Justyna Żmuda Renee Markovic | 13.0 6.0 | KJ K | MA AUS | Bridge24.pl 2 | 38.65 | |||
96 | 98 | Marek Janota Jerzy Cel | 1.0 3.0 | S N | MA | KAM BEK Warszawa Hefajstos Otwock | 37.85 | |||
97 | 18 | Renata Dancewicz Anna Mandecka | 4.0 7.0 | K KS | MA | SKS Mazovia Warszawa Singleton Warszawa | 37.69 | |||
98 | 47 | Jacek Ciechomski Edmund Czubak | 18.0 7.0 | S | SW MA | SPS CONSTRUCTION KIELCE BATMIX AZS UW Warszawa | 37.15 | |||
99 | 52 | Wojciech Gardziński Eliza Gardzińska | 1.5 1.5 | K | MA | DT Seniorzy Płock | 36.63 | |||
100 | 24 | Katarzyna Dufrat Keiko Otvosi | 7.0 6.0 | K K | MA AUS | Bridge24.pl 2 | 33.96 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-26 o 14:39:25