IV Kongresowy Turniej Par | |||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 24 | Piotr Walczak Marek Witek | 19.0 21.0 | S | WP SL | CONSUS CARBON Kalisz KONSTANTA Bielsko-Biała | 63.72 | 228 | 360 | ||
2 | 98 | Monika Sautaux Radosław Szczepański | 3.0 18.0 | K | MP WP | Singleton Kraków CONSUS CARBON Kalisz | 62.99 | 224 | 345 | ||
3 | 27 | Bogusław Gierulski Jerzy Skrzypczak | 21.0 21.0 | | WP | RAL Poznań | 62.56 | 220 | 334 | ||
4 | 133 | Michał Wróbel Jacek Sikora | 3.0 4.0 | | MA PM | Domwaluty.pl Warszawa DARLES SANTERM Gdańsk | 61.57 | 216 | 325 | ||
5 | 101 | Piotr Tuszyński Ryszard Sakowicz | 24.0 15.0 | S | LB | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 60.88 | 212 | 318 | ||
6 | 97 | Piotr Nawrocki Piotr Wiankowski | 15.0 15.0 | | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 60.49 | 208 | 312 | ||
7 | 160 | Stanisław Janik Jacek Leśniczak | 12.0 13.0 | S | LB | Kart-El Gorzów | 59.99 | 204 | 307 | ||
8 | 52 | Andrei Arlovich Erikas Vainikonis | 15.0 11.0 | | PD | SPEKTR-TST ECB | 59.61 | 201 | 302 | ||
9 | 130 | Jerzy Russyan Waldemar Burakowski | 21.0 15.0 | S S | WP SL | RAL Poznań KS ENERGETYK Jaworzno | 58.93 | 198 | 298 | ||
10 | 71 | Małgorzata Sawicka Jarosław Michałowski | 18.0 18.0 | KS S | KP | Łuczniczka Singleton Bydgoszcz BTG Bydgoszcz | 58.37 | 195 | 294 | ||
11 | 208 | Jacek Janowski Andrzej Lućko | 18.0 18.0 | S | SW MP | ŚZBS KIELCE Wincor Nixdorf Cracovia | 57.97 | 191 | 290 | ||
12 | 183 | Lech Ohrysko Marek Jeleniewski | 17.0 17.0 | | WM | SIWIK HOLIDAY BT MRĄGOWO | 57.82 | 188 | 287 | ||
13 | 40 | Włodzimierz Ilnicki Stefan Cabaj | 17.0 7.0 | S N | SL MA | KS ENERGETYK Jaworzno Singleton Warszawa | 57.81 | 185 | 284 | ||
14 | 171 | Ekaterina Dobrushina Veronika Romashova | 6.0 6.0 | K K | RUS | 57.73 | 182 | 281 | |||
15 | 79 | Marek Figurski Józef Klimowski | 2.5 3.0 | S | ZP | FAXTEL Koszalin | 57.66 | 178 | 278 | ||
16 | 115 | Grzegorz Głasek Jacek Ciechomski | 5.0 19.0 | | SW | SPS CONSTRUCTION KIELCE. | -0.10 | 57.60 | 175 | 275 | |
17 | 43 | Piotr Gawryś Michał Kwiecień | 24.0 24.0 | S | DS MA | KS AZS Polit.I Wrocław Bridge24.pl | 57.26 | 172 | 272 | ||
18 | 45 | Andrzej Konczak Piotr Kazub | 4.0 3.0 | S | PM LD | 57.25 | 169 | 269 | |||
19 | 178 | Grażyna Busse Sławomir Zawiślak | 13.0 21.0 | K S | LU | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 56.90 | 166 | 266 | ||
20 | 277 | Elżbieta Wesołowska Jacek Kuśmierz | 9.0 5.0 | KN | PM | CKiS Pruszcz Gdański | 56.72 | 162 | 263 | ||
21 | 76 | Antoni Sękowski Waldemar Warzała | 18.0 11.0 | N | PM | COMPENSA Gdynia Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 56.64 | 159 | 260 | ||
22 | 66 | Justyna Stachowiak Tomasz Winciorek | 4.0 18.0 | K | WP | Chaos Gniezno CONSUS CARBON Kalisz | 56.61 | 156 | 257 | ||
23 | 57 | Apolinary Kowalski Ewa Miszewska | 24.0 18.0 | S K | WP | RAL Poznań OAZA Kórnik | 56.53 | 153 | 254 | ||
24 | 80 | Marek Bednarczyk Stanisław Szejko | 1.5 5.0 | S S | PM | AZS PJATK Gdańsk | 56.45 | 150 | 251 | ||
25 | 223 | Grzegorz Bajek Maciej Wręczycki | 9.0 15.0 | | DS | Comfort SA KS AZS Polit.IV WR | 56.44 | 146 | 248 | ||
26 | 235 | Ireneusz Kowalczyk Tomasz Wiśniewski | 21.0 13.0 | S | SL | KS ENERGETYK Jaworzno | 56.31 | 143 | 245 | ||
27 | 54 | Sławomir Bolesta Tomasz Bliński | 9.0 5.0 | | PD | Hetman Białystok SPEKTR-TST ECB | 56.16 | 140 | 242 | ||
28 | 190 | Włodzimierz Buze Adam Karczmarz | 18.0 5.0 | S | MA WM | Autostrada Eksploatacja & 2S Media SM Odrodzenie Szczytno | 56.10 | 137 | 239 | ||
29 | 119 | Andrzej Grynder Jacek Piotrowski | 9.0 12.0 | | PM | ESTIMA Sopot | 56.09 | 133 | 236 | ||
30 | 222 | Mirosław Rafalski Maciej Dobrzyński | 18.0 5.0 | | SW MA | HOTEL SENATOR STARACHOWICE GOK Grójec | 56.04 | 130 | 233 | ||
31 | 255 | Piotr Łyczkowski Andrzej Serwach | 11.0 11.0 | | MA | K2 Raszyn | 56.04 | 127 | 230 | ||
32 | 165 | Damian Wroński Magnus Larssen | 11.0 6.0 | | ZP NOR | ZOIM Szczecin | 56.01 | 124 | 227 | ||
33 | 90 | Lena Ostrowska Edmund Czubak | 1.5 11.0 | K S | MA | NADBUD Warszawa BATMIX AZS UW Warszawa | 56.00 | 121 | 224 | ||
34 | 69 | Paweł Małecki Marek Sosiński | 11.0 7.0 | | WP | DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 55.89 | 117 | 221 | ||
35 | 281 | Mariusz Bartkowski Marek Dalecki | 15.0 2.5 | | WP MA | OAZA Kórnik MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki | 55.80 | 114 | 218 | ||
36 | 106 | Wacław Wejknis Ireneusz Dzikowski | 15.0 18.0 | S S | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 55.79 | 111 | 215 | ||
37 | 94 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 5.0 5.0 | K S | DS | MKS Pogoń Oleśnica | 55.62 | 108 | 212 | ||
38 | 44 | Jacek Lasota Grażyna Brewiak | 11.0 18.0 | K | PM MA | KOSMETERIA Żukowo AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 55.60 | 105 | 209 | ||
39 | 282 | Jerzy Zieliński Bohdan Pliszka | 5.0 7.0 | | KP | Bemix Więcbork | 55.59 | 101 | 206 | ||
40 | 17 | Andrzej Jeleniewski Kazimierz Omernik | 18.0 19.0 | N | OP PM | MICHALAK Kolonowskie ANDRZEJKI Gdańsk | 55.42 | 98 | 203 | ||
41 | 254 | Cezary Kmiecik Robert Pogorzelski | 4.0 5.0 | | WP | Dama Pik Trzcianka GOK Kaczory | 55.42 | 95 | 200 | ||
42 | 140 | Piotr Busse Marcin Krupowicz | 18.0 21.0 | | LU SL | TERMOCHEM CHEMIK Puławy SILESIA I Gliwice | 55.32 | 92 | 197 | ||
43 | 188 | Michał Dembiński Jerzy Mścisz | 12.0 13.0 | S | WP | DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 55.14 | 89 | 194 | ||
44 | 194 | Sławomir Polak Andrzej Łagosz | 4.0 11.0 | | WP LB | KS UNIA II Leszno ZIEL-BRUK Zielona Góra | 55.13 | 85 | 191 | ||
45 | 127 | Zygmunt Dumała Robert Chmielak | 5.0 5.0 | N | MA | K2 Oldersi Raszyn | 55.12 | 82 | 188 | ||
46 | 120 | Wojciech Olański Vytautas Vainikonis | 21.0 13.0 | | WP | RAL Poznań | 54.89 | 79 | 185 | ||
47 | 21 | Mateusz Stępiński Aleksander Krych | 5.0 7.0 | | MA | AZS UW Warszawa Singleton Warszawa | 54.76 | 76 | 182 | ||
48 | 147 | Tomasz Tarasiuk Zbigniew Kamiński | 2.5 3.0 | | PM | BUDMOR Władysławowo | 54.72 | 72 | 179 | ||
49 | 74 | Adam Błachnio Aleksander Skop | 12.0 11.0 | | KP | Konkret Chełmno | 54.69 | 69 | 176 | ||
50 | 193 | Leszek Falkowski Ryszard Rapicki | 12.0 12.0 | | KP | Chemik Bydgoszcz | 54.68 | 66 | 173 | ||
51 | 145 | Przemysław Błaszczyk Robert Stoliński | 13.0 15.0 | | LD | KDK1 Kutno INWIT Pabianice | 54.61 | 63 | 170 | ||
52 | 144 | Maciej Chrobot Radosław Szymczak | 3.0 3.0 | | ZP | UZDROWISKO Połczyn Zdrój | 54.55 | 60 | 167 | ||
53 | 96 | Arkadiusz Majcher Leszek Hejne | 5.0 5.0 | J | MA KP | BATMIX AZS UW Warszawa Polgra Bydgoszcz | 54.50 | 56 | 164 | ||
54 | 123 | Marta Maj-Rudnicka Kamila Szczepańska | 13.0 13.0 | K K | LD | KDK1 Kutno | 54.35 | 53 | 161 | ||
55 | 81 | Krzysztof Antas Tadeusz Kaczanowski | 19.0 19.0 | S S | WP | KS WINKHAUS UNIA Leszno | 54.33 | 50 | 158 | ||
56 | 217 | Jacek Gackowski Mariusz Arutiunianc | 11.0 13.0 | | KP | Konkret Chełmno | 54.27 | 47 | 155 | ||
57 | 109 | Krzysztof Kleinrok Tomasz Kluz | 12.0 12.0 | | MP | Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków | 54.24 | 46 | 152 | ||
58 | 173 | Jakub Wojcieszek Piotr Jurek | 15.0 18.0 | | LB MA | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 54.20 | 45 | 149 | ||
59 | 262 | Zdzisław Świątek Paweł Siwiński | 12.0 12.0 | S | LB | Kart-El Gorzów | 54.14 | 45 | 146 | ||
60 | 253 | Aleksander Chrenowski Józef Pochroń | 13.0 19.0 | S N | PM | WRÓBLE Gdańsk COMPENSA Gdynia | 54.09 | 44 | 143 | ||
61 | 206 | Witold Petryszyn Dawid Barzyk | 2.5 1.5 | J J | MP DS | MPEC I Tarnów KS AZS Polit.XV Wrocław | 54.07 | 43 | 140 | ||
62 | 169 | Eugeniusz Seichter Janusz Przybysz | 11.0 9.0 | S S | KP WP | Lambda Toruń Budowlani Chodzież | 53.93 | 43 | 137 | ||
63 | 212 | Marek Wawrzyniak Ludwik Piotrowski | 4.0 7.0 | N | ZP | KB KONTRA Koszalin FAXTEL Koszalin | 53.84 | 42 | 134 | ||
64 | 61 | Iwona Czajka Anna Sarniak | 7.0 18.0 | K K | MA | SKS Mazovia Warszawa Bridge24.pl 2 | 53.82 | 42 | 131 | ||
65 | 215 | Krzysztof Mielnik Adam Lonski | 5.0 5.0 | J | PM | SDK Tczew | 53.82 | 41 | 128 | ||
66 | 199 | Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko Piotr Krajewski | 4.0 11.0 | | MA | AZS UW Warszawa Spójnia I Warszawa | 53.75 | 41 | 125 | ||
67 | 272 | Tom Townsend Ewa Kater | 18.0 11.0 | K | MA | 53.65 | 40 | 122 | |||
68 | 12 | Bartosz Chmurski Andrzej Zaleski | 21.0 7.0 | N | MA PM | Bridge24.pl 2 ANDRZEJKI Gdańsk | 53.63 | 40 | 119 | ||
69 | 124 | Artur Pomarański Ryszard Smejda | 3.0 5.0 | | LB ZP | Kart-El Gorzów ZOIM Szczecin | 53.61 | 39 | 116 | ||
70 | 85 | Tomasz Sielicki Piotr Tuczyński | 4.0 15.0 | | MA | Bridge24.pl 2 | 53.60 | 38 | 113 | ||
71 | 218 | Wacław Janicki Jacek Lew | 17.0 13.0 | N S | PM | SDK Tczew COMPENSA Gdynia | 53.60 | 38 | 110 | ||
72 | 238 | Alexander Zhukov Ryhor Abramovich | 9.0 0.5 | | PD | SPEKTR-TST ECB | 53.51 | 37 | 107 | ||
73 | 67 | John Helge Herland John Vaage | 6.0 6.0 | | NOR | 53.47 | 37 | 104 | |||
74 | 154 | Zbigniew Halat Jerzy Skwark | 12.0 13.0 | | LB SL | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin KONSTANTA Bielsko-Biała | 53.46 | 36 | 101 | ||
75 | 143 | Danuta Krupnik Ireneusz Jagielski | 5.0 7.0 | K | MA | Piast I Feliksów | 53.46 | 36 | 98 | ||
76 | 164 | Arkadiusz Górzewski Daniel Wesołowski | 5.0 3.0 | | PM | SCK IMPAS Sztum | 53.44 | 35 | 95 | ||
77 | 111 | Przemysław Kurzak Aleksandra Byra | 2.0 2.0 | J KJ | MP | UKS Jocker Oświęcim | 53.44 | 35 | 92 | ||
78 | 191 | Andrei Kavalenka Andrei Sotnikau | 5.0 3.0 | | PD | SPEKTR-TST ECB | 53.38 | 34 | 89 | ||
79 | 117 | Aliaksandr Prakapenka Siarhei Ramanovich | 3.0 1.5 | | PD | Enigma Mińsk MB-Transit | 53.31 | 34 | 86 | ||
80 | 62 | Tomasz Paluchowski Anna Makarewicz | 13.0 2.5 | K | MA DS | Singleton Warszawa ERBUD KS AZS Polit.IX WR | 53.28 | 33 | 83 | ||
81 | 141 | Maciej Dąbrowski Zygmunt Kuczyński | 4.0 11.0 | S | MA | SKS Mazovia Warszawa | 53.28 | 32 | 80 | ||
82 | 213 | Kazimierz Wielechowski Jan Kandybowicz | 12.0 13.0 | S N | MA | Singleton Warszawa Czwórka Warszawa | 53.22 | 32 | 77 | ||
83 | 172 | Igor Kravchenko Alexander Nekhoroshev | 5.0 5.0 | | PD | Enigma Mińsk SPEKTR-TST ECB | 53.13 | 31 | 74 | ||
84 | 92 | Adam Walczyński Marta Sikora | 5.0 2.0 | K | PM | GAME OVER Gdańsk | 53.11 | 31 | 71 | ||
85 | 148 | Igor Godun Valentin Zhuravel | 2.5 12.0 | | PD | Enigma Mińsk | 53.06 | 30 | 68 | ||
86 | 131 | Jarosław Cieślak Mariusz Kraśnicki | 17.0 7.0 | | WP LD | CONSUS Kalisz | 53.05 | 30 | 65 | ||
87 | 245 | Jerzy Kozyczkowski Jerzy Rymwid | 11.0 12.0 | S S | WP | KS WINKHAUS UNIA Leszno | 53.02 | 29 | 62 | ||
88 | 47 | Cezary Krzemiński Marek Barylewski | 18.0 18.0 | | WP | RAL Poznań | 52.97 | 29 | 59 | ||
89 | 251 | Andrzej Grela Jarosław Łakomy | 9.0 5.0 | S | KP | PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz BIN Aleksandrów Kujawski | 52.90 | 28 | 56 | ||
90 | 166 | Leszek Łuniewski Maciej Wiącek | 12.0 12.0 | | MA | INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock | 52.70 | 27 | 53 | ||
91 | 260 | Sylwester Młynarczuk Robert Głowacki | 18.0 13.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media KBS Legionowianin | 52.66 | 27 | 50 | ||
92 | 59 | Wojciech Gaweł Rafał Jagniewski | 17.0 21.0 | | MA | Bridge24.pl | 52.60 | 26 | 47 | ||
93 | 237 | Robert Kamiński Julian Jurski | 4.0 11.0 | N | KP | Lambda Toruń | 52.53 | 26 | 44 | ||
94 | 200 | Przemysław Piotrowski Ilya Shpuntou | 12.0 7.0 | | DS WP | Rag KS AZS Polit.VII Wrocław DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 52.49 | 25 | 41 | ||
95 | 139 | Zbigniew Walkowski Leszek Czarnecki | 3.0 3.0 | | PM | BUDMOR Władysławowo | 52.48 | 25 | 38 | ||
96 | 121 | Aleh Tsimakhovich Ihar Radziukevich | 11.0 7.0 | | PD | Enigma Mińsk | 52.47 | 24 | 35 | ||
97 | 158 | Leszek Szkudlarek Bogdan Małysz | 7.0 18.0 | N | PM | DARLES SANTERM Gdańsk ANDRZEJKI Gdańsk | 52.43 | 24 | 32 | ||
98 | 112 | Krzysztof Krajewski Tomasz Zaleski | 7.0 2.5 | | PD | Dolina Narwi MOSiR Łomża | 52.40 | 23 | 29 | ||
99 | 77 | Bogumił Macierzyński Jan Klapkowski | 9.0 5.0 | S N | PM | MIKADO Gdańsk COMPENSA Gdynia | 52.33 | 23 | 26 | ||
100 | 264 | Małgorzata Turska-Marcinowska Adam Marcinowski | 7.0 7.0 | K | DS | KS AZS Polit.III Wrocław | 52.26 | 22 | 24 | ||
101 | 163 | Krzysztof Sikorski Sławomir Henclik | 18.0 18.0 | S | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 52.22 | 21 | 22 | ||
102 | 34 | Grzegorz Wołowiec Ziemowit Nowak | 4.0 5.0 | | PM | SCK IMPAS Sztum | 52.21 | 21 | 20 | ||
103 | 29 | Kazimierz Cios Tomasz Kłys | 11.0 4.0 | S | SL | PZITB Bielsko-Biała | 52.15 | 20 | 18 | ||
104 | 151 | Marcin Bartoszewski Grzegorz Deptuła | 5.0 7.0 | | WM | BSBS-1 Bartoszyce OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 52.10 | 20 | 16 | ||
105 | 137 | Maciej Hutyra Rafał Wolański | 5.0 7.0 | | DS | VALUE MEDIA KS AZS PW II WR | 52.04 | 19 | 14 | ||
106 | 170 | Gabriela Gnacińska Danuta Żabicka | 9.0 5.0 | KN K | PM | FALCK_MEDYCYNA Gdańsk | 51.92 | 19 | 12 | ||
107 | 181 | Thomas Mac Cormac Ronan Mc Maugh | 6.0 6.0 | | IRE | 51.88 | 18 | 10 | |||
108 | 269 | Bogdan Szlacheta Włodzimierz Wyrzykowski | 5.0 9.0 | N | MA | Bard 13 | 51.88 | 18 | 8 | ||
109 | 50 | Krzysztof Najda Maciej Kowalski | 5.0 11.0 | S | MA | WKRA Żuromin | 51.79 | 17 | 6 | ||
110 | 33 | Zdzisław Ingielewicz Grzegorz Narkiewicz | 5.0 24.0 | S | MA | Bridge24.pl 2 Bridge24.pl | 51.76 | 16 | 4 | ||
111 | 134 | Wiesław Teresiński Jerzy Pasich | 5.0 7.0 | N N | LU MP | YAMIT Zamość Ekspans Kraków | 51.68 | 16 | 2 | ||
112 | 278 | Sławomir Sierocki Dariusz Sierocki | 4.0 7.0 | | MA | GOK Bielsk | 51.54 | 15 | |||
113 | 30 | Jakub Jagodziński Konrad Codello | 4.0 11.0 | J S | LU | YAMIT Zamość | 51.52 | 15 | |||
114 | 248 | Grzegorz Rojewski Michał Lewiński | 12.0 12.0 | | KP LB | Chemik Bydgoszcz Kart-El Gorzów | 51.51 | 14 | |||
115 | 149 | Marcin Bojarski Łukasz Sobkiewicz | 5.0 4.0 | J | MP MA | Wincor Nixdorf Cracovia SKS Mazovia Warszawa | 51.51 | 14 | |||
116 | 132 | Bogdan Lesiński Krzysztof Pakuła | 7.0 7.0 | S S | WM | SM Odrodzenie Szczytno OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 51.48 | 13 | |||
117 | 185 | Maciej Rodzaj Tomasz Stryszawski | 7.0 7.0 | | MP | Milo Kraków | 51.46 | 13 | |||
118 | 110 | Jerzy Nowak Ryszard Pałasz | 12.0 7.0 | | WP | LIMAR Poznań DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 51.32 | 12 | |||
119 | 226 | Marek Parol Aleksander Kasprzak | 3.0 18.0 | S S | PM | MERITUM Gdańsk SDK Tczew | 51.31 | 12 | |||
120 | 233 | Bogdan Szulejewski Grzegorz Superson | 18.0 9.0 | | MA MP | Singleton Warszawa Wincor Nixdorf Cracovia | 51.28 | 11 | |||
121 | 259 | Roman Budzik Marek Banasiński | 13.0 12.0 | N | PM | COMPENSA Gdynia | 51.18 | 10 | |||
122 | 150 | Jan Rogowski Grzegorz Probola | 18.0 11.0 | S | WM | ETB PRIM Ełk | 51.16 | 10 | |||
123 | 136 | Renata Wajdowicz Andrzej Hycnar | 12.0 12.0 | K | PK | SKOBUD Tarnobrzeg | 51.15 | 9 | |||
124 | 202 | Piotr Nowicki Leszek Szeląg | 4.0 5.0 | S | MA | MASOVIA Płock | 51.14 | 9 | |||
125 | 37 | Adolf Bocheński Kazimierz Gralak | 12.0 18.0 | S S | WM PM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński PRZYSTAŃ Juszkowo | 51.09 | 8 | |||
126 | 221 | Mateusz Sobczak Piotr Marcinowski | 5.0 5.0 | J J | DS | Rag KS AZS Polit.VII Wrocław | 50.98 | 8 | |||
127 | 91 | Ryszard Jaśkiewicz Michał Nowosadzki | 9.0 24.0 | | MP KP | Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów Konkret Chełmno | 50.97 | 7 | |||
128 | 168 | Stanisław Stachlewski Janusz Tomaszczuk | 9.0 1.0 | S S | MA | Nadarzyn Bogorya II | 50.95 | 7 | |||
129 | 107 | Wit Klapper Paweł Klapper | 21.0 3.0 | N | WP MP | KS WINKHAUS UNIA Leszno Singleton Kraków | 50.93 | 6 | |||
130 | 228 | Ryszard Woliński Marek Urbański | 12.0 11.0 | S | LB | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 50.81 | 5 | |||
131 | 249 | Józef Małysz Wiesław Skubisz | 5.0 9.0 | N | LU | TZBS-PNSNS Zamość YAMIT Zamość | 50.66 | 5 | |||
132 | 82 | Jerzy Kullass Andrzej Jabłoński | 7.0 3.0 | S | ZP | KB KONTRA Koszalin | 50.66 | 4 | |||
133 | 205 | Wojciech Strzemecki Maciej Kliś | 19.0 2.0 | | SL MP | SILESIA I Gliwice J&J Kraków | 50.65 | 4 | |||
134 | 16 | Jarosław Bartosiński Mirosław Szaliński | 5.0 12.0 | | PM | SDK Tczew | 50.62 | 3 | |||
135 | 86 | Marta Janeczek Andrzej Bunikowski | 9.0 18.0 | K | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 50.58 | 3 | |||
136 | 211 | Janusz Kowalewski Mirosław Liszewski | 11.0 9.0 | | PD | STB Suwałki | 50.53 | 2 | |||
137 | 155 | Jacek Kalita Przemysław Zawada | 24.0 15.0 | | KP SL | Konkret Chełmno SILESIA I Gliwice | 50.51 | 2 | |||
138 | 280 | Larysa Kuzniatsova Nataliya Koshcheyeva | 2.5 1.0 | KS K | PD | Extreme Białoruś | 50.51 | 1 | |||
139 | 286 | Tadeusz Janczurewicz Piotr Kozicki | 4.0 5.0 | | WP | Jagiellonka Piła | 50.46 | ||||
140 | 53 | Stefan Kowalczyk Jan Sucharkiewicz | 18.0 18.0 | S N | SL | KS ENERGETYK Jaworzno | 50.28 | ||||
141 | 122 | Bogusław Dyk Mirosław Kopowski | 12.0 12.0 | S | PM | FESTIWAL Słupsk | 50.25 | ||||
142 | 103 | Łucja Frąckowiak-Iwanicka Stanisław Iwanicki | 5.0 5.0 | KS S | LB | GKT NAFTA Zielona Góra | 50.17 | ||||
143 | 32 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 7.0 11.0 | K | MA | K2 Raszyn | 50.06 | ||||
144 | 38 | Adam Wujków Jarosław Śmieszek | 15.0 13.0 | | KP | Konkret Chełmno | 50.04 | ||||
145 | 209 | Roman Jagielski Sylwester Sokół | 2.0 2.0 | S | LD | Olimpia Chąśno | 50.03 | ||||
146 | 113 | Agnieszka Pietrzyk Krzysztof Góra | 3.0 5.0 | K | SL | OMEGA Jastrzębie | 50.02 | ||||
147 | 243 | Włodzimierz Starkowski Stanisław Gołębiowski | 24.0 24.0 | S | DS | KS AZS Polit.I Wrocław | -0.10 | 50.01 | |||
148 | 203 | Jerzy Ronke Grzegorz Lewaciak | 13.0 18.0 | S S | LD WP | CONSUS CARBON Kalisz | 49.92 | ||||
149 | 198 | Piotr Ilczuk Mirosław Miłaszewski | 18.0 19.0 | S | WP SL | CONSUS CARBON Kalisz KONSTANTA Bielsko-Biała | 49.92 | ||||
150 | 104 | Halina Borewicz Andrzej Borewicz | 9.0 9.0 | KN N | MA | Singleton Warszawa | 49.86 | ||||
151 | 23 | Andrzej Balunowski Jerzy Gober | 5.0 9.0 | S | PD | STB Suwałki | 49.79 | ||||
152 | 99 | Olga Wrzos Henryk Przybysławski | 3.0 5.0 | K S | MA | WIST Pomiechówek | 49.67 | ||||
153 | 63 | Krzysztof Matuszczyk Andrzej Riss | 3.0 2.0 | S S | PM | K.SN START Gdynia | 49.54 | ||||
154 | 192 | Dorota Tokaj-Wojtczuk Rafał Wojtczuk | 5.0 7.0 | K | MA | ABNEGAT Warszawa | 49.37 | ||||
155 | 176 | Aleksander Swatler Sylwester Walerowicz | 13.0 15.0 | S S | ZP PM | ZZBS Szczecin SDK Tczew | 49.31 | ||||
156 | 14 | Mirosław Makatrewicz Jan Janiak | 13.0 7.0 | S | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 49.28 | ||||
157 | 157 | Patryk Araszkiewicz Zbigniew Lasocki | 5.0 12.0 | N | ZP | ASKO-TECH Szczecin RYSIE Szczecin | 49.25 | ||||
158 | 15 | Adam Małdyk Piotr Kiełczewski | 3.0 5.0 | S | ZP | KLUB PICKWICKA Szczecin | 49.23 | ||||
159 | 159 | Michał Tuszyński Andrzej Lasota | 3.0 5.0 | S | MP | Drogowiec Kraków | 49.20 | ||||
160 | 184 | Andrzej Fronczak Kazimierz Konefał | 18.0 4.0 | S S | WM | GEOSTA Olsztyn ZORRO-15 Olsztyn | 49.18 | ||||
161 | 11 | Ervin Otvosi Ashley Bach | 7.0 6.0 | N | PM AUS | 49.10 | |||||
162 | 20 | Kazimierz Falkowski Rafał Maszenda | 5.0 2.5 | S J | MA | GOK Bielsk BATMIX AZS UW Warszawa | 49.09 | ||||
163 | 186 | Kazimierz Dominiak Marek Kryniewski | 9.0 5.0 | S | PM | KOSMETERIA Żukowo FALCK_MEDYCYNA Gdańsk | 49.08 | ||||
164 | 220 | Edward Bednarczyk Andrzej Proczkowski | 5.0 1.5 | | PM PK | Singleton Podkarpacki | 49.05 | ||||
165 | 182 | Sylwester Cieślak Bogdan Gancarz | 12.0 4.0 | S | MA | KS Wesoła Warszawa GOK Grójec | 49.05 | ||||
166 | 229 | Gerdje Arlinghaus Uli Schweding | 6.0 6.0 | | GER | 49.04 | |||||
167 | 125 | Dariusz Bogucki Stanisław Zakrzewski | 13.0 13.0 | S | PM WP | ANDRZEJKI Gdańsk OAZA Kórnik | 48.97 | ||||
168 | 276 | Mieczysław Smugała Jan Staniszewski | 3.0 5.0 | S S | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 48.96 | ||||
169 | 242 | Lechosław Suszka Jerzy Rozenberg | 4.0 3.0 | S | PM | FALCK_MEDYCYNA Gdańsk PRZYSTAŃ Juszkowo | 48.74 | ||||
170 | 73 | Tadeusz Laszczak Andrzej Zakrzewski | 7.0 | | MA NZ | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 48.68 | ||||
171 | 236 | Anna Mandecka Krzysztof Latoszewski | 7.0 9.0 | KS S | MA | Singleton Warszawa | 48.65 | ||||
172 | 75 | Bruno Rubenis Stanisław Król | 6.0 1.0 | | LAT PM | 48.61 | |||||
173 | 283 | Andrzej Łoziński Jan Siwczyński | 1.0 | N S | KP | Splinter Toruń | 48.60 | ||||
174 | 42 | Marek Jaworski Robert Nowicki | 12.0 15.0 | N | MP WP | Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 48.60 | ||||
175 | 64 | Jerzy Góralczyk Tomasz Ukraiński | 4.0 12.0 | S | PK | SSBS-PSB Jarosław/Przemyśl | 48.60 | ||||
176 | 267 | Lech Warwocki Wiesław Rafalski | 7.0 2.0 | S S | LD WP | KDK1 Kutno UKB KLEKS Szamotuły | 48.55 | ||||
177 | 56 | Rafał Marks Adam Witkowski | 7.0 2.0 | J | MA | AZS UW Warszawa AZS UW Warszawa V | 48.48 | ||||
178 | 189 | Tomasz Osiński Karol Szwenkel | 12.0 7.0 | | MA KP | MKS ARNICA Przasnysz Jantar Toruń | 48.43 | ||||
179 | 180 | Jerzy Plichtowicz Bogdan Jaskulski | 2.0 3.0 | | MA | MKS Przasnysz | 48.42 | ||||
180 | 196 | Jan Stańczak Janusz Wróblewski | 9.0 9.0 | S | WM | NARIE Morąg GEOSTA Olsztyn | 48.39 | ||||
181 | 162 | Jarosław Romaniuk Barbara Jarota-Romaniuk | 9.0 9.0 | N K | PM MA | Singleton Warszawa | 48.32 | ||||
182 | 146 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 5.0 7.0 | | WP | LIMAR Poznań | 48.30 | ||||
183 | 244 | Ryszard Leśniewski Wiesław Mączkowski | 7.0 12.0 | S | PM | FESTIWAL Słupsk | 48.29 | ||||
184 | 129 | Anna Nosalska Piotr Kołuda | 7.0 15.0 | K | MA LU | Singleton Warszawa SYNERGIA Lublin | 48.18 | ||||
185 | 285 | Mirosław Gluba Marek Szumowicz | 1.5 2.0 | | ZP | MEC-KPPD Szczecinek | 48.14 | ||||
186 | 204 | Janina Buszman Teresa Górkiewicz | 1.5 2.5 | KS KS | PM | MIKADO Gdańsk | 48.14 | ||||
187 | 252 | Rafał Niedzielski Sławomir Czech | 7.0 5.0 | | MA | Domwaluty.pl Warszawa | 47.99 | ||||
188 | 219 | Agnieszka Pabiniak Witold Pabiniak | 1.0 1.0 | K | LD | 47.95 | |||||
189 | 89 | Tadeusz Jakubiak Piotr Zamiar | 4.0 3.0 | S | PM | ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 47.94 | ||||
190 | 265 | Andrzej Malinowski Stanisław Brzozowski | 5.0 7.0 | N N | PM | KONRADIA Gdańsk | 47.79 | ||||
191 | 216 | Mariusz Kowalski Jerzy Pietrusza | 13.0 4.0 | | SW MP | HOTEL SENATOR STARACHOWICE Singleton Kraków | 47.68 | ||||
192 | 161 | Andrzej Kondeja Zbigniew Skibicki | 13.0 4.0 | N S | MA PM | KBS Legionowianin KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 47.66 | ||||
193 | 26 | Joanna Derewońko Tadeusz Luzak | 1.0 12.0 | K | MA | NADBUD Warszawa KBS Legionowianin | 47.65 | ||||
194 | 241 | Mirosław Hryszko Dariusz Sterniczuk | 4.0 5.0 | | PD | Zachęta Białystok | 47.46 | ||||
195 | 250 | Jan Adamczewski Roman Kujawski | 11.0 12.0 | N S | WP | TB Budowlani Poznań | 47.41 | ||||
196 | 197 | Edmund Reczuga Tomasz Reczuga | 7.0 2.5 | | WM | Gutkowo Olsztyn | 47.39 | ||||
197 | 195 | Dariusz Węgrowicz Sławomir Rokicki | 4.0 1.0 | S | MA | Hefajstos Otwock KAM BEK Warszawa | 47.36 | ||||
198 | 246 | Józef Kamiński Janusz Kowalówka | 7.0 5.0 | S N | WM | INEX Giżycko ETB PRIM Ełk | 47.27 | ||||
199 | 49 | Wojciech Gorczyca Marcin Rudziński | 6.0 6.0 | | IRE | 47.17 | |||||
200 | 60 | Dolores Gilliland Mary Stanley | 6.0 6.0 | K K | IRE | 47.05 | |||||
201 | 284 | Krzysztof Bonowicz Mirosław Derwojed | | | KP | Splinter Toruń | 47.03 | ||||
202 | 13 | Jerzy Kajzer Wiesława Kasperek | 3.0 3.0 | S K | PM WM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ESBS Elbląg | 46.98 | ||||
203 | 135 | Zdzisław Kowalewski Jarosław Gąsiorowski | 13.0 13.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 46.85 | ||||
204 | 46 | Zbigniew Niedziałkowski Bogusław Pawszak | 5.0 12.0 | | MA | DRYL TEAM Warszawa KS Wesoła Warszawa | -0.50 | 46.84 | |||
205 | 210 | Ryszard Florkiewicz Ted Jablonowski | 3.0 | S S | MA | Singleton Warszawa | 46.83 | ||||
206 | 28 | Łukasz Rolek Kazimierz Adamski | 5.0 2.0 | | LD | Brydż Quartet Lechia Tomaszów Maz. | 46.83 | ||||
207 | 247 | Jerzy Ratkowski Jerzy Sukow | 5.0 12.0 | S | WM | ESBS Elbląg | 46.83 | ||||
208 | 95 | Wojciech Ciepliński Marek Drukier | 9.0 4.0 | S S | LD WP | INTRA Łódź | 46.67 | ||||
209 | 174 | Maurice O Leary Blathnaid Trayer | 6.0 6.0 | | IRE | 46.63 | |||||
210 | 271 | Mariusz Pater Andrzej Wyborski | 11.0 5.0 | N | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 46.52 | ||||
211 | 232 | Jan Romot Tadeusz Banach | 9.0 5.0 | S S | WM | KRAJEWSKI Pisz | 46.52 | ||||
212 | 72 | Sławomir Woźniak Robert Kras | 1.5 1.5 | | LD PM | 46.51 | |||||
213 | 93 | Aleksander Gruca Zbigniew Pinkiewicz | 4.0 13.0 | S N | PM | ATUT Rumia Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 46.26 | ||||
214 | 35 | Waldemar Siuda Bronisław Tabisz | 12.0 3.0 | S | DS | BKB I Bolesławiec KBS Miłkowice I Miłkowice | 46.18 | ||||
215 | 108 | Bogusław Jakóbczyk Zbigniew Prasek | 5.0 5.0 | | LD PM | WRÓBLE Gdańsk | 46.11 | ||||
216 | 65 | Aleksander Bobko Ilona Bobko | 5.0 4.0 | K | PK | Jowita - Janlex Rzeszów | 46.10 | ||||
217 | 31 | Michał Gutowski Michał Gapa | 3.0 5.0 | N | PM | SCK IMPAS Sztum PRZYSTAŃ Juszkowo | 46.06 | ||||
218 | 274 | Krystian Bojeczko Monika Suchodolska | 1.0 2.0 | J KJ | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe GAME OVER Gdańsk | 45.98 | ||||
219 | 201 | Zofia Mikołajczyk Ewa Mielcarzewicz | 3.0 5.0 | K KS | WP | System Poznań | 45.90 | ||||
220 | 230 | Tomasz Latos Marek Giża | 7.0 7.0 | | KP | PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 45.72 | ||||
221 | 68 | Marek Niesłuchowski Stanisław Kobiela | 5.0 | S | PM NZ | ESTIMA Sopot | 45.68 | ||||
222 | 36 | Katarzyna Tyszkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 3.0 3.0 | KJ | PM | WRÓBLE Gdańsk | 45.45 | ||||
223 | 58 | Adam Kozłowski Zdzisław Stawski | 2.5 5.0 | S N | PM | KONRADIA Gdańsk | 45.30 | ||||
224 | 234 | Marek Ostrowski Marek Banach | 5.0 5.0 | S | ZP | ZZBS Szczecin KB CEREMONIA Kołobrzeg | 45.25 | ||||
225 | 83 | Stephen Barr Michael Donnely | 6.0 6.0 | J J | IRE | 45.15 | |||||
226 | 257 | Bartłomiej Nowak Zdzisław Koza | 3.0 2.5 | | PM | SCK IMPAS Sztum KOZA-NOSTRA Sztum | 45.06 | ||||
227 | 207 | Aleksander Knawa Marek Kozdrach | 13.0 3.0 | S S | SW | SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW ŚZBS KIELCE | 44.98 | ||||
228 | 225 | Tomasz Borucki Tadeusz Wasilewski | 5.0 5.0 | S | KP | Bemix Więcbork Forta Rogowo | 44.67 | ||||
229 | 273 | Witold Kaliński Janusz Kobylarski | 12.0 4.0 | N | PM | ESTIMA Sopot | 44.49 | ||||
230 | 22 | Krzysztof Czapczyk Mirosław Małypan | 2.0 3.0 | S S | PM | COMPENSA Gdynia FALCK_MEDYCYNA Gdańsk | 44.44 | ||||
231 | 18 | Jarosław Drewing Krzysztof Firkus | 5.0 4.0 | | PM | KOSMETERIA Żukowo | 44.43 | ||||
232 | 39 | Agnieszka Sławenta Joanna Kazmucha | 3.0 3.0 | K KJ | PM WP | LOS Gdynia Dąbrówka MBIT Solutions Poznań | 44.36 | ||||
233 | 279 | Aleksander Marciniak Leszek Pęcherzewski | 5.0 5.0 | S | MA | GOK Bielsk MASOVIA Płock | 44.27 | ||||
234 | 78 | John Connolly Conor Boland | 6.0 6.0 | J J | IRE | 44.26 | |||||
235 | 270 | Ala Khina Valery Kanstantsinau | 2.5 3.0 | K | PD | Veda | 44.14 | ||||
236 | 88 | Maciej Boczar Honorata Sobolewska | 1.5 0.5 | K | MA | AZS UW Warszawa VI Singleton Warszawa | 44.13 | ||||
237 | 55 | Joanna Dziekańska Przemysław Ohrysko | 1.5 2.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa VII Singleton Warszawa | 43.92 | ||||
238 | 138 | Jacek Batóg Robert Cylwik | 7.0 5.0 | | ZP | ASKO-TECH Szczecin | 43.81 | ||||
239 | 48 | Radosław Szczepanowski Andrzej Dobkowicz | 2.5 3.0 | N | PM | MERITUM Gdańsk ATUT Rumia | 43.80 | ||||
240 | 256 | Piotr Litwin Grzegorz Prusak | 4.0 5.0 | | KP | Znicz Rojewo | 43.75 | ||||
241 | 118 | Ryszard Jarmużewski Józef Idczak | 5.0 7.0 | S S | PM | ATUT Rumia ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 43.64 | ||||
242 | 227 | Jan Skąpski Bogusław Domaszewski | 3.0 3.0 | N N | WM MA | ZORRO-15 Olsztyn SMART II Warszawa | 43.60 | ||||
243 | 70 | Maria Whelan Eleen O Donovan | 6.0 6.0 | K K | IRE | 43.45 | |||||
244 | 19 | Zdzisław Jędrzejczak Dariusz Zieliński | 4.0 4.0 | S | PM | MERITUM Gdańsk | 43.41 | ||||
245 | 156 | Tomasz Patalan Dariusz Filipek | 3.0 4.0 | | WM | BSBS-1 Bartoszyce | 43.35 | ||||
246 | 128 | Piotr Ratajski Marek Czerepak | 5.0 12.0 | | DS | Promost KS AZS Polit.X WR Comfort SA KS AZS Polit.IV WR | 43.29 | ||||
247 | 25 | Jolanta Wiśniewska Ireneusz Głowacki | 3.0 3.0 | K | MA | Mazowsze Płock | 43.06 | ||||
248 | 263 | Adam Suchodolski Wojciech Okuniewski | 2.0 1.0 | J J | PM | GAME OVER Gdańsk Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 42.50 | ||||
249 | 258 | Jacek Grzelczak Adam Pawłowski | 11.0 13.0 | | LD | KDK1 Kutno | 42.40 | ||||
250 | 231 | Bogdan Frydrychowicz Henryk Szwarc | 2.5 4.0 | N N | PM | MIKADO Gdańsk DK-SM JANOWO I Rumia | 42.37 | ||||
251 | 153 | Jakub Lenkiewicz Jędrzej Hycnar | 2.0 2.5 | J J | MP | MPEC I Tarnów | 42.04 | ||||
252 | 175 | Piotr Nauman Zofia Szuchnik | 4.0 3.0 | S KN | MA | Czwórka Warszawa Hefajstos Otwock | 41.88 | ||||
253 | 239 | Władysław Baś Jerzy Cel | 2.5 3.0 | N N | MA | KAM BEK Warszawa Hefajstos Otwock | 41.78 | ||||
254 | 275 | Joanna Kucińska Karol Ruszkiewicz | 3.0 5.0 | K | SL | TB Szombierki DM UKS | 41.68 | ||||
255 | 51 | Katarzyna Klimkiewicz Zofia Czarnecka | 3.0 2.5 | K KN | PM | WRÓBLE Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 41.47 | ||||
256 | 152 | Stanisław Gawryszczak Jacek Pióro | 5.0 1.5 | | PD | Dolina Narwi MOSiR Łomża | 41.36 | ||||
257 | 116 | Mirosława Trella Stanisław Bednarczyk | 2.0 5.0 | K S | PM | DK-SM Rumia Janowo 2 | 41.36 | ||||
258 | 84 | Jerzy Bludau Sławomir Achmatow | 3.0 1.0 | | WM | Dajtki Olsztyn | 41.28 | ||||
259 | 100 | Joanna Śliwowska Paweł Anastaziak | 3.0 3.0 | K | PM | MERITUM Gdańsk | 41.27 | ||||
260 | 142 | Marek Lewandowski Przemysław Koc | 2.5 3.0 | | PM | 41.26 | |||||
261 | 41 | Krzysztof Gołaś Jan Zabrocki | 5.0 7.0 | S N | MA | Czwórka Warszawa | 41.24 | ||||
262 | 214 | Marek Pietrzak Marta Makarewicz | 4.0 1.0 | K | PM MA | Słupskie Towarzystwo Brydżowe NADBUD Warszawa | 40.98 | ||||
263 | 266 | Łukasz Gackowski Stefan Lipiński | 1.0 | S | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 40.62 | ||||
264 | 114 | Zbigniew Krzepkowski Edward Kończak | 5.0 2.0 | S | WM | Zatoka Braniewo | 40.56 | ||||
265 | 87 | Piotr Jerka Wiesław Pytliński | 2.5 2.0 | | KP | Blotka Świecie | 40.53 | ||||
266 | 179 | Kitty O Shea Joe Walshe | 6.0 6.0 | K | IRE | 40.48 | |||||
267 | 105 | Jerzy Jeleń Paweł Skałacki | 1.5 7.0 | S | MP | Singleton Kraków | 40.43 | ||||
268 | 102 | Jacek Szczerbowski Beata Madej | 7.0 2.0 | K | SL | JOCKER Oświęcim BOSMAL Bielsko-Biała | 40.43 | ||||
269 | 126 | Wojciech Krawczyk Piotr Wzorek | 2.5 2.5 | J J | MP | MPEC I Tarnów | 39.80 | ||||
270 | 177 | Roisin Watters Jason Doyle | 6.0 6.0 | J J | IRE | 38.23 | |||||
271 | 187 | Joseph Carthy Conor Farrell | 6.0 6.0 | J J | IRE | 35.05 | |||||
272 | 268 | Artur Kłosiński Agata Nowicz | | K | KP PM | 34.70 | |||||
273 | 240 | Andrzej Jaszczak Jeremi Stępiński | 13.0 19.0 | | SL MA | SILESIA I Gliwice Bridge24.pl 2 | 32.51 | ||||
274 | 167 | Joy Moses Sheila Walsh | 6.0 6.0 | K K | IRE | 32.10 | |||||
275 | 261 | Elżbieta Wróblewska Kazimierz Puczyński | 4.0 13.0 | KS N | MA | MILAN Milanówek Nadarzyn Bogorya II | 25.65 | ||||
276 | 224 | Paweł Krzemiński Alicja Krzemińska | 3.0 3.0 | K | KP | BIN Aleksandrów Kujawski | 17.43 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-20 o 11:59:25